0

Płotka a nie rekin.

0

@pepulinho my nawet jak robimy kontratak to kończy się w połowie boiska zatrzymaniem i cofnięciem piłki, bo nikt nie biegnie.

1

Pozbyć się tych szklanych piłkarzy. Po co nam geniusze, którzy grają 1/3 męczy?

0

Pedriego i FDY to by w Polsce lepiej na NFZ wyleczyli niż ci lekarze w Barcelonie.

0

Ten znow się połamał. Jeszcze niech Pedri się połamie i będzie komplet.

3

Pomarańczowy kupiony. Karny z tyłka i nie uznany gol.

1

Prawie miał to.
Ale brzydki ten vini.

1

Specjalnie wziął nogę na młodego. Sprytnie.

1

XDDD Beka. Żeby tylko teraz sreal się nie odpalił

0

Czekam na Young Leosie na koszulkach, idealnie by pasowała tego co się dzieje w tym klubie.

0

Podniecanie się bramkami w lidze farmerskiej.
Zobaczcie co zrobil Lukas Podolski przechodząc na emeryturę do ekstraklasy, tylko on grał sam i nie kupili z nim w pakecie połowy emerytów z Arsenalu (Barcelony przydpadku Messiego).

0

Szkoda, że nie piszecie newsów jak dostają w czambo.

0

Oddam media społecznościowe jakieś agencji i nie będziesz miał problemu, bo nie będziesz ich widział.

0

@Alicja3500 przyzwyczaj się.

1

@Richelieu pewnie nie raz w szatni były poruszane takie kwestie i niczego się nie nauczyli, dlatego Gungo czasami coś powie mediom, żeby te bambiki z szatni się obudziły.

0

W tym roku to pies z kulawą nogą zdobyłby trofeum, taka posucha.

15

Za rok powinien zostać kapitanem, bo ci którzy są teraz to są zwykle ciepłe kluchy.
On, Lewy i ter Stegen.

2

Za 150 to kupią Roberta i FDJ, możemy dołożyc w gratisie Oriola.

2

Weź to na klatę i idź dalej. Gundo jako jedyny ma jaja i mówi jak jest. On i Lewandowski wiedzą co to znaczy wygrać wszystko, a ty powinieneś brać z nich przykład.

6

Kompromitacja w lidze
Kompromitacja w puchara
Dziad do wuefisty: ej może zostaniesz jeszcze co?

1

Gen frajerstwa, czyli to co u nas.

2

Guardiola ma dna Barcelony

4

Ja pierdole madrycki fart jak zawsze.
To już mają ligę i ligę mistrzów można się rozejść.

0

City jak my frajerzy przegrają na własne życzenie.

3

Co to był za strzał? XD

2

Pajac out z boiska sio sio

0

Chłop pijany, że złote dziecko zdjął.

0

Haaland dziś giga drewno, a wy na Robercika narzekacie.

10

Dotknął szczekacza i ten już płacze jak mały piesek

0

Srealski fart jak zwykle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?