Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB głowa już na nastepnej imprezie
1
Jamal w rok urósł 10cm dzięki bandażowi i rzuca przeciwnikami jak pachołkami.
2
Lewy niedługo w klasyku
2
Kredyt na 60mln to olmo osobiscie powinien splacac.
2
Halo robercik wchodz na karnego
0
Robercik to potrafi konar dostawić, nie to co płotka.
2
Murawa łatana jak polskie drogi
10
Tylko Pedri kręci tam korbą, reszta śpi albo traci piłkę.
1
Ale młody kręci aż się sam zakręcił.
0
Najwidoczniej wypożyczenie fatiego to był jakiś deal, albo pójście na ręke w pszyszłości. On tam w ogóle nie będzie grał.
2
Brakuje bobusia i obrona dziurawa.
1
@kuz kontuzje by złapał xD
0
Dziurawa obrona
4
Haha okrążenie wcześniej myślałem o awarii norisa.
Dawaj oskarek po mistrzostwo!
1
aj karamba xD mama mia
0
Ciekawe czy jakby u nas został to by teraz dostał szansę na granie.
1
Niestety klub wiedzą, że jesteśmy bankrutami i można nas zrobić w bambuko. Do tego już mamy rękę w nocniku i potrzebujemy na wczoraj kasy.
0
@Krzysiek723 no to jest trochę hipokryzja, bo jak messi i reszta oldboyów strzela jeszcze ogórkom to jest sporo grupa osob, które klaszcze i wszystkich, by znów do barcelony sprowadzili.
0
@mkl87 kristensena to powinno się pogonić, ale na początku okienka i kogoś sprowadzić. Przeciez on nie będzie grał pół sezonu.
0
Dlatego powinniśmy się pozbyć gracz, którzy są po poważnej kontuzji. Z kristensenem i Rolandem makdonaldem może byc tak samo.
3
Hahaha! Ale Bobuś ich zrobił w bambuko. On jest większy od tej pseudo reprezentacji.
Grosicki mógłby sobie darować granie jak już się pożegnał i odwalił cały cyrk z Lewym. Niech spada na bambus wódę pić z kolegami.
4
Sprzedać. Załatać dziurę i kupić jakiegoś obrońcę. Z tym co mamy w obroniena środku to mekambe będzie ich mijał jak pachołki.
3
Z piłkarzami jak z samochodami. Wystawiasz za stówkę, chcesz 60, schodzisz do 70 i gitara.
1
@misterio przestań szkalować krakena, który laporcie drukował mecze w ostatnich minutach. Gdyby nie on to byśmy byli w zasadzie 1:4
7
Brak lojalności? To już nie można mieć własnego zdania?
2
Współczuję Flickowi i graczom, którzy mieli możliwość grania w normalnych klubach, bo wychowankowie już są przyzyczajeni do tego.
0
@Faro no nie wiem, moze zejście z jego pensji w wysokości 12mln? Nawet oddać go za darmo. Definitywnie, a nie tylko wypożyczenie i płacenie mu ciągle części pensji, bo nikt tego nie chce wziąć na siebie.
2
U fatiego stabilnie. Dobrze, że tam poćwiczy jeszcze grzanie ławy to u nas będzie dobrze grzał trybuny.
3
Zamiast pozbyć się ostatecznie ter rorysty, fatiego, ręcznika, rolanda makdonalda, połamanego kristensena to my pozbywamy się najlepszego obrońcy i dobrze grającego wychowanka.
Cały czas się ciągnie smród rejestracji Olmo, który też nam był potrzebny jak rybie rower.
3
A dla ekstraklasy to jest co najwyżej liga konferencji