Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@hubertbro17 To lepiej wypożyczyć prawdziwą 9, a nie nikogś kto nią udaje. Ferran nie nadaje sie do gry od 1 minuty.
0
@olav czyli chcącego krzywda się nie dzieje.
1
@Luccas Przed tym sezonem wyciągneliśmy im najlepszych zawodników. Grali tym czym mieli.
4
Oni żyją w limbo. Niby są w Barcelonie, ale grają w 4 lidze. 99% z nich nigdy nawet nie zagra na treningu z dorosłą drużyną, a co dopiero założy koszulkę na oficjalny mecz.
Lepiej odejść grac z kozami na pastwisku za dobre pieniądze, niż grać z gazpacho w 4 lidze za głodową stawkę.
0
Teraz pytanie, elektryk? Czemu nie wyszli, pewnie te klamki bezdotykowe, które żeby otworzyć, trzeba odłączyć akumulator.
1
Zlatan dość mocno o Suarezie
0
@partymaker prawda. Odeszli od polityki małych płac i teraz im się to odbija czkawką.
2
Trzeba wygrać tę batalię i pokazać środkowy palec niemiaszkom. Za to co mówił ich zarząd kilka lat temu trzeba ich upokorzyć na każdym froncie.
1
@Dracco absolutne kino
1
@Bernard777 przecież ta klauzula to powinna być ustawowo zagwarantowana. Jak nie możesz zarejestrować zawodnika to może za darmo odejść. To twoja wina, że kupujesz nie mając pieniędzy, a nie wina zawodnika, że ma siedziec na ławie przez rok.
18
@RezerwowyWojtus czyli nie można mieć własnej opinii? Wszystko co klub daje należy pokornie przyjmować i dziękować?
0
Pozbycie się Eryka nie ma sensu, bo on ma 24 lata i nikogo nie kupimy w jego miejsce. On zaprabia pewnie gorsze u nas. W Ferminem jest inaczej, bo w jego miejsce mamy cały wagon innych graczy i trzeba się kogoś pozbyć z środka pola.
0
@Maker0 czarnuchów praktycznie w ogóle nie było.
1
Ale on będzie chodził. Flick obudzi w nim busiego.
0
Śmialiście się koziej ligi, co? Gole Krysztyny do rakingu powinny się liczyć x3.
1
Jaki maradonna jaki ronaldinio? Krychowiak grał z 10.
8
Mi się to podoba. Rafinia zawsze może wystrzelić zza pleców naszego 40 letniego orła.
Ja bym tylko wysłał Ter Kolanko na trybuny i Wojtusia na ławę. Niech wie gdzie jest miejsce toksyków.
0
Bandyci. Powinniśmy mu dać azyl polityczny i powinien przyjść za darmo.
10
16
Ciężkie działą wystawione przeciwko Judentusowi
0
@Roobo statystyki mówią same za siebie
1
To ten, który lepiej się ustawia od lewandowskiego xD
Całe życia podania od magików a statystyki i tak gorsze od naszego orła, który miał za asystenta niemca Tomasza Młynarza.
0
@mekston jeszcze ze 2 bramki i suarezowi wybuchną kolana
0
Mam nadzieję, że petrodolary upokorzą hamburgerową ligę.
13
@Pedryrodryges coś bym napisał, ale szanowna redakcja da mi bana
7
@bryzabity jeden uwierzył i ze złotą piłką biegał przed galą i mamy tego rezultaty
0
Równie dobrze może siedzieć na dupie jak będzie chcial pensje. W razie czego jak coś się stanie to może wejść do bramki.
0
@Konradowskyy widziałeś ceny na ich mecze? One są często po 15€ 1+1. Na lige mistrzów nie jest wcale drożej.
0
Ośmiorąk powiedział to o czym wszyscy myślą, ale głośno nie powiedzą, bo nie wypada.
https://x.com/MurzynfrogXXX/status/1938941472583065799
0
@addept to jest zabawne, bo MC to raczej chce się bić o LM i PL a nie o puchar tymbarka.