0

Zgniłe jajo jak fati. Będzie siedział do końca kontraktu. On wie, że w reprezentacji nigdy nic nie znaczył i nie będzie znaczył.
Ciekawe czy gdzieś recznik sprzedadzą czy się nie skończy, że ter rorysta i ręcznik będą siedzieć na trybunach, a wojtuś z gracjanem będą grać.

4

Tak wygląda 11 fazy grupowej, to wiele mówi o poziomie turnieju.

0

@SinMistico opaske sie zabierze klucz do szatni i niech siedzi w domu

5

Posiedzi na trybunach pół roku to w zimie znajdzie sobie klub, albo przyspawa się do ławki do końca kontraktu jak Fati.

31

Ciekawe kiedy będą koszulki inspirowane 2024/2025 rokiem kiedy madrycioki dostały 4 razy wprdol, w tym 2 razy w finałach o puchar xD

0

Kurde faja, a może te dziewczyny to tylko zasłona dymna?

/photo/2

2

Ale Grubcio i Deko rozegrali gówniarza. Porzucali jakimiś nazwiskami, że chcą do nas przyjść, aż gówniarz sam na kolanach wrócił.
Niech się przyzwyczaja, bo będzie biegał pod niemieckimi batem.

0

@catalunya24
6~ miliardów €, pewnie messi w kieszeni ma 1 mld, a dla szejków 5 to jak splunąć.

22

Ja bym wziął taki kontrakt, grał ile się da, kupiłbym real madryt i w pierwszym sezonie wystawiłbym graczy w tęczowych strojach na piersi z napisem "messi krul".

0

@Roobo no ten słąby lewy grając z mullerem na plecach pobił wszystkie rekordy w bundeslidze i jest 3 najlepszym strzelcem w LM, który ma 4 razy goli więcej.
To musi źle świadczyć o mesim i nejmarze, jak mu liczb nie potrafili na bić.
Ja mówie o statystykach, a ty wyrażasz subiektywną opinie.
Zabawne jest to, że ktoś mówi o oglądaniu meczy na flashscore i wypisuje takie głupoty, chyba nigdy nie widziałeś meczy lewego w bajernie czy borussii.

Tutaj to pewnie też nie on strzelał



Liczy mówią same za siebie
https://i.imgur.com/n997ip7.png

0

To ten suarez, który lepiej ustawiał się od Lewego?
Mając asystentów jak nejmar i messi to musiał się tak chować pod trybunami, że nawet tacy magicy nie mogli go znaleźć.

0

@kejdzi nikt w życiu nie da za niego 10-15mln w takim stanie. Musiałby zrobić furorę i wtedy by może go kupili. On musiałby zejść do pensji 2-3mln rocznie (w monako by nie płacił podaktów), teraz dostaje po podatkach 6-7.

0

Mam nadzieję, że odnajdzie tam taka formę, że go kupią i skończy się saga Fatiego.

0

Widzę, że madryciok w nocy znów gnębił mesjasza, tak jak gnębił nas.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/marciniak-bez-litosci-dla-messiego-nie-wahal-sie-ani-chwili-wideo/273533

3

@Vegeta88 deco ma słabość do brazylijskich chłopców

0

@Kengo to od mleka sojowego, które zawiera estrogen

4

@Alek23 to ta siła przyjaźni o której tak wiele się mówiło, którą wprowadził karletto

0

@aspr1me Pamiętam, któryś klasyk w którym strzelił nam gola podleciał do tyczki rożnego i pała mu stała jakby jakieś transa zobaczył na trybunach xD

nawiązanie do
https://www.marca.com/en/football/psg/2022/09/24/632f2cc622601d09458b45c9.html

1

@Kapitan hawk dodałem do ulubionych xD

0

@Maker0 To było wywierani presji, po takich ogłoszeniu on już był spalony w klubie. Jedynym rozwiązaniem było przedłużenie kontraktu, ale jakby krzyknął większą kasę to by znów był w złym świetle, że gra na swoją korzyść a nie klubu.

0

@Gall to miałem na myśli xD

0

@lincoln25 Jakbyś zobaczył statystyki to lewy ma najlepszy procent strzelonych goli do oddanych strzałów.

0

@July_6_BcN ze mną jeszcze gorzej xD

0

@messi33 chciałbym zobaczyć takiego Pepe w meczu przeciwko kobietom. Ciekawe czy w połowie meczu czy dopiero po zakończeniu zabrałaby go policja, bo tyle kobiet by uposledzil ruchowo xD

1

@Riol zobacz sobie mecze jak lewy grałw bajernie. Poza tym o jakich latach suareza mówisz? Niech ten suarez teraz pobiega między obońcami LL to po 15 minutach będą go na noszach znosić.

0

@D10SLEO Jaki docięty dzik. Lewy w wieku 50 lat dalej będzie wyglądał jak grecki bóg, chyba że go anka kopnie w dupe zabierze pół majątku i zacznie chlać.

0

@Filipem niektóre to tam mają mordy zdrobione na 30 stki xD
Potem taka wejdzie do klubu i jakiś przypadkowy mirek będzie siedział za majty xD

2

Kobiecy sport w pigułce.

0

@Pustelnik dzieciak może szybko skończyć karierę i będzie miał czas na zabawę z wujkiem nejmarem i tatusiem hustle hard 304

0

@gohan77 który miał usadzić bobusia na ławie. Wszyscy wiemy jak to się skończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?