8

Kraken wchodzi. Mój łysy ulubieniec

0

@Rivaldinho11 ważne, że jest stabilny chlopak

4

Oddajcie karnego Robercikowi. Co ty zrobiłeś wuefisto

2

Dziękuję Pani Piłkarzu Roberciku.

2

Roque przychodzi pogonić polskiego drewniaka z barcelony
Robert zaczyna tańczyć baciatę i wykrzykuje adiós, adiós!
Roque odchodzi z barcelony
kurtyna.

1

Tu powinien przyjść nowy trener i on ocenić co jest nie tak z zawodnikami.
Tak każdy po przyjściu spada z rowerka i oni jakimś cudem tutaj nie widzą żadnych korelacji.
Szkoda, że nie pozbyliśmy się wuefisty w lutym-marcu, żeby nowy trener miał czas ocenić zawodników.
Czekamy na sezon 25/26, bo następny napewno jest przegrany.

9

@45 jeszcze by przyszedł z lekarzami i okazałoby się, że Pedri może grać więcej niż 5 męczy w sezonie.

0

To samo będzie po 3 meczach przyszłego sezonu.

4

@ZwyklyKibicBarcy04 czyli będzie tak zwany cykl barcelońskiego wuefisty.
Zawodnicy grają dobrze dopóki jeszcze mają mental z poprzedniej drużyny, a potem wszystko spada jak wchodzi filozofia szczawiego.

0

Hary bez trofeum Kejn. Jak tam rekord Robercika?

1

Siła przyjaźni.

2

Potężny Polak w pojedynkę zatrzymuje wielki real. ZOBACZ JAK

0

Faul przeszcieradeł

2

JEST!!!! Finał niemiecki i bvb wygrywa!

23

Niemiecki finał i wygrana BVB to by było coś.

13

@Orłoś Tutaj nie ma problemu z lewandowskim, tylko z całym klubem. Gdyby został w Bajernie to dalej by kręcił kosmiczne liczby. Tam wszyscy grają dla zespołu, a nie na indywidualne statystyki.
U nas młodym odbija i często grają na siebie, żeby się pokazać. Tutaj nie ma drużyny tylko indywidualiści.

6

To nie problem Robercika, że jego agent tak rozegrał mastermindów z Barcelony i taki kontrakt sobie załatwił.
Laporta doskonale pasuje do sprawy dla reportera.
Pani redaktur jo nie wiedzioł co podpisuje

0

@korn234 To czemu nonstop są newsy o messim, który z barceloną nic nie ma wspólnego od 3 lat?

1

Voyage, voyage
Plus loin que la nuit et le jour

Miał przybyć tygrys z Brazylii i pogonić starego drewnianego Polaka.
A to Pan Piłkarz numeru 9 pogonił młodego młokosa tam gdzie jego miejsce, czyli na wypożyczenie.

1

@BISHBASHBOSH Najlepiej niż za darmo gra. Za to Messi nie mógl zostać i grać za darmo tylko odleciał do szmatogłowych a poźniej do farmerów za ocean.

6

Tak dziękują Panu piłkarzowi, który wygrał im mistrzostwo i sprowadził Gundogana.
Chory grubas Laporta i jego Wuefista.

13

Real znalazł sobie Brazylijczyka to i dureń deco chciał sobie jednego sprowadzić, choć nikt takiego teraz nie potrzebował tylko defensywnego pomocnika. To oni sprowadziło oriola w cenie 4 batonów z biedronki, a za resztę kupili kolesia co siedzi na ławie i dłubie w nosie.

0

Piłkarze znów się odwrócą i będą grać na zwolnienie wuefisty i na wotum nieufności przeciwko grubasowi

0

@Macior79 Tak wysłać go do ligi na poziomie ekstraklasy.

3

Może i Barcelona chce Nico, ale Nico nie chce Barcelony.
Równie dobrze można napisać kolejny artykuł o Haalandzie czy Mbappe.

0

Grosicki w tym roku będzie kolejny raz piłkarzem roku. Tutaj jest ten sam kasus. Topowy piłkarz przychodzi grać do amatorskiej farmerskiej ligi i wykręca liczby jak dorosły grając z dziećmi.

0

Żeby tutaj coś się zmieniło to musi być trzęsienie ziemi. Jak za rok nie złapiemy się do pucharów to może pogonią dziada i wuefistę.
Kto by chciał przyjąć do tego klubu teraz grać? Nikt normalny. Chyba że chcą przyjechać na emeryturę wygrzać kości i przy okazji coś zarobić.

1

Ciekawe co Gundo powiedział. On jako jedyny mówi jak jest.

5

Niech jeszcze Nike zrobi ich w balona i będzie bingo.
Jaki prezes taki trener.

5

Wuefista może ogłosi dziś odejscie po 2025.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?