3

Grubcio zaczyną nowy sezon kłamstw xD

2

Lepiej biegać wolniej ale mądrze niż szybko i głupio.

0

@BISHBASHBOSH dlatego napisałem, że potrzebuje fizjo z zagranicy, bo ci co są na miejscu to chyba robią więcej złego niż dobrego.
Ciekawe jaki wróci Gavi, bo to też jest wielka niewiadoma.

0

Bezzębni wyspiarze i bagiety prześlizgnęli się dalej.
2 zespioły grające antyfuball.

1

Bezzębni wyspiarze out!

1

Żółt obsrał zbroje i zmienili go przed karnymi.

2

Inny dobrze umięsniony piłkarz by się przewrócił pokuśtykał i wróciłby do grania.
Niestety Pedri jest ze szkła i nawet lekki kontakt z przeciwnikiem kończy się na L4.
Opuszczone mecze
21/22 41
22/23 19
23/24 25
Jeżeli w przyszłym sezonie nie weźmie się za niego jakiś fizjo z zagranicy (bo ci z hiszpani to jakieś patałachy) to przed 25tką skończy karierę.

0

Kolejny mecz przeciwnik Francji strzeli sobie samobója. Oni w tym turnieju nie strzela sami gola

0

Żółw nie miał jaj strzelać karnego.
Felix, mam nadzieję że Krystyna pokaże ci fast attack w szatni

4

Hejterzy lewy się nie zatrzymuje, on tańczy baciattę na dwa tempa.

1

Ciekawe kiedy wpuszczą Dumbele

2

@Faro jak my go hejtujemy w czasie meczów to też jestesmy srealczykami?

0

@BorzyKrzys człapanko im messiego

0

Krystyna biegnij, co się obijasz

0

@Messiasz2 Zaraz się na ciebie rzuća za Pedriego. Prawda jest taka, że Pedri to szklany chłopiec, a jak już gra to często człapie po boisku.

2

Ciekawe czy za 1.5h rdzenni francuzi zaczną podpalać samochody po przegranej XD

3

Mam nadzieję, że ten francuski antyfootball dzis odpadł

0

@tomek8756 wursty już na grillu, bo tuskacz szaleje

0

Korea - Niemcy 2024

1

Jamial w Finale Hattrick i zdobywa złotą piłkę.

0

Typowy Rekin za 40mln XDDDD

0

U Tuska Katarzyna już wursty wrzuca na grill, bo stary zaraz nie wytrzyma xD

0

Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~! Aufiderzein~!

1

Powinni bronić się przez atak tak jak to robili cały czas, a ten zdjął Jamala i Nico wpuszczając Rekina z Wisły.

1

[mem] koniec mistrzostw, do widzenia [/mem]

4

Jeżeli niemcy trafią to hiszpania przegra, bo zdjęli najlepszych grajków.

0

Dobry mecz nie to co te padaki z anglikami i francuzami

0

Bezzębny rekin wchodzi

0

@reloaded do 2027 ciągle nie będzie nas stać na niego.

0

Co to za feministka gra u niemców?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?