0

@Inmessionate10 To są te nazwiska, które przewijają się ostatnio w kontekscie odejścia.

1

Lewandowski jest nie do ruszenia, to nie jest jakis FDY, Araujo, Rafinia, Ter Stagen czy Xiavi.
Flick wie, że to nie jest problem roberta, tylko poprzedniego trenera i drużyny, która nie była drużyna, tylko dzieciaków z łapanki i uchodzców z innych klubów, ktorych nikt nie chciał.
Ile w tym roku widzieliście bramek strzelonych po zgranej przemyślanej akcji? Wszystko było ciągnione na talencie poszczególnych graczy, a nie na zgranej taktyce.
Jakie piłki dostawał Robert od Mullera a jakie dostaje od Rafinii? Gdyby Robert grał w 100% jak w Bajernie czyli dostawiałby tylko nogę, to by strzelił max 5 goli, bo oni nawet podawać nie potrafią.

3

@BISHBASHBOSH Bo wszyscy się koncetrują na Lewym, hejterzy tego nie widzą.

4

Dziękujemy Ci Oriol Kraken Reomeu. Na zawsze w naszych serduszkach

0

Śmiesznie by było gdybyśmy jeszcze przegrali na zakończenie i po wspaniałych zmianach wuefisty

0

@Sebolinho bo to broń ostateczna. Barceloński Kraken

5

Mam nadzieję, że Flick wybije z głowy Robercikowi granie jako 10-tka. Bo czasami on tam przeszkadza, a nie ma go tam gdzie jest potrzebny.

4

Kunde xD.
Lewy znów najadł się falafeli i myśli, że jest 10-tką.

0

@19Macio93 taktyka wuefisty.

0

Te nasze ataki są jak współżycie z kastratem. Niby jest akcja, ale dzieci z tego nie będzie.

0

Coś czuję że szybciej stracimy gola niż go strzelimy.

0

Co oni robią xD przepychani jak pachołki.
Jeszcze tamten leży na murawie jakby go piorun strzelił.

0

Flick przyjdzie z batem to raz dwa uzdrowi Pedriego, FDY, a młodych zagoni na siłownię, bo wyglądają leszcze pod względem fizycznym/siłowym.

0

DNA barcelońskie. Dobrze, że Flick przychodzi z nastawieniem, że obrona jest najważniejsza, bo bez niej nie można pressowac

0

Wygrywamy. Można zaciągnąć hamulec i wpuścić Oriola, żeby bronić wyniku.

0

Pan Piłkarz. Pomachaj Roque na pożegnanie.

0

Czemu ten Lewy tak się cofnął aż za pole karne po tym jak oddał piłkę pedriemu. Chłop za daleko uciekł.

1

Znów ten Jamal. Daj temu dzieciakowi odpocząć. Na koniec swojej kariery trenerskiej załątwi mu jeszcze kontuzje.

27

Jak Gavi wróci w 100% zdrowy to będzie jednym z głównych grajków Flika, jak nie najważniejszy.

0

@a1a Oriol to moj ulubiony pilkarz tego sezonu, jak będzie gdzies tania jego koszulka to na pewno ją kupię.

0

@Sebolinho zapomniałem. Równie dobrze mogliby wygrać puchar Tymbarka

2

@a1a cudowny trener wszystko widział, dlatego remisując lub przegrywając mecz robił zmiany i wpuszczał Oriola,.który ledwo biega.

14

Zabawne jest to, że Roque miał wywalić Lewandowskiego, a sam pałuje walizkę.
Zabawne jest to, że wuefista chciał pozbyć się Lewandowskiego, a sam spakował już walizkę.
Pana Piłkarza się nie rusza. Panu piłkarzowi się piłkę podaje a on robi piu piu i strzela gole.

10

Czyli żadnego trofeum w tym sezonie?

0

Kuszczak jeszcze młody jest. Dobry, bo polski.

0

@Edii7777 Dembele to prosty zawodnik. Szybko biegał i nic więcej, ale podawał. Rafinia nie podaje, tylko marnuje okazje.

3

Niestety w Barcelonie nigdy nie będzie kogoś takiego jak Tomasz Młynarz. Tam są młode gwiazdki grające na swoje konto, a nie na konto drużyny. Tam gra za dużo osób bojących się o swoje miejsce w drużynie. Lepiej widzieć swoje nazwisko na pierwszej stronie gazety, a nie kogoś innego z zespołu.
Ja tam wierzę jeszcze w Robercika i że odżyje pod wodzą nowego/starego trenera.
Ważne, żeby Stachurska mu nie przeszkadzała swoją baciatą.

1

@szyper są GWIAZDY i gwiazdeczki, te drugie szybko spadają.

0

Spadł z wysokiego konia. Czas wskoczyć na konia na biegunach i zaczął wszystko od nowa, powoli.
Powinien dume schować w kieszeń i pójść do jakiegos trenera na przyuczenie, potem jakieś mały klub trenować.
Teraz ma 0 umiejętności trenerskich.

2

@Elvisek przecież wuefista nie miał złych grajków. Chyba ludzie zapomieli co on pokazywał w meczach z 4 ligowcem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?