0

Robercik się odblokował. Pewnie już papiery rozwodowe złożone i chłop ma spokój

3

Vitor patrz jak się gra. Robercik MVP

3

Robercik dobra pierwsza połowa, jak dostaje dobre podanie to wie co z nim zrobić. Oby dziś strzelił gola.

0

@BORO_12 wprowadza dzieciaków po 16-17 na mecz LM, coś musi być na rzeczy.

3

Taki uraz to nie jest nic do śmiechu. Może mieć piski i szumy do końca życia, a to jest czasami nie do zniesienia.
Jako piłkarz lepiej sobie połamać nogi i mieć rok przerwy nic uszkodzić sobie ucho wewnętrzne.

1

Z jednej strony cisnę bekę z fawelarza, a z drugiej gościa mi jest szkoda. Przyszedł do Barcelony za 40 melonów kuszący graniem w wielkim zespole, a chłop siedzi na ławce i grzebie w nosie.
Albo Szczawi ma kosę z Vitorem, albo on jest cienki Bolek.

0

Tymczasem tygrys z fawel 226 minut od 1 stycznia 2024.

1

Z PSG można pograć. Oni się tam w środku kłócą to jest jakaś szansa.
Mamy więcej szczęscia niż umiejętności. Jak jakimś cudem przejdziemy PSG to można nawet dojść do finału.
Beka

0

Piszecie, że Roberto mógł tutaj strzelać, ale prawda jest taka, że lepiej było podać do Lewego, który wychodził na 100% bramkę niż trafić w bramkarza.

1

Barcelona stała się takim sklepikiem z warzywami, który ma kilkaset milionów długów.
Sprzedajemy gwiazdy, sprzłacamy długi i łatamy pozycje ogórami jak Oriol Kraken Romeu.

0

@Kratos1990 Masz odpowiedź. Socjal score za chłopów jest za mały ;)

1

@michalgajdek był dzień mężczyzn czemu nie było żadnego artykułu o mężczyznach?

0

@MaryNara żeby kurier mocniej rzucał ;)

0

Srafinie spakować i wystawić na allegro w gratisie dołożyć Oriola.
Pedriego wsadzić w styropianowe pudełko i też sprzedać, tylko uważać, żeby do sprzedaży znów się nie połamał.

0

@RumbleDelivery fawelarz jeszcze młody ma czas na granie, a Robercik musi wbic 100 bramek

1

Dziękuję mężu Anny Lewandowskiej za cudowny mecz.

2

Dzik 9 vs virgin fawelarz 19

0

Dzięki tej wygranej będzie kasa na podwyżkę dla Lewego w przyszłym roku.

3

Mmmm Kochany Lewandowski
Viktor siedź na ławie i nawet tam nie miaucz, pan piłkarz teraz strzela gole.

0

@Tumek poniżej 100 to ma 99% piłkarzy. On musi mieć ze 60.

0

Victor Roke na ławce:
Papa Szczawi mogę teraz ja?

2

Kraken i Szczawi drukują mecz.
Jak można wypuścic oriola w LM?

0

Jamal w weekend 90 minut, dziś 90, w niedzielę 90 z atletico. Młody jest wytrzyma co nie Fati?

1

Ciekawe czy dziś wpuści jeszcze fawelarza za 40 melonów.
Lewandowski dziś znow włączył protokół "10".

0

@sepek zawsze wypuszcza krakena jak trzeba wydrukować mecz

2

Szczawi nie widzi jaka tam jest dynamika?
Przecież Kraken nie nadaje się na takiego przeciwnika, a Roberto to kolejny emeryt.

2

Szczawi sabotażysta!
Kraken i Sergio Sroberto.

1

Szczawi 120min dla yamala i Gundogana, oni to wytrzymają. W niedziela trzeba ich jeszcze wystawić na Atletico.

0

@tomasthc jak na razie to ten tygrys to te żądło to pucuje.

1

A co z utalanetowanym fawelarzem Vitorem? Co z utalentowanym Mika Faye? Kogo tam jeszcze nazywali utalentowanym i sprowadzili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?