Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@a1a w wieku 12 lat trafiasz do Lecha.
W wieku 22 lat jako młoda gwiazda trafiasz do pierwszej drużyny.
W wieku 24 lat jakiś turecki średniak zgłasza się po ciebie i kupuje za 2m€.
Zaczynasz grać dla reprezentacji Polski, największy sukces to baraże do euro 2032.
W wieku 31 wracasz do ukochanego Lecha za 200tys€ i tam kończysz karierę.
Nazywasz się Łukasz Jamal.
0
@Paulinho1912 Szkoda, że od 2011 gdzieś do 2018 dzięki rudemu i łysemu straciliśmy możliwość pokazania czegoś w europie, bo zatrudniali na trenerów leszczy.
Nawałka coś ugrał dlatego, bo dostał samograja. Najlepsze pokolenie od 50lat.
0
Niech Robertowi i krakenowi dadzą jakiś mecz pożegnalny i konieć kariery w reprezentacji.
Robertowi zostały 2 lata grania w Europie to niech do tego się przyłoży, a potem to już tylko emerytura u turbanów albo hamburgerów.
0
Hiszpania dziś to jak barcelona, niby presują są pod bramką, a nie mogą skończyć.
0
Ja bym strzelił
1
Anglia coś słabo jak na predententa do wygrania turnieju.
Jak niemcy wygrają to Kroos pewnie skończy ze złotą piłką.
1
Bladzi duńczycy jeszcze to wygrają.
1
Przez to globalne ocieplenie w anglii mocniej słońce świeci to i piłkarze tacy opaleni.
0
Chore jest podpisywanie umowy za 15 lat.
90 mln będzie mniej warte za 15 lat niż jest teraz. W 2014 90mln było 2x więcej warte niż jest teraz.
Takie umowy powinny być podpisywane na 5 lat, za 5 lat znów będą płakać i renegocjować umowę to co robią teraz.
0
@Gruak on jest po prostu tak głupi
2
Fajne te hawkeye. Oglądam pierwszy mecz z tym i zobaczyłbym to też w La lidze.
0
Dobra ale nikt go nie chce tak samo jak nikt nie chciał fawelarza grzebiącego w nosie.
1
Oni serio nie mają nikogo lepszego od 60 letniego Pepe?
0
To pokazuje jak Socios są upośledzeni. Od roku nie mamy defensywnego pomocnika, a oni na pierwszym miejscu stawiają nico.
0
Kebappe już może być spokojny o złotą piłkę, której nie dostanie. To klątwa za to, że żabojady nie dały piłki Robercikowi.
2
Za 30 to bierzcie Ferrana.
1
Za to co odwalił Ronald Araujo i nie wziął błędu na klate powinien stracić opaskę na rzecz Gundo.
Ter Stegen, Lewandowski, Gundo, Gavi.
1
Skończą w jakieś spalarni śmieci zamiast rozdać dzieciakom. Takie firmy wolą spalić ubrania niż rozdać.
0
@MOLESTA człowieku nas rok temu nie było stać na krychowiaka, a w tym roku jesteśmy w jeszcze gorszej sytuacji, bo nie ma kogo sprzedać.
0
Deko ma kompleks prześcieradeł i musi jak oni sprowadzać fawelarzy, tylko szkoda, że to zawsze są kapiszony.
1
A oni potrafią po angielsku? Co jak kapitanem zostanie Gundo i zacznie do niego szprechać po niemiecku? Kartę mu za to da czy co? XD
0
@preemo barceloński deal
8
Nie było takiej padaki jak za 711 i starego bajeranta.
1
Chłopacy dobrze się pokazują. Może będą jakieś transfery.
6
Szczerze mówiąc myślałem, że to będzie wyglądać gorzej, a nie jest źle.
2
Jakbyśmy mieli Prodiża zamiast Szczawiego w tym roku to byśmy doszli do finału LM.
6
Brakuje Roberta, który dostawiłby nogę.
0
Wypuścić połamanego krakena
0
Tę opaskę to niech sobie na oczy nałoży.
33
Strasznie opaleni ci Holendrzy na murawie, a na trybunach jacyś tacy bladzi.