0

@Pustelnik dzieciak może szybko skończyć karierę i będzie miał czas na zabawę z wujkiem nejmarem i tatusiem hustle hard 304

0

@gohan77 który miał usadzić bobusia na ławie. Wszyscy wiemy jak to się skończyło.

1

Czas się uczyścić ze zgniłych jaj i szklanek. Roland makdonald nie jest wart swojego miesięcznego wynagrodzenia i jest często chodzi na L4 tak samo jak kristensen.
Czas pozbyć się rolandów ansów fatich i innych grzaczy ławek i sprowadzić grajków gotowych do gry 3000+ minut.

0

@MichuZ44 Oby nie wrócił. Toto Wilk nie bez powodu mu dawał roczne kontraktu, bo jak sauber mu dał 3 letni to od razu mu się odkleiło i tylko denerwuje. Na końcu to już nawet chińczyk do złomował.

0

Haha. Kiedyś mu się uda.

0

@novy1899 jakby tak zrobił to byłby

1

@Litman oprócz wylewu to jeszcze nie ma jaj przyznać się do błędów.

1

@tbas ja to bym go wsadził do tej bańki dmuchanej i niech w niej żyje od meczu do meczu, tylko na mecz go z niej wypuszczać.

0

Jeden to szklanka, a drugi to szklanka zarabiająca dwa razy za dużo. Najlepiej pozbyć się obydwu i sprowadzić jednego.

1

@JordiAlbion Ja to pamiętam, że wtedy mówiono właśnie, że najebani grali w siatkonogę xD

2

@Mokaczino widać od razu, że ma polskie geny.

3

Idealna zabawa na połamanie się. Nasi kadrowicze kochają siatkonogę.
A i jamal powiedział dziękuje obsłudze xD


0

Ja trochę żałuję, że na to nie pojechaliśmy. Dobra kasa, ogralibyśmy tych co grali najmniej a nasze gwiazdeczki wpuszczalibyśmy na ostatnie 15 minut, żeby sobie trening zrobiły.

8

@kanver_ Czyli kiedy wchodził jako podstawowa 9 i ludzie prosili o powrót roberta?

1

Lewy zaraz będzie miał 38 lat to normalne, że czas pomyśleć nad kimś nowym albo zmienić taktykę. On gra w Barcelonie a nie w inter Miami czy al kozioł, tutaj jest inne tempo i intensywność gry

2

Tak będzie

0

@Majkmajki golddiggerka to taka ekskluzywna prostytutka. Wyssie z ciebie hajs i skoczy do następnego sportowca na topie

2

@Majkmajki ja bym powiedział, że dość nisko mierzy, bo taką to można kupic na godziny.

0

@LeoMessiiBarcaPepa bardzo dobrze, od razu widać czy ma garbaty nos czy nie

0

@AlphaNumeric
Nigginho XDDD
Gdyby kiedykolwiek Barca kupiła takiego zawodnika to koszulke z jego nazwiskiem kupiłbym pierwszego dnia

3

Ale młodą golddiggerkę sobie znalazł nasz Ter rorysta. Żeby zarobić na na takie ciacho bedzie musiał wyginać do arabów.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Prawda. Widać to po lewym, jak stachurska wrzuca zdjęcie z alwaro to wiadomo, że lewy zagra słaby mecz.

1

@marcin62 lisowi wieczorem włącza się wiertarka udarowa od mieszkanki leków i whisky

3

Widzieliście jak teraz wyglądają 15latkowie? XDDDD


1

@kryhaa to niech sobie puka koleżanki z biblioteki, a nie jakieś stare ropuchy z wiadrem między nogami, które go na hajs zrobią, bo jest głupi

1

@Deathwing112 niedługo dzieciak sobie zrobi dzieciaka, tak jak jego zrobił jego stary.

0

@urbipl mógłbyś dać wyniki ankiety? Mam bana u świniaka

4

Jamalek erosoman. Jamal za swoje erotomańskie wybryki powinien został odsunięty od składu a w jego miejsce powinien zostać powołany Nicola Zalewski.


0

@Filarrr11 Przechodził najlepszy piłkarz na świecie to i dostał dobrą wypłatę.

0

To są kolejny ścmieciowe artykuły sondujące opinie publiczną dla agencji, która zajmuje się Lewym, oni chcą na nim jak najwięcej zarobić, a przy takich kontraktach dostają swoje. Lewy powiedział nie raz, że karierę skończy w wielkim klubie, a arabskie raczej takie nie są. Miał już na stole oferty z ogromnymi pieniędzmi, a poszedł do katalońskiego bankruta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?