0

Wystarczy sprowadzić Tomasza Młynarza do tercetu: Lewandowski, Tomasz, Gundo i chłopaki będą strzelać.
Tomaszowi należy zagwarantować godną emeryturę na barcelońskiej plaży i przyjdzie.

Ci co narzekają na Lewandowskiego to przypominam, że cała drużyna gra piach przez pewnego wuefistę na ławię.
W lidzę to był dramat, a w LM dostaliśmy najlepsze możliwe losowanie, a potem Napoli słabsze od nas.

0

Komentarz usunięty

3

@WiemJak Będzie "jo nie wiedzioł co podpisuje" XD
Za 10 lat może być taka inflacja, że to będzie wartę 1/3 tego co teraz.

6

I kto teraz ugrzeje ławkę Robercikowi jak go zdejmą w 87 minucie? Czy ktoś pomyślał o Robercie?

0

Na pewno go nie wysyłać do Anglii, bo wróci połamany. On musi zacząć od słabszej ligii nabrać pewności siebie. Tak samo Fati powinien pójść na wypożyczenie gdzieś gdzie zacznie strzelać nawet jakby miał pójść szczepel niżej grać.

0

Ja bym chciał Tomasza Młynarza, bo on się nie zastanawia tylko podaje do Robercika.
Do dziś jak czasami zapomni, że Roberta już nie ma w drużynie to kopie w kierunku Barcelony.

1

@Heros11 to psychofan kolesia, który uciekł do szmatogłowych, bo czek zobaczył, a potem do farmerskiej ligii.
Lewy miał jaja przejść do upadłej Barcelony pomoc zdobyć mistrzostwo.
Jeden uciekł z tonącego statku jak szczur, a drugi przyszedł go załatać.

0

Niemiecki finał. Mówię wam.
Niemiecka maszyna vs bagiety vs siła przyjaźni.

0

Problem z Raphinią jest taki, że on odpala raz na jakiś czas tak jak Dembele.
Raphinią jest gorszą wersja Dumbele, oni mają tylko prędkość nic więcej, 0 dryblingu.

0

Nowy kontrakt powinien być umową o dzieło.
Gra mecz/ jest gotowy do gry dostaje wynagrodzenie.
Darmowe L4.

7

Bardzo dobrze napisane. Pozdrawiam ciepło Pana redaktora.
Barcelona to taki cyrk z głupimi małpami. Zamiast kupić defensywnego pomocnika to sprowadzili nikomu niepotrzebnego napastnika.
Teraz od roku nie mamy def pomocnika, a nasz nowy nabytek siedzi na ławie i grzebie w nosie.
Za rok będzie grzebał też w nosie, a my ciągle nie kupimy pomocnika.
Polityka transferowa jest na poziomie Laporty i Xaviego

10

Pan Robert powiedział, że chce sobie strzelać to Pan Robert strzela, czego on nie zrozumiał?
Jak Pan Gundogan chce strzelać to Pan Gundo strzela.
Reszta ma patrzeć i trzymać kciuki.

1

Wypożyczyć i obserwować.
Fatiego pogonić jak najszybciej do arabów, bo z niego to już nic nie będzie, a oni zapłacą za niego 15-20, bo więcej niż 10 nie jest wart.

3

Gdyby Papszun był trenerem Barcelony mielibyśmy ligę mistrzów i 2x wygraną ligę.
Nie ma powodów, żeby tak nie było.

2

Ale cyrk dzisiaj

0

W srealu to tam co akcja musi piccolo strzelać.
Żółw jeszcze nie przyszedł, a już może sobie mistrza Hiszpanii dopisać.

1

XD chłop już dawno wykupił bilet do Bajernu i teraz odwala szopkę.

0

To dopiero przedsmak tego co będzie się działo za rok.
Szczawi zaciągnie hamulec Gundoganowi, Jamalowi, a FDY i Pedri będą dalej połamani.

1

@Barca2022 szkoła nejmara

2

Lewy to tam pewnie z Gundo i Ter Stegenem układają skład. Myślicie, że lewy wpusci tygrysa z fawel? Dobre żarty, jego miejsce jest na ławie i dłubanie w nosie.

4

Komentarz usunięty

1

@michal1899 Skąd te kwoty?
Połamany, leniwy FDY za 90mln?
Oni mogą pójść za wymianę 1:1, bo Barcelona nie ma siły przebicia na rynku, do tego ma kosę z Bajernem za Lewego.

5

"Nowy nejmar", "od stycznia wyśle drewniaka na emeryturę".
Specjaliści przemówili, a karawana tańczy w rytmie bachatty.

1

Zobaczycie, ze 2024/2025 będzie gorszy niż ten sezon.
Gungo w następnym sezonie zaciągnie hamulec ręczny tak jak Lewy, do tego L4 dla Pedriego i FDY, nie wiadomo jaki wróci Gavi.
To będzie stracony ostatni sezon Lewego i Gundo.
Z fawelskiego tygrysa nic nie wyjdzie.
Jamal skończy na L4 jak Pedri, bo ile można tyrać dzieciaka.

0

Zobaczcie jak oni grają, przecież to jest poziom okręgówki. Prostopadłe podanie, które toczy się przez pół boiska i nikt nogi nie wystawia, 0 krycia przy innych bramkach i stoją jak pachołki.
Zaraz będą komentarze jak to z Messim byśmy wygrali ligę mistrzów.

0

Dzień świstaka. Rok temu był takie same potrzeby i nic z tego nie wyszło.

1

@Zbyszard to jest flop od razu o tym pisałem. Gdyby tam była nadzieja to by go wpuszczał.

3

Fawelarza sprzedać dopóki ktoś da się nabrać na jego talent.
Bez powodu Szczawie nie trzyma go na ławce. Cienki Bolek i tyle.

1

Powinni go wypożyczyć do niższej ligi, ale nie do Anglii, bo tam znów go połamią.
W niższej lidze jakby zaczął strzelać to by się podbudował mentalnie, tylko jeszcze pasowałoby go podkładać.

1

Będzie grzał ławę z tygrysim fawelarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?