Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robercik się odblokował. Pewnie już papiery rozwodowe złożone i chłop ma spokój
3
Vitor patrz jak się gra. Robercik MVP
3
Robercik dobra pierwsza połowa, jak dostaje dobre podanie to wie co z nim zrobić. Oby dziś strzelił gola.
0
@BORO_12 wprowadza dzieciaków po 16-17 na mecz LM, coś musi być na rzeczy.
3
Taki uraz to nie jest nic do śmiechu. Może mieć piski i szumy do końca życia, a to jest czasami nie do zniesienia.
Jako piłkarz lepiej sobie połamać nogi i mieć rok przerwy nic uszkodzić sobie ucho wewnętrzne.
1
Z jednej strony cisnę bekę z fawelarza, a z drugiej gościa mi jest szkoda. Przyszedł do Barcelony za 40 melonów kuszący graniem w wielkim zespole, a chłop siedzi na ławce i grzebie w nosie.
Albo Szczawi ma kosę z Vitorem, albo on jest cienki Bolek.
0
Tymczasem tygrys z fawel 226 minut od 1 stycznia 2024.
1
Z PSG można pograć. Oni się tam w środku kłócą to jest jakaś szansa.
Mamy więcej szczęscia niż umiejętności. Jak jakimś cudem przejdziemy PSG to można nawet dojść do finału.
Beka
0
Piszecie, że Roberto mógł tutaj strzelać, ale prawda jest taka, że lepiej było podać do Lewego, który wychodził na 100% bramkę niż trafić w bramkarza.
1
Barcelona stała się takim sklepikiem z warzywami, który ma kilkaset milionów długów.
Sprzedajemy gwiazdy, sprzłacamy długi i łatamy pozycje ogórami jak Oriol Kraken Romeu.
0
@Kratos1990 Masz odpowiedź. Socjal score za chłopów jest za mały ;)
1
@michalgajdek był dzień mężczyzn czemu nie było żadnego artykułu o mężczyznach?
0
@MaryNara żeby kurier mocniej rzucał ;)
0
Srafinie spakować i wystawić na allegro w gratisie dołożyć Oriola.
Pedriego wsadzić w styropianowe pudełko i też sprzedać, tylko uważać, żeby do sprzedaży znów się nie połamał.
0
@RumbleDelivery fawelarz jeszcze młody ma czas na granie, a Robercik musi wbic 100 bramek
1
Dziękuję mężu Anny Lewandowskiej za cudowny mecz.
2
Dzik 9 vs virgin fawelarz 19
0
Dzięki tej wygranej będzie kasa na podwyżkę dla Lewego w przyszłym roku.
3
Mmmm Kochany Lewandowski
Viktor siedź na ławie i nawet tam nie miaucz, pan piłkarz teraz strzela gole.
0
@Tumek poniżej 100 to ma 99% piłkarzy. On musi mieć ze 60.
0
Victor Roke na ławce:
Papa Szczawi mogę teraz ja?
2
Kraken i Szczawi drukują mecz.
Jak można wypuścic oriola w LM?
0
Jamal w weekend 90 minut, dziś 90, w niedzielę 90 z atletico. Młody jest wytrzyma co nie Fati?
1
Ciekawe czy dziś wpuści jeszcze fawelarza za 40 melonów.
Lewandowski dziś znow włączył protokół "10".
0
@sepek zawsze wypuszcza krakena jak trzeba wydrukować mecz
2
Szczawi nie widzi jaka tam jest dynamika?
Przecież Kraken nie nadaje się na takiego przeciwnika, a Roberto to kolejny emeryt.
2
Szczawi sabotażysta!
Kraken i Sergio Sroberto.
1
Szczawi 120min dla yamala i Gundogana, oni to wytrzymają. W niedziela trzeba ich jeszcze wystawić na Atletico.
0
@tomasthc jak na razie to ten tygrys to te żądło to pucuje.
1
A co z utalanetowanym fawelarzem Vitorem? Co z utalentowanym Mika Faye? Kogo tam jeszcze nazywali utalentowanym i sprowadzili?