2

U fatiego stabilnie. Dobrze, że tam poćwiczy jeszcze grzanie ławy to u nas będzie dobrze grzał trybuny.

3

Zamiast pozbyć się ostatecznie ter rorysty, fatiego, ręcznika, rolanda makdonalda, połamanego kristensena to my pozbywamy się najlepszego obrońcy i dobrze grającego wychowanka.
Cały czas się ciągnie smród rejestracji Olmo, który też nam był potrzebny jak rybie rower.

3

A dla ekstraklasy to jest co najwyżej liga konferencji

1

50 melonów xD nie chcą wziąć rekina za 40?

0

@Laminedependencia z babochłopem* xD

5

On do 20-stki przebije Nejmara w imprezach i coś odwali. Jak nie odwali to będę rozczarowany.


1

@Limaker widzą co się dzieje z fatim.

14

Tymczasem arabowie, którzy są właścicielami największych klubów i dostaja organizacje największych sportowych imprez xD

0

@VeB 1899 nie sprzedadza za tyle, bo dalej bedziemy mieli 40mln do spłacenia. Oni nie chcieli się pozbyć przepłaconego ferrana przez 3 lata, który nic nie grał i nikt go nie chciał wziąć za paczkę cipsów.

0

Czyli spieniężyć ferrana.

0

@VeB 1899 nikt go nie wezmie za tyle ile kupiliśmy.

27

Sami sobie taki los zgotowali, bo musieli kogoś wtedy sprowadzic, żeby na jeszcze wiekszych klaunów nie wyszli. Pozbyli się Gundo (wtedy najlepszego gracza poprzedniego sezonou Barcelony) i sprowadzili na siłę połamanego typka. Mogli trzymać kasę pod poduszką, ale oni muszą co roku być na minusie inaczej źle się czują.

0

XDDDDDDDDDDDD
Chłop zagrał pół meczu i już go coś boli. Czemu my się tych dwóch ciołków z obrony nie pozbyliśmy, kristensena i rolanda makdonalda. Jednemu jeszcze przedłużyli kontrakt i dali podwyżkę zamiast go sprzedać jak była okazja.

1

XDDDDD real dostał karny za podobny faul, który był jeszcze dalej xD na grubasie endricku

2

Eleganckie te koszulki ma Levante, a my jakieś badziewie dostajemy od nike.

2

Robochłop wchodzi. 2 tygodnie i chłop jak nowy. Inni nasi połamańcy to by 2 miesiące na L4 leżeli.

0

Pedri na garbie dziś nosi tych amatorów.

0

Już lepiej by się od sęka odbiło

0

@mientusek1407 może się cofnąć i dać im wyjść?

0

@Seledynowy w międzyczasie jeszcze 10 strat i 10 kontr w naszą stronę

0

@HugoZraszacz fabregas, Messi i Mati.

0

I tak znajdą się ci, którzy zapomną po tym meczu czemu ferran nie powinien grać jako wyjściowa 9.

0

@Gibbon_FCB skrzydła samolubne

0

@Cobra303 bo nike xD

0

Wojtuś by wyjął.

0

Rafinia narazie niewidoczny na środku.

7

Dostał najlepszą kasę. Dostał najlepszą drużynę, najbardziej napompowaną, a i tak nic nie może ugrać xD

0

Czyli w 1 meczu osiągnął więcej niż kane przez całą karierę poza bajernem xD

0

@slayer połamał się w momencie kiedy wiedział, że nic nie ugra i poszedł sie operować. Gdyby był choć cień nadziei, że bedzie grał to by skakał jak kózka teraz na treningach i by go plecki nie bolały.

2

@bulo Co ty gadasz? Lapcio widzi i już w grudniu chciał grać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?