2

Od przybytku głowa nie boli. Problemem jest u nas to, że ten przybytek gra na pół gwizdka i jeszcze jest cały czas kontuzjowany.

0

@sciahoo topowy poziom jadu w szatni

8

Czekam aż grubcio z samym kim dzong unem zrobi deal na reklame "północna korea, najlepsza korea".

11

Ale jak to tak bez przecieków i robienia szopki?

0

@ProMILs ja ten bardziej opływowy/areadynamiczny

0

@PIWOSZ89 suarez bardziej opływowy

6

Lewego sam Michał Anioł rzeźbi

11

Białe spodenki już brunatne, he he he

6

Woda na młyn madryciaków. Jak coś jest to pokażcie co i wydajcie wyrok. Jak nic nie ma to siema i niech madrycioki zamknął mordę.

5

W przyszłym sezonie madrycioki powinni grać w biało-czarnych pasiakach.

1

XDDDDDD szybciej sobie nogi odgryzie niż pójdzie grać do jakichkolwiek madrycioków.

0

Będą filmiki jaka Pajor jest zła? Drewniak, który nie strzela goli? Będzie zmiana selekcjonera i jakieś konsewkencje?
Ta nasza bramkarka to ma takie umiejętności jak ojciec mojego kolegi, który stał na bramce 20 lat temu jak graliśmy mecze osiedlowe, tylko on wtedy miał 45 lat i tyrał na budowie.

0

@LinekMichal chore kwoty jak na rezerwowego, który prawie nic nie grał. Do tego przecież mu chcieli przedłużyć kontrakt i mu dać podwyżkę, ale nagle się zreflektowali.

0

@paulbruno Ćwiąkała czy któryś tam mówił, że ręcznik jest w top 50 najlepiej zarobiających piłkarzy w lidze.

5

Powinniśmy mieć układ i do tej Androy wysłać wszystkich rokujących, których się da i niech tam grają.

4

Ale się wkopali z tą bajońską wypłatą, będzie ciumciał cyca z kasą do 2031. Kolejny gorący ziemiak, którego się nie pozbędziemy. Nie uczą się na błędach.

0

@Pustelnik według Flicka, Grubcia i Deko też jest dwóch, Gracjan i Wojtuś.

1

@th@les Opaskę i numer można odebrać, a jego wysłać na trybuny.

2

To był sposób w jaki zawsze Wojtuś grał. On dużo goli tracił w tym sezonie jak w bambuko zostali zrobieni nasi obrońcy i było 2 na 1 bramkarza, albo 1 na 1.

3

@jacek905 jako jedyny dałby łapkę w dół xD

0

@torondirn co on miałby tam robić i po co? Równie dobrze mógłby pójść do arabów po hajs. Chyba że chce sobie marke zbudować w niemczech, hiszpanii i włoszech.

0

@regatta52 Roscoe ma lepsza psyche od klekle. Porównywanie dziada bryjskiego z "przyszłym mistrzem świata". Czas się go pozbyć tak jak gekona z mercedesa. Toto wskazał nowe dziecko, a przy tym dziecku ma jeździć najlepszy kierowca wszechczasów.
Niech sobie gekon z klekle jeźdżą w alpine, bo to ich poziom.

4

Czyli wszystkie mecze madryciakow z finałem będzie sędziował

0

@michal26 Jos to by tych makaroniarzy na wizji batożył. Oni są niereformowalni.

0

Statua już oficjalnie stracił 1 czy jeszcze nie?

1

Hamilton równie dobrze mógłby się ścigać z psem.
W ferrari tak jak w redbulku nigdy nie będą mieć dwóch dobrych kierowców.

0

Jestem ciekaw, który z nich zgodzi się na 1500minit w roku bo raczej więcej nie pogra.

1

Oby Lance Strulovitch syn swojego ojca Lawrence Sheldon Strulovitch wygrał ten wyścig i uciszył hejterów.

0

Są tutaj jacyś kuloznawcy i wyjaśnią?

0

Wety to chyba od 3 sezonów pirellu próbuje naprawić i coś im nie idzie, że nikt tego g0wna nie chce założyć. Wolą wypuścić SC niż dać się ścigać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?