0

@Jamen jak dzieciak pokemony

0

die deutsche Maschine kommt in Schwung

0

Pedri ma już sezon z głowy. Po co nam ktoś kto będzie grał kilka meczy w sezonie, kolejne kilka człapał, a reszte siedział na L4.

0

Pedri ma już kolejny sezon z głowy.

1

@Lucyfffer bo ty akurat wiesz, że to był płacz pod publikę. Każdy facet, a w szczególności taki, który się kreauje na macho o sylwetce boga będzie płakał pod publikę.
Zejdź na ziemię.

2

@Bananowysong przechodząc z niemieckiej maszyny do hiszpańskiej padaki prowadzącej przez wuefistę.
Niektórzy będą przekłamywać rzeczywistość, żeby dopiec Lewemu.

0

Najpierw to on musi wyciągnąć palec z nosa, żeby uderzyć pięścią w stół.

0

Wiadomo co z fawelarskim tygryskiem? Zostaje grzać ławę na przyszły sezon czy zostanie gdzieś wypożyczony?

3

Haha gdzie są ci co krytykowali Krystyne? Teraz schowali się do swoich lepianek.
Ci sami zaraz będą krytykować Lewego i wpychać messiego do klubu o którym już zapomiał, że istnieje.

1

Jego to powinno się pozbyć. Kasa kosmiczna, a co chwile na L4, a jak gra to człapie po boisku.

2

@lntrowertyk potwierdzam. Od miesiąca remontuje dom i łapa sama rośnie, a wcześniej ręką jak wykałaczka.

0

Czyli twarzą barcelony będzie połamany przepłacony młodziak.
Z niego nic nie będzie. Trzeba było się go pozbyć rok temu. Teraz nikt za niego nie zapłaci więcej niz 10mln.

1

Wpuściłby Felixa, on na końcówkę mógłby coś ugrać.

0

Ronaldo mógłby pójść na kurs baciaty do Anki, wtedy by strzelał karne tak dobrze jak Robercik ;)

0

Robercik tańcząc baciatę przed karnym by strzelił XD

2

Portugalia gra dziś jak my przeciwko Barbastro. No my może jeszcze mniej skutecznie wtedy zagraliśmy.

0

Niech wpusci Felixa.

0

@PatrychoO Widać, że głównie wkurza się na siebie, że to on popełnia błędy.

0

@Herato na sofascore, tylko 4 ma lepszą

1

@Nazio_87 a piątek ma

0

Dajcie gola Krystynie jezu

9

Góra drabinki
Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Francja.
Dół drabinki
Anglia i jakieś bambiki.
Mam nadzieję, że Szwajcaria wyjebie anglie z tego turnieju.

0

@Hindus Piątek ma więcej goli na euro niż messi, to o czym my mówimy. Messiemu daleko do Lewego.

5

Przydałaby się taka Krystyna w Barcelonie. Brakuje tam kogoś z taka gigantyczną aurą, niestety, ale lewy mu nie dorasta do pięt w tym aspekcie.

3

Anglia, Belgia, Francja antyfootball.

1

Szkoda.
Gdyby wczoraj odpadli anglicy i dziś francuzi to byłoby pięknie.

0

Ja tam widzę tylko dwa nazwiska, na których trzeba się skupić.
Nico Williams

Joshua Kimmich

10

On już rok temu powinien odejść.
Idź do USA do kolegów pograć sobie na emeryturze. Dobrą kasę dostaniesz i sobie pograsz w lidze hamburgerowej.

0

Jak Hiszpania wygra mistrzostwa to Jamal powinien dostać złotą piłkę.
Trzask pękniętych dup prześcieradeł byłoby słychać w Sosnowcu.

4

Wypowiadają się na tematy i o świecie, o którym nie mają zielonego pojęcia.
Od małego żyja w złotej klatce to nie wiedzą jak wygląda rzeczywistość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?