3

@hubertbro17 To lepiej wypożyczyć prawdziwą 9, a nie nikogś kto nią udaje. Ferran nie nadaje sie do gry od 1 minuty.

0

@olav czyli chcącego krzywda się nie dzieje.

1

@Luccas Przed tym sezonem wyciągneliśmy im najlepszych zawodników. Grali tym czym mieli.

4

Oni żyją w limbo. Niby są w Barcelonie, ale grają w 4 lidze. 99% z nich nigdy nawet nie zagra na treningu z dorosłą drużyną, a co dopiero założy koszulkę na oficjalny mecz.
Lepiej odejść grac z kozami na pastwisku za dobre pieniądze, niż grać z gazpacho w 4 lidze za głodową stawkę.

0

Teraz pytanie, elektryk? Czemu nie wyszli, pewnie te klamki bezdotykowe, które żeby otworzyć, trzeba odłączyć akumulator.

1

Zlatan dość mocno o Suarezie


0

@partymaker prawda. Odeszli od polityki małych płac i teraz im się to odbija czkawką.

2

Trzeba wygrać tę batalię i pokazać środkowy palec niemiaszkom. Za to co mówił ich zarząd kilka lat temu trzeba ich upokorzyć na każdym froncie.

1

@Dracco absolutne kino

1

@Bernard777 przecież ta klauzula to powinna być ustawowo zagwarantowana. Jak nie możesz zarejestrować zawodnika to może za darmo odejść. To twoja wina, że kupujesz nie mając pieniędzy, a nie wina zawodnika, że ma siedziec na ławie przez rok.

18

@RezerwowyWojtus czyli nie można mieć własnej opinii? Wszystko co klub daje należy pokornie przyjmować i dziękować?

0

Pozbycie się Eryka nie ma sensu, bo on ma 24 lata i nikogo nie kupimy w jego miejsce. On zaprabia pewnie gorsze u nas. W Ferminem jest inaczej, bo w jego miejsce mamy cały wagon innych graczy i trzeba się kogoś pozbyć z środka pola.

0

@Maker0 czarnuchów praktycznie w ogóle nie było.

1

Ale on będzie chodził. Flick obudzi w nim busiego.

0

Śmialiście się koziej ligi, co? Gole Krysztyny do rakingu powinny się liczyć x3.

1

Jaki maradonna jaki ronaldinio? Krychowiak grał z 10.

8

Mi się to podoba. Rafinia zawsze może wystrzelić zza pleców naszego 40 letniego orła.
Ja bym tylko wysłał Ter Kolanko na trybuny i Wojtusia na ławę. Niech wie gdzie jest miejsce toksyków.

0

Bandyci. Powinniśmy mu dać azyl polityczny i powinien przyjść za darmo.

10

16

Ciężkie działą wystawione przeciwko Judentusowi

0

@Roobo statystyki mówią same za siebie

1

To ten, który lepiej się ustawia od lewandowskiego xD
Całe życia podania od magików a statystyki i tak gorsze od naszego orła, który miał za asystenta niemca Tomasza Młynarza.

0

@mekston jeszcze ze 2 bramki i suarezowi wybuchną kolana

0

Mam nadzieję, że petrodolary upokorzą hamburgerową ligę.

13

@Pedryrodryges coś bym napisał, ale szanowna redakcja da mi bana

7

@bryzabity jeden uwierzył i ze złotą piłką biegał przed galą i mamy tego rezultaty

0

Równie dobrze może siedzieć na dupie jak będzie chcial pensje. W razie czego jak coś się stanie to może wejść do bramki.

0

@Konradowskyy widziałeś ceny na ich mecze? One są często po 15€ 1+1. Na lige mistrzów nie jest wcale drożej.

0

Ośmiorąk powiedział to o czym wszyscy myślą, ale głośno nie powiedzą, bo nie wypada.
https://x.com/MurzynfrogXXX/status/1938941472583065799

0

@addept to jest zabawne, bo MC to raczej chce się bić o LM i PL a nie o puchar tymbarka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?