Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pustelnik dzieciak może szybko skończyć karierę i będzie miał czas na zabawę z wujkiem nejmarem i tatusiem hustle hard 304
0
@gohan77 który miał usadzić bobusia na ławie. Wszyscy wiemy jak to się skończyło.
1
Czas się uczyścić ze zgniłych jaj i szklanek. Roland makdonald nie jest wart swojego miesięcznego wynagrodzenia i jest często chodzi na L4 tak samo jak kristensen.
Czas pozbyć się rolandów ansów fatich i innych grzaczy ławek i sprowadzić grajków gotowych do gry 3000+ minut.
0
@MichuZ44 Oby nie wrócił. Toto Wilk nie bez powodu mu dawał roczne kontraktu, bo jak sauber mu dał 3 letni to od razu mu się odkleiło i tylko denerwuje. Na końcu to już nawet chińczyk do złomował.
0
Haha. Kiedyś mu się uda.
0
@novy1899 jakby tak zrobił to byłby
1
@Litman oprócz wylewu to jeszcze nie ma jaj przyznać się do błędów.
1
@tbas ja to bym go wsadził do tej bańki dmuchanej i niech w niej żyje od meczu do meczu, tylko na mecz go z niej wypuszczać.
0
Jeden to szklanka, a drugi to szklanka zarabiająca dwa razy za dużo. Najlepiej pozbyć się obydwu i sprowadzić jednego.
1
@JordiAlbion Ja to pamiętam, że wtedy mówiono właśnie, że najebani grali w siatkonogę xD
2
@Mokaczino widać od razu, że ma polskie geny.
3
Idealna zabawa na połamanie się. Nasi kadrowicze kochają siatkonogę.
A i jamal powiedział dziękuje obsłudze xD
0
Ja trochę żałuję, że na to nie pojechaliśmy. Dobra kasa, ogralibyśmy tych co grali najmniej a nasze gwiazdeczki wpuszczalibyśmy na ostatnie 15 minut, żeby sobie trening zrobiły.
8
@kanver_ Czyli kiedy wchodził jako podstawowa 9 i ludzie prosili o powrót roberta?
1
Lewy zaraz będzie miał 38 lat to normalne, że czas pomyśleć nad kimś nowym albo zmienić taktykę. On gra w Barcelonie a nie w inter Miami czy al kozioł, tutaj jest inne tempo i intensywność gry
2
Tak będzie
0
@Majkmajki golddiggerka to taka ekskluzywna prostytutka. Wyssie z ciebie hajs i skoczy do następnego sportowca na topie
2
@Majkmajki ja bym powiedział, że dość nisko mierzy, bo taką to można kupic na godziny.
0
@LeoMessiiBarcaPepa bardzo dobrze, od razu widać czy ma garbaty nos czy nie
0
@AlphaNumeric
Nigginho XDDD
Gdyby kiedykolwiek Barca kupiła takiego zawodnika to koszulke z jego nazwiskiem kupiłbym pierwszego dnia
3
Ale młodą golddiggerkę sobie znalazł nasz Ter rorysta. Żeby zarobić na na takie ciacho bedzie musiał wyginać do arabów.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Prawda. Widać to po lewym, jak stachurska wrzuca zdjęcie z alwaro to wiadomo, że lewy zagra słaby mecz.
1
@marcin62 lisowi wieczorem włącza się wiertarka udarowa od mieszkanki leków i whisky
3
Widzieliście jak teraz wyglądają 15latkowie? XDDDD
1
@kryhaa to niech sobie puka koleżanki z biblioteki, a nie jakieś stare ropuchy z wiadrem między nogami, które go na hajs zrobią, bo jest głupi
1
@Deathwing112 niedługo dzieciak sobie zrobi dzieciaka, tak jak jego zrobił jego stary.
0
@urbipl mógłbyś dać wyniki ankiety? Mam bana u świniaka
4
Jamalek erosoman. Jamal za swoje erotomańskie wybryki powinien został odsunięty od składu a w jego miejsce powinien zostać powołany Nicola Zalewski.
0
@Filarrr11 Przechodził najlepszy piłkarz na świecie to i dostał dobrą wypłatę.
0
To są kolejny ścmieciowe artykuły sondujące opinie publiczną dla agencji, która zajmuje się Lewym, oni chcą na nim jak najwięcej zarobić, a przy takich kontraktach dostają swoje. Lewy powiedział nie raz, że karierę skończy w wielkim klubie, a arabskie raczej takie nie są. Miał już na stole oferty z ogromnymi pieniędzmi, a poszedł do katalońskiego bankruta.