Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Płotka a nie rekin.
0
@pepulinho my nawet jak robimy kontratak to kończy się w połowie boiska zatrzymaniem i cofnięciem piłki, bo nikt nie biegnie.
1
Pozbyć się tych szklanych piłkarzy. Po co nam geniusze, którzy grają 1/3 męczy?
0
Pedriego i FDY to by w Polsce lepiej na NFZ wyleczyli niż ci lekarze w Barcelonie.
0
Ten znow się połamał. Jeszcze niech Pedri się połamie i będzie komplet.
3
Pomarańczowy kupiony. Karny z tyłka i nie uznany gol.
1
Prawie miał to.
Ale brzydki ten vini.
1
Specjalnie wziął nogę na młodego. Sprytnie.
1
XDDD Beka. Żeby tylko teraz sreal się nie odpalił
0
Czekam na Young Leosie na koszulkach, idealnie by pasowała tego co się dzieje w tym klubie.
0
Podniecanie się bramkami w lidze farmerskiej.
Zobaczcie co zrobil Lukas Podolski przechodząc na emeryturę do ekstraklasy, tylko on grał sam i nie kupili z nim w pakecie połowy emerytów z Arsenalu (Barcelony przydpadku Messiego).
0
Szkoda, że nie piszecie newsów jak dostają w czambo.
0
Oddam media społecznościowe jakieś agencji i nie będziesz miał problemu, bo nie będziesz ich widział.
0
@Alicja3500 przyzwyczaj się.
1
@Richelieu pewnie nie raz w szatni były poruszane takie kwestie i niczego się nie nauczyli, dlatego Gungo czasami coś powie mediom, żeby te bambiki z szatni się obudziły.
0
W tym roku to pies z kulawą nogą zdobyłby trofeum, taka posucha.
15
Za rok powinien zostać kapitanem, bo ci którzy są teraz to są zwykle ciepłe kluchy.
On, Lewy i ter Stegen.
2
Za 150 to kupią Roberta i FDJ, możemy dołożyc w gratisie Oriola.
2
Weź to na klatę i idź dalej. Gundo jako jedyny ma jaja i mówi jak jest. On i Lewandowski wiedzą co to znaczy wygrać wszystko, a ty powinieneś brać z nich przykład.
6
Kompromitacja w lidze
Kompromitacja w puchara
Dziad do wuefisty: ej może zostaniesz jeszcze co?
1
Gen frajerstwa, czyli to co u nas.
2
Guardiola ma dna Barcelony
4
Ja pierdole madrycki fart jak zawsze.
To już mają ligę i ligę mistrzów można się rozejść.
0
City jak my frajerzy przegrają na własne życzenie.
3
Co to był za strzał? XD
2
Pajac out z boiska sio sio
0
Chłop pijany, że złote dziecko zdjął.
0
Haaland dziś giga drewno, a wy na Robercika narzekacie.
10
Dotknął szczekacza i ten już płacze jak mały piesek
0
Srealski fart jak zwykle