2

Carsh to gra w PL czy w 3 polskiej lidze?

0

Z połowy przeciwnika oni podają do własnego bramkarza XD

0

@Pablozeusz dobrze, że na języku a nie w tajce

0

@luna666moon trzymają to na wizji jak chłopy stoją i sobie zdjęcia robią.

0

Borkowi powinni ustawą zakazać komentowania. Jego nie da się słuchać.

4

On chyba jeszcze nic nie rozumie, że on sam nic nie wygra, bo to jest gra drużynowa, a on cały czas gra na siebie.

2

Agenci Ronalda Araujo otrzymali telefony od klubów z Premier League, gdy klauzula odejścia zawodnika była jeszcze niższa. Stoper odmówił odejścia, ponieważ te drużyny nie oferowały mu wystarczająco dużej kwoty.
W to potrafię uwierzyć, bo nikt nie jest tak głupi jak nasze szwagry i płacić, tyle połamańcowi z ptasim móżdżkiem.

1

Nieźle sezon się zaczyna. Niedość, że kadra się pomniejszyła to dzieciaki się rozsypują. Trzeba było forta trzymać.

6

Trudne się wylosowało. Może łatwiej wybrać klapę miesiąca?

0

Jamalek z takim podawaniem i traceniem piłek, po której lecą kontry to ty możesz powąchać puchar tymbarku, a nie złotego balona i puchar LM.

7

1+.
Powinni zrobić wszystko, żeby pozbyć się Fatiego, Peña, ter Stegana za kasę albo za darmo, bo i tak wszyscy nas robią w bambuko. Trzeba zrzucić ich pensje, a nic już z nich nic nie będzie.

3

Nigdy nie zrozumiem takich dzikich zwierząt w piłce nożnej.
W f1 każdy siada obok siebie i jeszcze nikt nikomu po mordzie nie dał, w siatkówce, baseballu czy footballu amerykanskim też, cała śmietanka patusiarstwa skondensowała się w piłce nożnej.

0

@fenix1983 to samo było z ajaxem 19/20, którego rozkradli.

1

Czemu nie było newsów o tym meczu na głównej?

2

@Hadim te problemy są od zeszłego roku, ale wtedy przykrywaliśmy je wynikami. Oni są samolubni. Jednemu wkręcili, ze jest drugim nejmarem czy kimś, a drugi jest samolubnym dzieckiem postawionym na piedestale, którego nie można dotknąć.

0

W styczniu wróci i będzie mącił. Gracjan szybko przekona do siebie szatnię. Ważne, żeby szybko pozbyć się ręcznika i statuy na dobre.

2

Nie ważne jaki kozak by przyszedł do nas na 9 to nic nie ugra jak jamelek i spółka nie będą podawać.

2

@AbelKabel on idealny na 9, bo nie podaje i wszystko próbuje wykończyć samemu

0

@Coveta będzie spokój do przyszłego roku i jak zaczną się ranking to znów zacznie się granie na siebie.

0

@Marusek tyle to za dużo dla jamala

2

Tutaj zespołu nigdy nie było. Wystarczyło, ze szło gorzej i wszyscy zaczynali grać na siebie. Wystarczyły pierwsze plotki o złotej piłce i nikt nikomu nie podawał.
To się zaczęło od stycznia ostatniego sezonu Xaviego. Poprzedni sezon prześlizgnęliśmy się na inwywidualnościach i przeciwiniach, którzy nie potrafili grać na tak wysoko ustawioną linie obrony.
Wystarczyło, że trafiliśmy na słabszy ale zgrany zespół i były problemy.

16

Klasy się nie kupi. Robercik nigdy by czegoś takiego nie zrobił

1

Po mistrzostwach. Do widzenia.
Jak nasi wrócą z przerwy reprezentacyjnej to będą znów bez sił albo połamani.

0

Fermin też wszedł na boisko i go nie widać.

0

Szczęsny pewnie daje ciumciać szluga grscjanowi, bo taki wyluzowany

0

Gracjan co robi xD on sobie myślał, że miał mieć 1-2 interwencje na mecz, a nie 10 xD

3

Może powinniśmy kilku karłów zatrudnić z imprezy przynajmniej byłoby śmiesznie na boisku.

0

Lewy przy różnym idealna pozycja.

0

Uszaty ufam tobie

0

Robochłop wchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?