Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szyper a jak jest od 10 lat z piłkarzami Legii? Największe wypłaty, włosy postawione na żel, obcisłe spodnie i dwie lewe nogi.
Gundogan dobrze ich wtedy podsumował.
2
@Hary87 chodzi o to że oni nawet nie próbują grać. Stoją jak te pachoły
3
@PJ777 Powinien zdjąć Ferrana on nic nie robi. A przy drugiej bramce doskonale widać jak dwóch pilnuje Roberta, a dzięki temu Fermin wchodzi na puste pole.
Ale ten wuefista nic nie widzi.
1
Mamy Tygryska, pokaż pazur.
1
Pan Robercik wziął na siebie obrońców, to młody miał miejsce.
Ferrana zostawił na boisku. Tragedia.
1
Wpuść Felixa, mu się chce biegać.
Sciągnij tego bezzębnego rekina.
2
Victor nawet się nie rozgrzewa. Chłopa nawet na jakiś pachołków z ogona ligi nie chce wystawić.
1
Jezu tego połamanego Pedriego, który ledwo co człapie spakować do pudełka i sprzedać. W tym roku to jest wrak piłkarza.
0
@masik86 jesteśmy*, a nie będzimy
1
@Adam065 co ma lewy zrobić jak oni piłki nie potrafią podać celnie. Nie widzisz, ze jak muchy w smole się poruszają.
3
Przecież oni się nie ruszają bez piłki. Tam nikt się nie wystawia. Wyglądają jak stojące pachołki.
6
Znów wróciły mecze na zwolnienie trenera.
2
Ten mecz to stypa. To wygląda jakby dwóch spadkowiczów grało, a nie druga i ostatnia drużyna.
Tutaj powinien być gol za golem i wygrywać z nimi fizycznie.
0
Jeżeli do jutra Laporta nie odwoła swoich to wypierd.
A co powiedział?
Żebym wypierd.
8
Pan Piłkarz na murawie, a 40mln na ławie ;)
Wszystko się zgadza.
1
To już w ogóle Real będzie wszystko wygrywał.
Oh wait, to nie ta liga. ;)
2
Jak wuefista posadzi Pana Piłkarza i nie da mu wygrać trofeum Panini to trafi już na stałe na czarną listę.
Za to, że ostatnio Robercika ściągnął powinien iść na kolanach na jasną górę.
0
Oddać im w rozliczeniu grzacza ławek Victora Roque i dopłacić 35mln. Fawelarz nie jest wart więcej niż 15.
9
Do choroszczy.
Na badania?
Na stałe.
6
Mieliśmy konia trojańskiego, a teraz mamy konia fawelarskiego.
Wszyscy, którzy mówili, że Vitor wywali z Barcelony Pana Piłkarza Roberta Lewandowskiego powinni go teraz przeprosić i uderzyć w pierś, że zwątpili.
14
Dzieciaki z wielką kasą bez dyscypliny. Druga legia.
Nielicząc wyjątków to są mentalni przegrywi. Gundo już nawet nie strzępi sobie ryja i nic nie gada w wywiadach, bo zobaczył, że to nie ma sensu.
1
Jestem ciekaw czy inne dywizje nie są sponsorowane przez męskich kopaczy, którzy przyciągają sponsorów i sprzedają bilety.
Były ostatnio newsy, że inne dywizje też są przepłacane, a tę kasę muszą skądś mieć.
1
@selstei Przeszkadzało bagieciarzom, bo wygrałby z żółwiem.
0
Właśnie Barcelona, gazety i inni zawodnicy powinna walić w bębny, żeby Robercik dostał złotą piłkę. Powinni wywierać presję. Niestety ten klub teraz nie jest jednością, tylko zlepkien indywidualistów, dlatego nic takiego się nie stanie.
0
Gdyby nie wuefista to miałby 2 gole straty...
8
Kraken wchodzi. Mój łysy ulubieniec
0
@Rivaldinho11 ważne, że jest stabilny chlopak
4
Oddajcie karnego Robercikowi. Co ty zrobiłeś wuefisto
2
Dziękuję Pani Piłkarzu Roberciku.
2
Roque przychodzi pogonić polskiego drewniaka z barcelony
Robert zaczyna tańczyć baciatę i wykrzykuje adiós, adiós!
Roque odchodzi z barcelony
kurtyna.