Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi a w japonii na lotnisku okaże się, że zawracacie do turbanów, bo kitajce jednak przelewu nie zrobili xD
18
Sabotażysta. Wiedział, że nie jest zdrowy a robił wszystko, żeby wymusić granie w LM i w przyszłym sezonie.
Powinien mieć natychmiastowo odebraną opaskę i taka informacja powinna popłynąć ze wszystkich mediów. Za łagodnie go traktowali tyle lat to mu odwala.
6
dzień jak codzień dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud
1
@SinMistico nie można krytykować zarządu. Woleli kupić fawelarza i olmo na siłe zamiast z głową kogoś sprowadzić.
2
@Guillegavira kto grał w manu w barcy się nie śmieje można rzec.
0
@Pablozeusz czyli to samo co przeżył Lewy, Gundo i Olmo. Musi się przyzyczaić do cyrku.
1
@kacperFCB_ Chyba nigdy nie pracowałeś. To zarząd odpowiada za to co się dzieje na dole. To oni wybrali tych ludzi i oni za nich odpowiadają. To nie JDG.
Jeżeli dzień przed odlotem nie masz pieniędzy to coś poszło nie tak. Nawet małe imprezy płaci się pół roku z góry, albo wpłaca się zaliczki, a oni do ostatniej minuty czekali na przelew.
7
Ekipa u sterów na poziomie naszych śmieszków w sejmie, którzy powierzyli zakup respiratorów handlarzowi bronią xD
8
XDDDDDDD
No klub staje się memem dzięki tym pseudo zarządzającym. Zaraz się zlecą obrońcy grubasa xD
Trzeba było znów lecieć do usa czy tam do arabów za dobry hajs.
0
@626 nikt nie da za połamanego dzieciaka więcej niż 10. Nie wiadomo w jakiem jest stanie i grał mało u nas.
4
Tylko wypożyczenie. Nawet niech za grosze idzie, byle by grał. Lepsze to niż siedzenie na dupie u nas. My mamy Digi Donga i Casado, a Bernal powinien być gotowy jak odejdzie Digi Dong.
0
Jeszcze rok ma wypłaty, za rok sobie odejdzie gdzieś pograć w dolnej części tabeli.
1
Turbany wyskakujcie z kasy mamy kilkaset nowych vipowskich krzesełek do sprzedania xD
0
@Walpiano Ze strzelaniem z główki może być ciężko, bo nie wiadomo czy się od stożka nie odbije xD
3
Wszyscy się zbroją, a my dalej nie wiemy czy zarejestrują Gracjana xD
0
@Stinger_ dzięki, ale nie mam czasu śledzić zaściankowej ligi.
0
Wiedzieliście, że w Rakowie gra kuzyn Haalanda?
A co jakby sprowadzić kuzyna Haalanda zamiast Haalanda, też gra na 9. Może odziedziczył coś po kuzynie, tylko Herr Flick musi go odblokować.
0
@Foton bo czekoladowi sprawiają same problemy
0
@Who_you_mam może kiedyś przyjdzie jakiś Pan Turban i z dobroci serca za 1 vipowskie krzesełko kupi nam blond jezusa
5
Mam nadzieję, że książę północy kiedyś do nas zawita.
Konar płonie na samą myśl, że Robercik mógłby kiedyś przekazać koszulkę z 9 piłkarskiemu Thor'owi.
5
A oni dopiero co nie narzekali? XD
0
Modrycioki nie lubią tego
0
@Cules69 olmo na L4
1
@niepijpiotrek Gdyby Gruby, Deko i Flick uwieżyli sabotażyście to byśmy mieli po sezonie.
0
Niedostępny przez 4 miesiące, później powrót pod okiem Flicka i może na styczeń się go wystawi na aledrogo.
1
No lepiej kupić Endrica, Ardę i posadzić ich cały sezon na ławie, bo się nie sprawdzają xD
0
@LukaszFan Jednak ktoś z ekstrakalsy potrafi wygrać z Chelsea
2
Ale ten Suarez by u nas śmigał.
A nie, wybuchłyby mu kolana po 15 minutach XD
0
Czyli zarabiać będzie sporo, tyle co Nico. Mam nadzieję, że coś pokaże i problemem był klub a nie zawodnik.
1
@Karolollo myślę, że więcej szekli zostawiają tam turyści niż lokalsi