0

No no typowa płotka xD zmarnuje z 10 sytuacji i może coś strzeli.

0

Teraz się wychorują to na maj będą gotowi grać w LM.

0

@Cules69 nie miał zapisu. Zapisy zaczęli robić dopiero po wypadku Szumachera.

1

@manolis1 powiedz czym się różni teraz tvp za czasów tuska? To jeden i ten sam ściek, tylko mordy inne.

12

Obrzydliwy klub i szczujnia propagandowa TV

1

Kierowcy F1 mają w kontraktach zapisane co mogą robić, a czego nie tutaj powinno być to samo. Może mu tak wpisać zakaz noszenia karłów na plecach?

0

@azysko tylko wuefista, który był byłym bokserem. Ale on miał ksywkę pomidor, a nie smok

2

Oby tylko nie pracował 10x mocniej, bo wiadomo jak to się kończy

2

Takiego samego gola strzeliłem w 3 klasie podstawówki, nawet wuefista był pod wrażeniem. To były czasy, teraz to nie ma czasów.

0

W Barcy to by się przydał taki Jos z kablem od prodiża, żeby ustawić niektórych młodzików. Bardzo dobrze wychował Maxa, to by pomógł w sztabie szkoleniowym okiełznać młodzieńczy bunt.

5

Jeżeli zdobędzie złotego balona to przed 20-tką nie będzie co zbierać. Hustle_hard_304 i wujek nejmar to już wjadą na całego do głowy Jamalka.

0

@Murazor ci z kongo maja wielkie kongo

1

Też jestem smutny całe życie, bo jestem polakiem.

1

Ciekawe czy u nas jakiś alvaro ręcznie maluje linie czy też mamy takiego robota


14

Złoty fajfus mu się należy, a nie piłka

31

Co oni mają tam bojkotować jak ich to nawet w napisach końcowych nie będzie xD
Równie dobrze można napisać, że Tymoteusz Puchacz bojkotuje w tym roku złotą piłkę xD

11

Prawdziwy chłop godzi się z zakolami, albo goli się na łyso.

3

@Cule1234 chłop codziennie w innym klubie. Ze 2 dni temu czytałem, że do wieczystej kraków idzie xD

0

Powinniśmy pozbyć się każdego, kto miał poważną kontuzję. Ona zawsze wraca. Najgorzej będą mieli młodzi, którzy już byli połamani i pauzowali rok czasu.
Nie wiadomo jak długo pogra Bernal po swoim powrocie. Co innego jak się połamie dojrzały zdrowy chłop, a co innego dorastający dzieciak.

0

@333tricampeones333 z tymi specjalistami z katalonii to nie ma co przesadzać xD
Ale chłop porównuje sportowca, który ma opieke lekarska 24/7 do swojej żony, która pewnie wszystko co miała to rehabilitacje na nfz 10 dniową w tym 4 zabiegi.

12

-Wujku Hansi pacz co potrafię
-Mnie to bardziej interesuje czy ty Rashford potrafisz kiwać obrońców Girony

0

Gracjan z 13 to nieśmieszny żart.

0

Z nim to taka telenowela. Przychodzi na miesiąc później są jakieś problemy, znów ma przyjśc i nie przychodzi xD

3

@krefi10 Gdyby nie taka cena to już dawno by go tu nie było. Po prostu gruby i deko by się przyznali do błędu sprzedając go po 2 latach za 1/3 ceny, bo nikt więcej za niego by wtedy nie dał.

2

Żegnaj Krakenie. Mam nadzieję, że zawitasz do najlepszej ligi nad wisłą.

5

Jamal ból pleców, digi dong bół posladków. Nie wiem co w tej szatni się dzieje.

10

Pewnie bolą go plecy od noszenia karlów na imprezie.

0

Mam nadzieję, że stary dziad w połowie zdejmie naszych i niech sobie grają jakieś czopki.

2

Carsh to gra w PL czy w 3 polskiej lidze?

0

Z połowy przeciwnika oni podają do własnego bramkarza XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?