0

@[Oli] ćwiąkała jeszcze w zeszłym sezonie mówił, że lewy powinien wybrac kadę albo klub. Lewy wybrał i maluszek kwiczy

0

Lewy zły, bo nie chce chlać i po pijaku grać w siatkonogę.
Napisałbym banda kogo, ale dostanę bana.

0

"Iñaki Peña ma jedną z najwyższych pensji wśród bramkarzy LaLigi. Jeśli ma odejść, klub musi go wypożyczyć i płacić część jego zarobków."
Ciekawe co by były gdyby szwagry z nim negocjowali umowę tak jak chcieli to robić po tym jak odpadł ter statua xD

1

Halo?
15. Cristiano Ronaldo
Co oni ćpają? Przecież on u tych arabów przegrał wszystko, a w reprezentacji nic nie gra.

0

@torondirn zalewski to jest zajęty peklowaniem dziewczyn

15

Lewy nigdy nie był materiałem na kapitana. On nigdy nie trzymał się jakoś tych patałachów z reprezentacji, bo wiedział, że ich zachowanie może pociągnąć go w dół. Ile to razy było, że lewy nie chce z nimi chlać i uważają go za odludka.
W tej reprezentacji teraz to jakoś nie widzę nikogo kto mógłby zostać kapitanem, Zielu to też słaby materiał. Ta reprezentacja to w ogóle jest jakaś wykastrowana, bez zawodników z charyzmą.

0

Trzeba znaleźć jakiś stary biały tshirt i flamaster z tyłu napisać Krystyna 7.
Gdyby niemcy po dupie dostali i jeszcze statua kilka razy kolanko zaliczył to byłby udany wieczór.

0

@BorzyKrzys ciekawe co ma większy przebieg ona czy rajdówka klekle

0

@Encore Idealna sytuacja do Ter rorysty. Krystyna nie trafia w bramkę to statua nie będzie miał okazji do kapitulacji

2

@Metempsychosis charakter ma dobry, umiejętności powinny dojechać. Samym wsadzaniem głowy między nogi przeciwnika nic nie ugra.

9

Może by się tak zmobilizowali i poszli do jakieś szkoły wieczorowej dla arbitrów?

7

A to jeszcze 3 mecze temu nie był wielkim wizjonerem, który stworzył potwora? xD
Chłop 3 razy zesrał się przed kiblem i ucieka do arabów xD

28

Marnuje swoją karierę. Flick batem by go ustawił, że biegałby i podawał jak w zegarku.

4

Komentarz usunięty

2

Ter rorysta zrobi to co Fati, będzie siedział na dupie i pobierał bajońską wypłatę. Nikt mu tyle nie zagwarantuje ile mu daje barca.

15

Żegnamy Ter rorystę i witamy Pana bramkarza. Mam nadzieję, że wojtuś i gracek się dogadają.

6

Wczoraj na niego głos oddałem. Wygrał mój kandydat.

0

Ja to bym tego haalanda widział u nas, ale on wybrał petrodolary. Choć nie wiadomo czy by taki haaland u nas chodził jak skrzydła nie podają i grają na siebie.

1

Ter rorysta pakuj walizki. Gracek Liga i Liga mistrzów, a Wojtuś PK i puchar tymbarka.

17

Wojtula dużo zyskał u Flicka siedząc cicho i trenując. Ter Terrorysta działa w odwrotny sposób i mu to nie wyjdzie na dobre.

0

@suszini Spytaj się kogokolwiek kto jeździł prawdziwym gokartem co robi większe wrażenie super samochód czy gokart.
Jak nie masz kogo się spytać to sobie sprawdź odpowiedzi kierowców F1, chyba lepszego wyznacznika nie znajdziesz.
Sam Kubica, który ścigał się we wszystkim powiedział, że gokart daje największą adrenaline i najlepsze ściganie. Jedź 120km/h 4 kółkami, kierownicą i kilkoma rurkami.

0

@spacer nie wiadomo czy wygrał. Przecież to jest 0.5%, a tak naprawdę to 0.25% bo jednemu odejmujemy, a drugiemu dodajemy. Tutaj będzie się liczyć jedno małe miasto.

1

@The Game 10 Polak Polakowi taki los zgotował, że trzeba na niemca głosować.

1

@spacer nic nie jest zliczone, bo beda zliczac od 21.

5

Ja mogę się przyznać, że nie zagłosowałem na żadnego. Nie mam krwi na rękach tego narodu.
Dopisałem do karty Hansiego Flicka i przy nim postawiłem X.

0

@Dari0G messi i nejmar też

0

sprawdzajcie czy na bliskim wschodznie nie rozpoczeli jakieś wojny, bo tam to pewnie teraz kałachy poszły w dłoń ze szczęścia xD

1

@RafiVeB jeżeli ten garnitur to addidas trio to idealnie by pasował

6

Czyli inter w tym roku nic nie wygrał i za kazdym razem zesrał się przed kiblem? xD

1

@syngoku1 każdy ma inny próg bólu. Ja jak zakładam koszulę to z automatu zakładam zegarek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?