6

Brakuje Roberta, który dostawiłby nogę.

0

Wypuścić połamanego krakena

0

Tę opaskę to niech sobie na oczy nałoży.

33

Strasznie opaleni ci Holendrzy na murawie, a na trybunach jacyś tacy bladzi.

0

Na wykończona Holandię musi wejść Robercik i zrobić Pio Pio.

2

Dobrze, że w Niemczech gramy to jest dużo naszych, którzy pojechali zbierać truskawki.
To nasze stadiony

0

Dobra Robert już nie udawaj i wchodź na murawę.

3

Coś czuję, że zatyrają Jamala na tych mistrzostwach.
Jest 3:0 to już dawno powinien go ściągnąć. Cały sezon grał do tego całe mistrzostwa będzie grał. Wykończą go jak Pedriego.

1

Jeszcze nam Gundo połamią.

5

Jakimś cudem wszyscy ci pogaci lewacy mieszkają na zamkniętych osiedlach z uzbrojonymi ochroniarzami.
Ciekawe dlaczego?

15

Ja bym wymienił. Felix zawsze coś tam gra, a fawelarz znów by siedział na ławie i w nosie dłubał.
Jak Roque coś tam pokaże to za rok będzie mógł godnie zmieniać Robercika w 70 minucie.

0

@umtiti chłop co się odkleił.
Przecież fati to jest wiecznie połamany i on grał jak paralityk po powrocie.

8

Powinien się spakować, wrócić do Barcelony i pokazać Flickowi ciabattę.
Nie ma sensu tracić zdrowia na imprezie, w której z góry jesteś skazany na porażkę.

0

Zamiast grać mecze towarzyskie to mogli po prostu ćwiczyć zgranie grając w siatkonogę.

0

Byle by szybko Lewy nie wracał do nas po zgrupowaniu, bo tutaj jeszcze bardziej go połamią pseudo lekarze.

0

Prodiż już nie ma kim grać xD

0

Najlepszy piłkarz jak z koziej dupy trąbka.

0

@michalgajdek skoro ma dość toksycznych mediów to tym bardziej nigdy tu nie wróci jako prezes, bo by go zjedli.
Już szybciej zostanie w ManCity jako wysoko postawiony członek i będzie ciągnął petrodolary.

1

Temat messiego też się zamknął 5 sierpnia 2021

0

Jak ktoś musi mówić jak jest to coś jest nie tak.

0

Mogli go zostawić w faweli jeszcze pół roku. Doszedłby do siebie po kontuzji i może by coś jeszcze pokazał. No ale grubcio i koledzy to nie są najostrzejsze ołówki w piórniku.

3

Niemiecka maszyna już ruszyła.
Wystarczyło przewietrzyć szatnie po wuefiscie i już są wyniki.

0

Wypożyczyć go do bundesligi do jakiegoś średniaka i niech mu dadzą grać.
Od grzania ławy to do gry nie wróci.
Największym problemem jest jego pensja, bo nikt nie będzie tyle mu płacił.

5

Jak odpali pod skrzydłami normalnego trenera a nie wuefisty to będzie w Barcelonie do 40-stki.
Anka nie będzie chciała przenieść się do Kalifornie, bo tam jest syf.

0

Pewnie sam musiał pójść do psychiatry po tym co sie dzieje w tym cyrku.

1

Pamiętacie zeszłoroczna sagę z defensywnym pomocnikiem?
To w tym roku będzie to samo i skończymy z kimś na poziomie Oriola.
Już zaczyna się powolne obniżanie poziomu.

0

@snupson czyli idealnie pasuje do stylu flicka. Flick chce do przodu, a on oo barcelońsku podaje do tyłu. XD

1

@Alistar74 czy ten zawodnik jest teraz z nami w pokoju?

0

Messi to ciągle jest w topce za te mistrzostwa, czy za co? XD
No chyba nie za tą farmerską ligę XD
Gavi za co się tam znalazł? Za wyniki w fife, w którą gra jak jest połamany? xD

2

Wygrać ligę możemy, tylko jak srealowi noga się powinie. Liga jest zabetonowana.
U nas nawet nie ma finansowych perspektyw, żeby kupić 1 dobrego grajka za kase, a co dopiero kogoś z topu. Nasz max to jakiś grajek za 50 melonów w ratach, albo ktoś komu kończy się kontrakt.
Mam nadzieje, że kubice pogonią grubego Lapcio jak zobaczą, że nawet nie zbliżamy się w lidze do prześcieradeł i nikt do tego klubu nie chce przyjść.
Za rok pewnie odejdzie Lewy i Gundo, kręgosłup drużyny i kim oni zostaną zastąpieni?
Przyszły sezon to pewnie połamany Pedri i FDY. Z Gavim też nie wiadomo w jakiej dyspozycji po kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?