1

@Gibbon_FCB głowa już na nastepnej imprezie

1

Jamal w rok urósł 10cm dzięki bandażowi i rzuca przeciwnikami jak pachołkami.

2

Lewy niedługo w klasyku


2

Kredyt na 60mln to olmo osobiscie powinien splacac.

2

Halo robercik wchodz na karnego

0

Robercik to potrafi konar dostawić, nie to co płotka.

2

Murawa łatana jak polskie drogi

10

Tylko Pedri kręci tam korbą, reszta śpi albo traci piłkę.

1

Ale młody kręci aż się sam zakręcił.

0

Najwidoczniej wypożyczenie fatiego to był jakiś deal, albo pójście na ręke w pszyszłości. On tam w ogóle nie będzie grał.

2

Brakuje bobusia i obrona dziurawa.

1

@kuz kontuzje by złapał xD

0

Dziurawa obrona

4

Haha okrążenie wcześniej myślałem o awarii norisa.
Dawaj oskarek po mistrzostwo!

1

aj karamba xD mama mia

0

Ciekawe czy jakby u nas został to by teraz dostał szansę na granie.

1

Niestety klub wiedzą, że jesteśmy bankrutami i można nas zrobić w bambuko. Do tego już mamy rękę w nocniku i potrzebujemy na wczoraj kasy.

0

@Krzysiek723 no to jest trochę hipokryzja, bo jak messi i reszta oldboyów strzela jeszcze ogórkom to jest sporo grupa osob, które klaszcze i wszystkich, by znów do barcelony sprowadzili.

0

@mkl87 kristensena to powinno się pogonić, ale na początku okienka i kogoś sprowadzić. Przeciez on nie będzie grał pół sezonu.

0

Dlatego powinniśmy się pozbyć gracz, którzy są po poważnej kontuzji. Z kristensenem i Rolandem makdonaldem może byc tak samo.

3

Hahaha! Ale Bobuś ich zrobił w bambuko. On jest większy od tej pseudo reprezentacji.
Grosicki mógłby sobie darować granie jak już się pożegnał i odwalił cały cyrk z Lewym. Niech spada na bambus wódę pić z kolegami.

4

Sprzedać. Załatać dziurę i kupić jakiegoś obrońcę. Z tym co mamy w obroniena środku to mekambe będzie ich mijał jak pachołki.

3

Z piłkarzami jak z samochodami. Wystawiasz za stówkę, chcesz 60, schodzisz do 70 i gitara.

1

@misterio przestań szkalować krakena, który laporcie drukował mecze w ostatnich minutach. Gdyby nie on to byśmy byli w zasadzie 1:4

7

Brak lojalności? To już nie można mieć własnego zdania?

2

Współczuję Flickowi i graczom, którzy mieli możliwość grania w normalnych klubach, bo wychowankowie już są przyzyczajeni do tego.

0

@Faro no nie wiem, moze zejście z jego pensji w wysokości 12mln? Nawet oddać go za darmo. Definitywnie, a nie tylko wypożyczenie i płacenie mu ciągle części pensji, bo nikt tego nie chce wziąć na siebie.

2

U fatiego stabilnie. Dobrze, że tam poćwiczy jeszcze grzanie ławy to u nas będzie dobrze grzał trybuny.

3

Zamiast pozbyć się ostatecznie ter rorysty, fatiego, ręcznika, rolanda makdonalda, połamanego kristensena to my pozbywamy się najlepszego obrońcy i dobrze grającego wychowanka.
Cały czas się ciągnie smród rejestracji Olmo, który też nam był potrzebny jak rybie rower.

3

A dla ekstraklasy to jest co najwyżej liga konferencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?