0

@Serducho obudź się. Ta liga jest na poziomie ekstraklasy.

3

Pogromca Lewandowskiego z faweli coś się nie popisał.
Emeryt z Polski może spać spokojnie.

1

Ciekawe co pokaże Roque przeciwko ogórom.
Serduszka dla Oriola

2

To powinien dostać Lewandowski.
Polscy komentatorzy i "eksperci" nie widzieli co się dzieje na boisku.
We francuskim c+ chwalili Roberta najbardziej.

0

Mamy to xD żółw spadaj do skorupy. W domu na remis i lecimy do finalu

5

Lewy dziś ładnie spokojnie

2

Żółw do skorupy się schował

1

Pomyślcie jakbyśmy mieli trenera z topu, a nie Wuefistę....

0

JAKI FART XD co tam się dzieje. Oddają nam za te wszystkie flopy przez cały sezon xD

1

Czemu zmiany jak wszystko działa?
Krwa jeszcze Oriola niech wpuści

1

@Sebolinho będzie większy ból dupy jak Barca wygra

1

@zygzakmaklini poszli palić samochody

2

Przy farcie jeszcze trafimy do finału. To będzie niezła beka xD

0

Można to wygrać. Dawać!

0

Ale fart xD co to było

4

Brakuje strzałów zza pola karnego.

2

Tutaj potrzebny jest Oriol.

1

W pierwszej połowie przetrwaliśmy, a teraz stoją jak pionki.

2

Hajto to ma na kogoś haki, że ktoś nonstop tego farmazona tam trzyma?

3

Lewandowskiemu pierwszy raz od roku wychodzi granie jako 10.

2

17 latek ciśnie dziś żółwia

0

Będzie pite jak wyjedziemy na plusie z Paryża.
Teraz nie można popełnić głupiego błędu i się rozluźnić

2

XDDDDDDDDDDD
Jaki fart

0

Ważne, że nie straciliśmy gola w czasie dominacji PSG na początku spotkania.
Jesteśmy wstanie strzelić gola

0

Ciekawe za ile lat całkowicie czekoladowi piłkarze zdominują piłkę nożną tak jak kiedyś koszykówkę.

0

Jak oni psioczą na 16 latka.

2

Żółta dla żółwia!

0

Srafinia to nigdy nie strzeli. Ile ten koleś ma akcji to głowa mała

0

@Maysterme studio na tym samym poziomie

1

Trzeba liczyć na madryckiego farta i może coś wpadnie przez przypadek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?