Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Serducho obudź się. Ta liga jest na poziomie ekstraklasy.
3
Pogromca Lewandowskiego z faweli coś się nie popisał.
Emeryt z Polski może spać spokojnie.
1
Ciekawe co pokaże Roque przeciwko ogórom.
Serduszka dla Oriola
2
To powinien dostać Lewandowski.
Polscy komentatorzy i "eksperci" nie widzieli co się dzieje na boisku.
We francuskim c+ chwalili Roberta najbardziej.
0
Mamy to xD żółw spadaj do skorupy. W domu na remis i lecimy do finalu
5
Lewy dziś ładnie spokojnie
2
Żółw do skorupy się schował
1
Pomyślcie jakbyśmy mieli trenera z topu, a nie Wuefistę....
0
JAKI FART XD co tam się dzieje. Oddają nam za te wszystkie flopy przez cały sezon xD
1
Czemu zmiany jak wszystko działa?
Krwa jeszcze Oriola niech wpuści
1
@Sebolinho będzie większy ból dupy jak Barca wygra
1
@zygzakmaklini poszli palić samochody
2
Przy farcie jeszcze trafimy do finału. To będzie niezła beka xD
0
Można to wygrać. Dawać!
0
Ale fart xD co to było
4
Brakuje strzałów zza pola karnego.
2
Tutaj potrzebny jest Oriol.
1
W pierwszej połowie przetrwaliśmy, a teraz stoją jak pionki.
2
Hajto to ma na kogoś haki, że ktoś nonstop tego farmazona tam trzyma?
3
Lewandowskiemu pierwszy raz od roku wychodzi granie jako 10.
2
17 latek ciśnie dziś żółwia
0
Będzie pite jak wyjedziemy na plusie z Paryża.
Teraz nie można popełnić głupiego błędu i się rozluźnić
2
XDDDDDDDDDDD
Jaki fart
0
Ważne, że nie straciliśmy gola w czasie dominacji PSG na początku spotkania.
Jesteśmy wstanie strzelić gola
0
Ciekawe za ile lat całkowicie czekoladowi piłkarze zdominują piłkę nożną tak jak kiedyś koszykówkę.
0
Jak oni psioczą na 16 latka.
2
Żółta dla żółwia!
0
Srafinia to nigdy nie strzeli. Ile ten koleś ma akcji to głowa mała
0
@Maysterme studio na tym samym poziomie
1
Trzeba liczyć na madryckiego farta i może coś wpadnie przez przypadek