Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Carsh to gra w PL czy w 3 polskiej lidze?
0
Z połowy przeciwnika oni podają do własnego bramkarza XD
0
@Pablozeusz dobrze, że na języku a nie w tajce
0
@luna666moon trzymają to na wizji jak chłopy stoją i sobie zdjęcia robią.
0
Borkowi powinni ustawą zakazać komentowania. Jego nie da się słuchać.
4
On chyba jeszcze nic nie rozumie, że on sam nic nie wygra, bo to jest gra drużynowa, a on cały czas gra na siebie.
2
Agenci Ronalda Araujo otrzymali telefony od klubów z Premier League, gdy klauzula odejścia zawodnika była jeszcze niższa. Stoper odmówił odejścia, ponieważ te drużyny nie oferowały mu wystarczająco dużej kwoty.
W to potrafię uwierzyć, bo nikt nie jest tak głupi jak nasze szwagry i płacić, tyle połamańcowi z ptasim móżdżkiem.
1
Nieźle sezon się zaczyna. Niedość, że kadra się pomniejszyła to dzieciaki się rozsypują. Trzeba było forta trzymać.
6
Trudne się wylosowało. Może łatwiej wybrać klapę miesiąca?
0
Jamalek z takim podawaniem i traceniem piłek, po której lecą kontry to ty możesz powąchać puchar tymbarku, a nie złotego balona i puchar LM.
7
1+.
Powinni zrobić wszystko, żeby pozbyć się Fatiego, Peña, ter Stegana za kasę albo za darmo, bo i tak wszyscy nas robią w bambuko. Trzeba zrzucić ich pensje, a nic już z nich nic nie będzie.
3
Nigdy nie zrozumiem takich dzikich zwierząt w piłce nożnej.
W f1 każdy siada obok siebie i jeszcze nikt nikomu po mordzie nie dał, w siatkówce, baseballu czy footballu amerykanskim też, cała śmietanka patusiarstwa skondensowała się w piłce nożnej.
0
@fenix1983 to samo było z ajaxem 19/20, którego rozkradli.
1
Czemu nie było newsów o tym meczu na głównej?
2
@Hadim te problemy są od zeszłego roku, ale wtedy przykrywaliśmy je wynikami. Oni są samolubni. Jednemu wkręcili, ze jest drugim nejmarem czy kimś, a drugi jest samolubnym dzieckiem postawionym na piedestale, którego nie można dotknąć.
0
W styczniu wróci i będzie mącił. Gracjan szybko przekona do siebie szatnię. Ważne, żeby szybko pozbyć się ręcznika i statuy na dobre.
2
Nie ważne jaki kozak by przyszedł do nas na 9 to nic nie ugra jak jamelek i spółka nie będą podawać.
2
@AbelKabel on idealny na 9, bo nie podaje i wszystko próbuje wykończyć samemu
0
@Coveta będzie spokój do przyszłego roku i jak zaczną się ranking to znów zacznie się granie na siebie.
0
@Marusek tyle to za dużo dla jamala
2
Tutaj zespołu nigdy nie było. Wystarczyło, ze szło gorzej i wszyscy zaczynali grać na siebie. Wystarczyły pierwsze plotki o złotej piłce i nikt nikomu nie podawał.
To się zaczęło od stycznia ostatniego sezonu Xaviego. Poprzedni sezon prześlizgnęliśmy się na inwywidualnościach i przeciwiniach, którzy nie potrafili grać na tak wysoko ustawioną linie obrony.
Wystarczyło, że trafiliśmy na słabszy ale zgrany zespół i były problemy.
16
Klasy się nie kupi. Robercik nigdy by czegoś takiego nie zrobił
1
Po mistrzostwach. Do widzenia.
Jak nasi wrócą z przerwy reprezentacyjnej to będą znów bez sił albo połamani.
0
Fermin też wszedł na boisko i go nie widać.
0
Szczęsny pewnie daje ciumciać szluga grscjanowi, bo taki wyluzowany
0
Gracjan co robi xD on sobie myślał, że miał mieć 1-2 interwencje na mecz, a nie 10 xD
3
Może powinniśmy kilku karłów zatrudnić z imprezy przynajmniej byłoby śmiesznie na boisku.
0
Lewy przy różnym idealna pozycja.
0
Uszaty ufam tobie
0
Robochłop wchodzi