Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Endrick to tam żyje? Czy on już na dobre siedzi w domu i z kaset VHS ogląda stare mecze?
8
Ciekawe jak zagrają z lewym bez Jamalka. Może wtedy koledzy zaczną podawać jak nie będzie największego samoluba na boisku.
3
Oby był zdrowy. Podoba mi się jak tupta po boisku i wierzę, że coś może z niego być. Byle by dostał minuty.
11
@lukmrz ja Lewemu życzę, żeby grał jak najdłużej. Widać jak odżył jak zaczął grać z dzieciakami i widać, że brakuje mu syna, z którym mógłby pograć w piłkę. On by się odnalazł w takiej akademii.
10
Lewego powinni po tym sezonie zostawić, ale nie w pierwszej drużynie, tylko wysłać go do la masia, żeby pomgół wyszkolić jakąś 9-tkę. Żaden trener nie da tyle co najlepsza 9 wszechczasów, bo nigdy nie był w jego butach.
Nie stać nas na żadną 9 to kogoś znów musimy wyciągnąć z kapelusza. Granie fałszywą 9, albo z nijaką 9 jak ferran to nic nie osiągniemy.
0
@catalanian09 i nie podałbo Bobusia jak był czysty z potencjalną setką, a sam z czuba zapakował w obrońcę.
7
Szkoda, że nic nie ma o ferrani, który kolejny raz pokazuje, ze nie nadaję się do grania od 1 minuty. Gdyby Lewy setek zmarnował co wczoraj Ferran to by dziś był krzyżowany na głównej.
1
Gdyby fermin nie walił na pałę na bramkę, tylko podał do wolnego bobusia to już byłby hattrick.
22
Lewy właśnie spakował ferrana do pudełka z napisem ekstraklasa xDDD
Lewy 2 techniczne bramki, a tamten do pustej nie potrafi trafić xD
3
Lewemu gole odbierają, a mekambe dostaje karne z dupy xD
0
@JohnKennedy wszystko na jamala i 95% czasu traci piłke i kontra dla przeciwnika
0
@nuevojugador bez ćwiąkały nie idzie słuchać komentarza na c+
0
Sprzedajemy olmo i ferrana, i wpłacamy pierwszą ratę za hallanda.
0
Jeżeli Flick znow wpuści od 1 minuty plotkę to będzie sabotaż.
0
Hahahah płotka może się chować. Jedno podanie, jeden strzał i jeden gol.
0
Samoluby nigdy niczego nie osiągnął tak grając.
0
Bobuś to by sobie dziś postrzelał, ale niemiec nie dał.
2
@Filipem tylko ma strzał ferrana
0
Białe obsrane spodenki jak zwykle komentują, że Valencia przed nami rozkłada nogi, a z nimi będą grać na 200% XD
0
Niektórzy dalej nie widzą jak słaby jest ferran, gdy gra od 1 minuty. On potrafi tylko wchodzić na zmęczonego przeciwnika.
1
HAHAHA Lewego za to by ukrzyżowali xDDDD Jaki to jest kaleka
1
Co oni tam chleją w tym kanale+, że chwalą raszforda?
0
@Tridente2015 u nas szwagry zabili doping. W niemczech wszędzie wielkie flagi i bębny, a u nas co najwyżej to kielbasa z rożna i piwko
1
@blakkudium 100mln zł z naszych podatków od bobajtka #wruci
1
@blakkudium Bo u nas jest stypa. W borussi albo w bajernie to nonstop slychac doping.
0
Czemu oni stoją jak pachołki? Czemu nie atakowali? Nie ma gwizdka to grają.
0
Plotka nie trzyma ciśnienia, gdyby nie asysta to z rashfordem schodzilby w polowie
2
@blakkudium wruci. Kubica też wrucił
0
No no typowa płotka xD zmarnuje z 10 sytuacji i może coś strzeli.
0
Teraz się wychorują to na maj będą gotowi grać w LM.