Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor niech zacznie utożsamiać się z pieniędzmi
13
Tym się różni Bobuś z ambicjami od przegrywów łasych na hajs.
0
Może by tak się pozbyć dywizji, które są na minusie i nie są perspektywiczne? Czemu męska piłka ma wszystkich sponsorować, to jakiś socjalizm?
30
Na siłę kupili olmo zamiast trzymać tę kasę w skarpecie to teraz płaczą xD
4
@FloroFloro nikt z kadry nawet nie był blisko miejsca, w którym miesiąc wcześniej spał lewy. On jest z innej ligii w prównaniu do pozostałych kadrowiczów.
9
Jak się jest jedynym piłkarzem poziomu światowego to zawsze będzie wina na tego najlepszego.
5
Dziwie się, że po takich grajków nie siegają arabusy i nie dadzą kilka baniek.
Taki oriol kraken romeu to jest idealny grajek na tą ich ligę, jeszcze podwyższył by średni poziom tej ligii, bo byłby lepszy od wszystkich tych arabusów.
0
Dobrze, że mamy nowego gibkiego bramkarza inaczej byłoby słabo w tym roku.
Ciekawe czy znów będziemy grać tak wysoko, bo jak tak to skończy się tym co pod koniec roku Roland Makdonald będzie łamał linie spalonego i znów będą sytujacje 1v1 lub 2v1 z bramkarzem. Ile razy tak Wojtuś gola stracił.
0
Było mówione, że będzie oddany w połowie 2026 to tak będzie xD gruby na siłe próbuje sie wprowadzic do domu bez okien i kibla.
0
@regatta52 wziął po tacie
1
Rashford piękny człowiek, ale on będzie podawał do Bobusia.
2
@barteq dobrze, niech sie uczy podawać do robercika
1
Psychicznie chory pontoniarz idealnie pasuje do mentalności madrycioków.
1
@PachoHerrera pedri wiecznie połamany, rekin, który się łamie, olmo, który jest tylko połamany i tak można wyliczać. Oni rozumiem, że się dobrze czują na swój wiek?
2
@Hadim my nie mamy pieniędzy na zarejestrowanie grajków, których kupiliśmy, a ty chcesz kolejnych kupic? Za co? XD
0
Kolejny rok w którym to nie real jest prawdziwym przeciwnikiem, tylko deco i gruby.
Real, tebas i sędziowie są na drugim miejscu.
7
Pozdrawiam wszystkich, którzy kupili koszulki day1 xD
3
Sabotażysta. Chciał bronić LM i kolejny sezon kosztem drużyny. Chciał zarobić premię.
Mam nadzieję, że w szatni to widzą, a te ich poklepywanie po ramieniu to tylko dla dobrego PR.
Wiadomo, że taki digi dong czy roland makdonald będą go bronić, bo sami byli/są w podobnej sytuacji. Duża kasa, mało grania i też fochy z odchodzenie.
2
@Eklerek to są ci co narzekali na Kurskiego, a robią dokładnie to samo.
Żadna partią nie odda TVP. Gorzej, bo jak PiS dojdzie znów do władzy będą mieć TVP i republikę.
1
Zaraz kristensen się połamie, roland makdonald się połamie albo nie będzie dowoził i skończymy z ręka w nocniku. Roland makdonald nonstop linie spalonego łamał.
1
Wolałbym się pozbyć kristensena albo rolanda makdonalda niż Inigo.
Strata dla klubu, ciekawe czy obrona to wytrzyma.
Zamiast wziąć czopka ręcznika albo rolanda makdonalda za dobrą kasę to wzięli kogoś to rzeczywiście sprawdzał się w tej drużynie.
Już lepiej gdyby wzięli sobie takiego olmo za 60mln, bo i tak tam mamy za dużo grajków i kogoś trzeba się pozbyć.
Pewnie by go nie oddali, gdyby sytuacja z pseudo kapitanem się wyjaśniła i pozbylibyśmy się wcześniej ręcznika. Gruby i Deko wszędzie szukają kasy, żeby zarejestrować Gracjana i Raszforda.
2
@Gor94 największe czopki potrafią inne zespoły sprzedać. A my kogoś kto grał w pierwszym zespole nie potrafimy spieniężyć.
Mógłby iść do arabów i w 2-3 zarobić tyle ile nie zarobi w hiszpanii przez całe życie, a jeszcze my byśmy coś za niego dostali. Z niego już nic nie będzie.
0
My go mamy zamiar sprzedać czy po prostu puścić go za darmo?
1
@Kubsoleon dokładnie. Zwykle golddiggerki.
0
Co to za dziecięce dramy w La Przedszkolu?
0
@CLS63AMG Polacy wytrzymują już 20lat z p0-pisem
0
@Faro fawelarz w tym sezonie będzie grzał ławę. Oni się nie przyznają, że to flop.
0
@Encore ona jest w dobrym miejscu, bo to burdel przecież
2
@Azazel_Pazuzu Żyłem w czasach wąłęsy i ten donosiciel był bardziej aktywny niż gługopis duda. Duda to chyba najgorszy prezydent. Drugą kadencje to on zapadł się pod ziemię.
Kaczyński L, oprócz nacisków to był lepszy niż duda i wałęsa.
5
@Darek_Maruszczak Gdyby Ter Statua dostał premię za strzelenia gola to by dopiero był news