Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Będzie grzał ławę z tygrysim fawelarzem.
0
Nasz tygrysi fawelarz to jedynie z czym walczy to z gilami w nosie siedząc na trybunach, bo nawet na ławkę go ostatnio nie biorą.
1
On chyba zapomiał, że fauluje w 29 minucie, a nie w 89. Mógł go puścić pomachać do niego jak Jan Paweł II do polaków i liczyć na bramkarza.
1
U nas były Alternatywy 4, a u nich Camp Nou 4.
Tylko w Alternatywach był Stanisław Anioł, a w Barcelonie jest odpowiednik Józefa Balcereka.
8
Nikt tutaj normalny nie przyjdzie grać, a nie zdziwiłbym się gdyby taki Gundo chciał odejść.
16
Laporta: stawiamy na stabilność. Jest chvjowo, ale stabilnie.
Klauny
0
Jeżeli to by była perła to sreal, by go nie wypuścił z rąk.
To będzie taki sam gniot jak Roque.
0
Niech szmatogłowi wykupią ten klub, bo tutaj i tak nic dobrego już nie będzie z takimi durniami sterującymi tonący statek.
0
To już trzeba było wziąć tego mądejrzego z dwójki Hernandez - Oscara.
1
Panie trenerze toniemy!
Czas kupić koszulkę srealu, bo to nie jest klub tylko cyrk i to z takimi głupimi małpami, które obrzucają się fekaliami.
1
Czytam komentarze i wy to chyba macie pamięć złotej rybki i zapomnieliście już co ta drużyna odwalała przez 3/4 sezonu.
Wam to są mózg resetuje po 3 średnich meczach.
Razem z Laportą możecie harnasie pić, bo widzę że byście się razem dogadali.
3
To musi być spóźnione prima aprilis xDDD
Nic tylko iść i oddać stolec pod Camp Nou.
Koleś zniszczył tyłu zawodników, a ci go zostawiają.
Mam nadzieję, że Gundo jakimś cudem odejdzie z tego śmietniska.
Za to co robią z tym klubem życzę im ligi konferencji i srogi wpirdol w każdym klasyku.
1
Chłop przegrał ligę jak frajer. W lidze mistrzów miał farta i dostał samych bambików. Rozegrał 3 dobre mecze i ci już chcieli go zostawić. Chorzy ludzie.
0
Może niech kupią Ansu Fatiego? Za dyszkę i jest wasz.
2
Madryckie płaczki i ich KlaunTV
0
Pssst turbaniarze nie chcecie kupić vitora roque aka nowy nejmar za 50mln?
Już się zaaklimatyzował w Europie i fawelarz jest gotowy do gry.
2
Śmieszne. Ona gra w niszowym sporcie, a Iga w królewskim sporcie, który śledzi cały świat. ;)
0
Dziadzie. Zainwestuj w siłę przyjaźni jak w srealu.
0
Zamiast meczu niech zrobią konkurs matematyczny kangur. Drużyna z większą ilością punktów wygrywa mecz.
Będzie ciekawiej niż kolejny wprdol od strealu.
2
FDY i Pedriego poskładać i sprzedać. Do bramy i się nie znamy.
Grają 5 meczy na pił gwizdka i lądują na L4, po co komu tacy pracownicy?
Lepszu Oriol na boisku niż połamany Pedri w szpitalu.
0
W canal+ to chyba realczycy pracują, bo chcą szczawiego zostawić.
1
Pedri to dziś grał?
FDY, Pedri do sprzedania, po co nam połamańce, którzy mają przebłyski.
Za nich można by było kupić dobrych grajków.
Tutaj pół kadry jest do wymiany. Niech przychodzi nowy trener i czyści szatnie.
2
Problem z piłkarzami w barcy, że wszyscy chcą strzelać a nikt nie chce asystować.
Tomasz Młynarz to też napastnik a żył i cieszył się z podawania do Lewandowskiego.
3
Nowy trener już powinien być wybrany i mieć listę piłkarzy, którzy chce się pozbyć i których pozyskać. Czas przewietrzyć szatnie i pozbyć się szklanych grajków i jednorazowych geniuszów.
0
To nie my jesteśmy dobrzy, tylko real dziś gra na pół gwizdka.
1
@mightyanaldevastator dziękuję. Ktoś w komentarzach przypomniał mi, że fawelarz istnieje to muszę go trochę poszkalować.
1
@pasquda miał jeden dobry mecz z PSG i należy go zatrzymać xD
1
Ciekawe co musi czuć wielką brazylijska gwiazda za 40mln, która od miesięcy siedzi na ławie.
0
@seeba aż zapomniałem o tym fawelarzu xD
1
@szyper bo oni są samolubni.
Zauważ, że młodzi grają z młodymi i niechętnie podają do starszych.
Oni grają na własne statystyki a nie na wynik drużyny.