Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Inmessionate10 To są te nazwiska, które przewijają się ostatnio w kontekscie odejścia.
1
Lewandowski jest nie do ruszenia, to nie jest jakis FDY, Araujo, Rafinia, Ter Stagen czy Xiavi.
Flick wie, że to nie jest problem roberta, tylko poprzedniego trenera i drużyny, która nie była drużyna, tylko dzieciaków z łapanki i uchodzców z innych klubów, ktorych nikt nie chciał.
Ile w tym roku widzieliście bramek strzelonych po zgranej przemyślanej akcji? Wszystko było ciągnione na talencie poszczególnych graczy, a nie na zgranej taktyce.
Jakie piłki dostawał Robert od Mullera a jakie dostaje od Rafinii? Gdyby Robert grał w 100% jak w Bajernie czyli dostawiałby tylko nogę, to by strzelił max 5 goli, bo oni nawet podawać nie potrafią.
3
@BISHBASHBOSH Bo wszyscy się koncetrują na Lewym, hejterzy tego nie widzą.
4
Dziękujemy Ci Oriol Kraken Reomeu. Na zawsze w naszych serduszkach
0
Śmiesznie by było gdybyśmy jeszcze przegrali na zakończenie i po wspaniałych zmianach wuefisty
0
@Sebolinho bo to broń ostateczna. Barceloński Kraken
5
Mam nadzieję, że Flick wybije z głowy Robercikowi granie jako 10-tka. Bo czasami on tam przeszkadza, a nie ma go tam gdzie jest potrzebny.
4
Kunde xD.
Lewy znów najadł się falafeli i myśli, że jest 10-tką.
0
@19Macio93 taktyka wuefisty.
0
Te nasze ataki są jak współżycie z kastratem. Niby jest akcja, ale dzieci z tego nie będzie.
0
Coś czuję że szybciej stracimy gola niż go strzelimy.
0
Co oni robią xD przepychani jak pachołki.
Jeszcze tamten leży na murawie jakby go piorun strzelił.
0
Flick przyjdzie z batem to raz dwa uzdrowi Pedriego, FDY, a młodych zagoni na siłownię, bo wyglądają leszcze pod względem fizycznym/siłowym.
0
DNA barcelońskie. Dobrze, że Flick przychodzi z nastawieniem, że obrona jest najważniejsza, bo bez niej nie można pressowac
0
Wygrywamy. Można zaciągnąć hamulec i wpuścić Oriola, żeby bronić wyniku.
0
Pan Piłkarz. Pomachaj Roque na pożegnanie.
0
Czemu ten Lewy tak się cofnął aż za pole karne po tym jak oddał piłkę pedriemu. Chłop za daleko uciekł.
1
Znów ten Jamal. Daj temu dzieciakowi odpocząć. Na koniec swojej kariery trenerskiej załątwi mu jeszcze kontuzje.
27
Jak Gavi wróci w 100% zdrowy to będzie jednym z głównych grajków Flika, jak nie najważniejszy.
0
@a1a Oriol to moj ulubiony pilkarz tego sezonu, jak będzie gdzies tania jego koszulka to na pewno ją kupię.
0
@Sebolinho zapomniałem. Równie dobrze mogliby wygrać puchar Tymbarka
2
@a1a cudowny trener wszystko widział, dlatego remisując lub przegrywając mecz robił zmiany i wpuszczał Oriola,.który ledwo biega.
14
Zabawne jest to, że Roque miał wywalić Lewandowskiego, a sam pałuje walizkę.
Zabawne jest to, że wuefista chciał pozbyć się Lewandowskiego, a sam spakował już walizkę.
Pana Piłkarza się nie rusza. Panu piłkarzowi się piłkę podaje a on robi piu piu i strzela gole.
10
Czyli żadnego trofeum w tym sezonie?
0
Kuszczak jeszcze młody jest. Dobry, bo polski.
0
@Edii7777 Dembele to prosty zawodnik. Szybko biegał i nic więcej, ale podawał. Rafinia nie podaje, tylko marnuje okazje.
3
Niestety w Barcelonie nigdy nie będzie kogoś takiego jak Tomasz Młynarz. Tam są młode gwiazdki grające na swoje konto, a nie na konto drużyny. Tam gra za dużo osób bojących się o swoje miejsce w drużynie. Lepiej widzieć swoje nazwisko na pierwszej stronie gazety, a nie kogoś innego z zespołu.
Ja tam wierzę jeszcze w Robercika i że odżyje pod wodzą nowego/starego trenera.
Ważne, żeby Stachurska mu nie przeszkadzała swoją baciatą.
1
@szyper są GWIAZDY i gwiazdeczki, te drugie szybko spadają.
0
Spadł z wysokiego konia. Czas wskoczyć na konia na biegunach i zaczął wszystko od nowa, powoli.
Powinien dume schować w kieszeń i pójść do jakiegos trenera na przyuczenie, potem jakieś mały klub trenować.
Teraz ma 0 umiejętności trenerskich.
2
@Elvisek przecież wuefista nie miał złych grajków. Chyba ludzie zapomieli co on pokazywał w meczach z 4 ligowcem.