4

Potrzebny nam jest nam w przyszłości w kadrze polsko-japonski pomocnik

10

Nie odejdzie. Będzie siedział do końca kontraktu tak jak Fati.

0

@seba8101 powinien w rezerwach obudowywać formę ;))))

22

Toksyk rozwali szatnie od środka.

2

Dro może kogoś pogonić z pierwszego składu. Trzymam za niego kciuki.

3

Dobijać to trzeba umieć. To nie takie łatwe. Bobuś coś o tym wie.

4

Ale puste trybuny. Przecież jakby oni taki mecz zorganizowali z dowolną drużyna w Polsce to by cały stadion był pełny.

0

Gracjan jeszcze nie ogarnia grania u nas. Siedzi na bramce zamiast 40m przed polem karnym

0

Widać, że brakuje potężnego POLAKA na boisku, żeby wystraszył malutkich japończyków.

0

Nasi to wzrostem są na poziomie tych japończyków, a czasami nawet niźsi.

0

Od kiedy w składzie mamy ronaldinho?

1

@mint goli to też nam nastrzelali swoim najlepszych w historii footballu atakiem.

0

Takie coś powinno być w każdym meczu, że jeden zawodnik drużyny taka kamerkę nosi.
Chciałbym zobaczyć mecz z perspektywy pedriego albo jamala.

18

Zabawne jest to ile wydają brązowe spodenki (kiedyś białe) i materace, a w szczególności materace, które mają pustą gablotkę.
My za to mamy papierowe talerzyki i plastikowe sztućce w klubowej kantynie, i gramy dziećmi z gimnazjum, a i tak ich bijemy po łbach xD

3

Chciałbym zobaczyć tego szejka, który za kilka milionów kupił sobie miejsce VIP. Przylatuje własnym samolotem, jedzie najdroższym samochodem i musi siedzieć w namiocie popijając harnasia albo Warkę strong xD

2

Przecież wiedział co go czeka jak nie zagra meczu. Wiedział co go czeka jak przyjdzie do MLS za kosmiczne pieniądze i co będzie musiał robić.
Za darmo nie robi za maskotkę ligii. Może jak dostanie po uszach to skończy gwiazdorzyć, a jak się nie podoba zawsze może iść grać do turbanów grać z krystyną i się uśmiechać do 2030.

3

Ale jak to bez dramy? Chop a nie drama queen.

0

@kejdzi to był sezon, w którym wszyscy grali tragicznie. W przedsezonie pokazał co nie co. Za mało grał, wrócił do girony i nie znalazł formy. Mam nadzieje, że gdzieś pójdzie, bo romans z barcą mu nie wyszedł na dobre.

2

Jako Polak patriota wybieram Inigo, bo Bobuś nadaje się do strzelania goli, ale nie do kapitanowania.

1

@Herbert niech wybiera presje nosząc cement XD

5

Bardzo dobrze. Opaskę powinien dostać Inigo, nawet zostać pierwszym kapitanem.

1

Czyli to już nie są pierwsze mecze w tym sezonie, to już nie jest ten rok, tylko ten sezon xD
Zaraz się rzucą tutaj wyznawcy grubcia i będą go bronić xD
Czasami sam wykonwca nie określił końca remontu na połowe 2026, a grubcio powiedział, że wracają pod koniec 2024?

3

@Frimpong zabawne są ich zdjęcia. W 90% zdjęc ona patrzy w obiektyw, a on na nią. Ona to chyba nigdy na zdjęciach na niego nie patrzy xD Taki wzrok zobacz jaki beta bankomat znalazłam, a on ucieszony jakby samego boga za nogi złapał xD

1

@Lanosss niech się nie zdziwi, ze gracze będą srać za bramką.

1

@DariaFCB dokładnie, chce faceta a nie feministę. Mu to się od jakiegoś czasu odklejało w wywiadach. Jak chce zrównania płac to czemu od siebie nie zacznie i nie przekaże 80% pensji jakims zawodniczkom?

0

@Azi a w japonii na lotnisku okaże się, że zawracacie do turbanów, bo kitajce jednak przelewu nie zrobili xD

18

Sabotażysta. Wiedział, że nie jest zdrowy a robił wszystko, żeby wymusić granie w LM i w przyszłym sezonie.
Powinien mieć natychmiastowo odebraną opaskę i taka informacja powinna popłynąć ze wszystkich mediów. Za łagodnie go traktowali tyle lat to mu odwala.

6

dzień jak codzień dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud

1

@SinMistico nie można krytykować zarządu. Woleli kupić fawelarza i olmo na siłe zamiast z głową kogoś sprowadzić.

2

@Guillegavira kto grał w manu w barcy się nie śmieje można rzec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?