0

@szyper a jak jest od 10 lat z piłkarzami Legii? Największe wypłaty, włosy postawione na żel, obcisłe spodnie i dwie lewe nogi.
Gundogan dobrze ich wtedy podsumował.

2

@Hary87 chodzi o to że oni nawet nie próbują grać. Stoją jak te pachoły

3

@PJ777 Powinien zdjąć Ferrana on nic nie robi. A przy drugiej bramce doskonale widać jak dwóch pilnuje Roberta, a dzięki temu Fermin wchodzi na puste pole.
Ale ten wuefista nic nie widzi.

1

Mamy Tygryska, pokaż pazur.

1

Pan Robercik wziął na siebie obrońców, to młody miał miejsce.
Ferrana zostawił na boisku. Tragedia.

1

Wpuść Felixa, mu się chce biegać.
Sciągnij tego bezzębnego rekina.

2

Victor nawet się nie rozgrzewa. Chłopa nawet na jakiś pachołków z ogona ligi nie chce wystawić.

1

Jezu tego połamanego Pedriego, który ledwo co człapie spakować do pudełka i sprzedać. W tym roku to jest wrak piłkarza.

0

@masik86 jesteśmy*, a nie będzimy

1

@Adam065 co ma lewy zrobić jak oni piłki nie potrafią podać celnie. Nie widzisz, ze jak muchy w smole się poruszają.

3

Przecież oni się nie ruszają bez piłki. Tam nikt się nie wystawia. Wyglądają jak stojące pachołki.

6

Znów wróciły mecze na zwolnienie trenera.

2

Ten mecz to stypa. To wygląda jakby dwóch spadkowiczów grało, a nie druga i ostatnia drużyna.
Tutaj powinien być gol za golem i wygrywać z nimi fizycznie.

0

Jeżeli do jutra Laporta nie odwoła swoich to wypierd.
A co powiedział?
Żebym wypierd.

8

Pan Piłkarz na murawie, a 40mln na ławie ;)
Wszystko się zgadza.

1

To już w ogóle Real będzie wszystko wygrywał.
Oh wait, to nie ta liga. ;)

2

Jak wuefista posadzi Pana Piłkarza i nie da mu wygrać trofeum Panini to trafi już na stałe na czarną listę.
Za to, że ostatnio Robercika ściągnął powinien iść na kolanach na jasną górę.

0

Oddać im w rozliczeniu grzacza ławek Victora Roque i dopłacić 35mln. Fawelarz nie jest wart więcej niż 15.

9

Do choroszczy.
Na badania?
Na stałe.

6

Mieliśmy konia trojańskiego, a teraz mamy konia fawelarskiego.
Wszyscy, którzy mówili, że Vitor wywali z Barcelony Pana Piłkarza Roberta Lewandowskiego powinni go teraz przeprosić i uderzyć w pierś, że zwątpili.

14

Dzieciaki z wielką kasą bez dyscypliny. Druga legia.
Nielicząc wyjątków to są mentalni przegrywi. Gundo już nawet nie strzępi sobie ryja i nic nie gada w wywiadach, bo zobaczył, że to nie ma sensu.

1

Jestem ciekaw czy inne dywizje nie są sponsorowane przez męskich kopaczy, którzy przyciągają sponsorów i sprzedają bilety.
Były ostatnio newsy, że inne dywizje też są przepłacane, a tę kasę muszą skądś mieć.

1

@selstei Przeszkadzało bagieciarzom, bo wygrałby z żółwiem.

0

Właśnie Barcelona, gazety i inni zawodnicy powinna walić w bębny, żeby Robercik dostał złotą piłkę. Powinni wywierać presję. Niestety ten klub teraz nie jest jednością, tylko zlepkien indywidualistów, dlatego nic takiego się nie stanie.

0

Gdyby nie wuefista to miałby 2 gole straty...

8

Kraken wchodzi. Mój łysy ulubieniec

0

@Rivaldinho11 ważne, że jest stabilny chlopak

4

Oddajcie karnego Robercikowi. Co ty zrobiłeś wuefisto

2

Dziękuję Pani Piłkarzu Roberciku.

2

Roque przychodzi pogonić polskiego drewniaka z barcelony
Robert zaczyna tańczyć baciatę i wykrzykuje adiós, adiós!
Roque odchodzi z barcelony
kurtyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?