Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to ciągle jest w topce za te mistrzostwa, czy za co? XD
No chyba nie za tą farmerską ligę XD
Gavi za co się tam znalazł? Za wyniki w fife, w którą gra jak jest połamany? xD
2
Wygrać ligę możemy, tylko jak srealowi noga się powinie. Liga jest zabetonowana.
U nas nawet nie ma finansowych perspektyw, żeby kupić 1 dobrego grajka za kase, a co dopiero kogoś z topu. Nasz max to jakiś grajek za 50 melonów w ratach, albo ktoś komu kończy się kontrakt.
Mam nadzieje, że kubice pogonią grubego Lapcio jak zobaczą, że nawet nie zbliżamy się w lidze do prześcieradeł i nikt do tego klubu nie chce przyjść.
Za rok pewnie odejdzie Lewy i Gundo, kręgosłup drużyny i kim oni zostaną zastąpieni?
Przyszły sezon to pewnie połamany Pedri i FDY. Z Gavim też nie wiadomo w jakiej dyspozycji po kontuzji.
2
Fatiego sprzedać. Tylko jaki głupek da za niego więcej niż 10mln? Chyba tylko szmatogłowi.
1
Czemu nie ma bramek Iniesty i Nejmara? Oni grają w mocniejszej lidze.
8
No to już mamy podwaliny pod Deal Barceloński. My dajemy Fawelarza (40 melonów) za Javiego (20 melonów). Tygrysek odpali za 2-3 lata i go odkupimy za 100 czy 120m.
Lapcio ty to masz łeb do interesów.
0
Już widzę, że jak Pan Piłkarz idzie grać do kraju 3 świata.
Pan Piłkarz nigdzie się nie rusza jak Hajto z Polsatu.
0
Wygrali przez fart, bo w pierwszej połowie to 3 gole mogli na spokojnie stracić.
0
@Encore i oriol odpali w presezonie
3
W Madrycie to musi bardzo świecić słońce, że wszyscy piłkarze tacy opaleni mocno
0
@trolownik skończyła się tiki taka, zaczęła się tiki sraka to nie ma wyników.
23
Toksyczny klub i toksyczni kibice. Nie znam normalnego kibica realu.
0
BVB psycha siadła już się nie podniosą.
0
@Herato może dlatego bo nie był czekoladowy?
0
Zawsze jest to 70 minuta i 1:0.
Teraz tylko czekać na 2:0
1
@AdrianFCB10 tam Messi nie gra
0
Pograne. Do widzenia
1
@don'T.R.I.P.e a za wszystkim stoją żydzi i liczą szekle
2
Chciałbym, żeby Barcelona w przyszłym roku atakowała jak Borussia dziś, bo nasi to nonstop spali albo człapali po boisku.
0
W szatni stary przypomni im o sile przyjaźni i prześcieradła po przerwie odpalą.
3
Rasista znów swoje i będzie płakać na konferencji.
1
Lewy to potrafił strzelić 4 srealowi. Kiedyś to było.
1
Borussia powoli wykorzysta wszystkie okazje na ten mecz. Sreal jak zwykle przeczeka i strzeli 2 gole.
4
Fart, sędziowie i siła przyjaźni. Tego nie pokonasz.
2
Pan Piłkarz Robert Lewandowski to jest najmocniejszy i największy filar tej drużyny i hejterzy dupa cicho.
0
Żeby go kupić trzeba sprzedać Pedriego albo FDY. Nas nie stać na Krychowiaka.
0
Ja Oriola Krakena Romeu będę bronić. Czego się spodziewaliście po 32 letnim chłopie za 3mln? Gdyby to był kocur to nawet 32 latka nikt by nie sprzedał za 3mln.
Pewnie była rozmowa w gabinetach
Xiavi: Lapcio kupimy Kimmicha?
Lapcio: Kimmicha mamy w domu
A w domu korki zakłada Kraken.
49
Bat w dłoń i trzeba rozruszać to towarzystwo na treningach i w siłowni, bo mają formę jak komputerowe piwniczaki.
Nawet Pan Piłkarz Robert Lewandowski zmarniał przez te DNA Barcelony.
0
Pakuj mandżur i do oldboyów z Inter Miami.
1
Hejterzy dupa cicho. Kto wam te punkty będzie zdobywał? Fawelarz, który nic nie pokazuje na boisku czy Ferran?
Psy szczekają karawana idzie dalej.
0
Brązowa jedenastka idealnie pasuje do naszych ;)