11

Endrick to tam żyje? Czy on już na dobre siedzi w domu i z kaset VHS ogląda stare mecze?

8

Ciekawe jak zagrają z lewym bez Jamalka. Może wtedy koledzy zaczną podawać jak nie będzie największego samoluba na boisku.

3

Oby był zdrowy. Podoba mi się jak tupta po boisku i wierzę, że coś może z niego być. Byle by dostał minuty.

11

@lukmrz ja Lewemu życzę, żeby grał jak najdłużej. Widać jak odżył jak zaczął grać z dzieciakami i widać, że brakuje mu syna, z którym mógłby pograć w piłkę. On by się odnalazł w takiej akademii.

10

Lewego powinni po tym sezonie zostawić, ale nie w pierwszej drużynie, tylko wysłać go do la masia, żeby pomgół wyszkolić jakąś 9-tkę. Żaden trener nie da tyle co najlepsza 9 wszechczasów, bo nigdy nie był w jego butach.
Nie stać nas na żadną 9 to kogoś znów musimy wyciągnąć z kapelusza. Granie fałszywą 9, albo z nijaką 9 jak ferran to nic nie osiągniemy.

0

@catalanian09 i nie podałbo Bobusia jak był czysty z potencjalną setką, a sam z czuba zapakował w obrońcę.

7

Szkoda, że nic nie ma o ferrani, który kolejny raz pokazuje, ze nie nadaję się do grania od 1 minuty. Gdyby Lewy setek zmarnował co wczoraj Ferran to by dziś był krzyżowany na głównej.

1

Gdyby fermin nie walił na pałę na bramkę, tylko podał do wolnego bobusia to już byłby hattrick.

22

Lewy właśnie spakował ferrana do pudełka z napisem ekstraklasa xDDD
Lewy 2 techniczne bramki, a tamten do pustej nie potrafi trafić xD

3

Lewemu gole odbierają, a mekambe dostaje karne z dupy xD

0

@JohnKennedy wszystko na jamala i 95% czasu traci piłke i kontra dla przeciwnika

0

@nuevojugador bez ćwiąkały nie idzie słuchać komentarza na c+

0

Sprzedajemy olmo i ferrana, i wpłacamy pierwszą ratę za hallanda.

0

Jeżeli Flick znow wpuści od 1 minuty plotkę to będzie sabotaż.

0

Hahahah płotka może się chować. Jedno podanie, jeden strzał i jeden gol.

0

Samoluby nigdy niczego nie osiągnął tak grając.

0

Bobuś to by sobie dziś postrzelał, ale niemiec nie dał.

2

@Filipem tylko ma strzał ferrana

0

Białe obsrane spodenki jak zwykle komentują, że Valencia przed nami rozkłada nogi, a z nimi będą grać na 200% XD

0

Niektórzy dalej nie widzą jak słaby jest ferran, gdy gra od 1 minuty. On potrafi tylko wchodzić na zmęczonego przeciwnika.

1

HAHAHA Lewego za to by ukrzyżowali xDDDD Jaki to jest kaleka

1

Co oni tam chleją w tym kanale+, że chwalą raszforda?

0

@Tridente2015 u nas szwagry zabili doping. W niemczech wszędzie wielkie flagi i bębny, a u nas co najwyżej to kielbasa z rożna i piwko

1

@blakkudium 100mln zł z naszych podatków od bobajtka #wruci

1

@blakkudium Bo u nas jest stypa. W borussi albo w bajernie to nonstop slychac doping.

0

Czemu oni stoją jak pachołki? Czemu nie atakowali? Nie ma gwizdka to grają.

0

Plotka nie trzyma ciśnienia, gdyby nie asysta to z rashfordem schodzilby w polowie

2

@blakkudium wruci. Kubica też wrucił

0

No no typowa płotka xD zmarnuje z 10 sytuacji i może coś strzeli.

0

Teraz się wychorują to na maj będą gotowi grać w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?