0

@Mavcin1980 wyjdzie na to, że sreal kupił lepszego fawelarza.

1

Chłop się adoptował miesiąc czasu strzelił jednego gola i już fawelarza na piedestał stawiają.
Jamal miał 2 gorsze mecze i już na dzieciaku krzyżyk stawiali.
Z tego fawelarza nic nie będzie.

1

@juri90 przecież oni grali przeciwko najdroższej drużynie w mls. Miami ma większą wartość zawodnikow o 1/3 od drugiego zespołu. Już zapomniałeś jak na początku Messi przyszedł i wszystkich pokonywało 3:0.

1

Połowa drużyna składająca się z gwiazd starej Barcelony.
To pokazuje na jakim poziomie jest hamburgerska Liga. A co niektórzy się podniecali bramkami Messiego, jak on gra przeciwko chłopakom z blokowiska.

2

Kupiony za 5 pół roku temu, sprzedamy za 1mln. Barceloński deal, najlepiej do girony.

0

Anka powinna zostać pierwsza przetransferowana do innego klubu, a zaraz za nia rafinia i frenkie.

0

Kolejny co przyjdzie trafi do 3 ligi i po 3 miesiącach wszyscy zapomną o tym transferze. Na koniec gdzieś odejdzie za 1mln. Taki Barceloński Deal. Kupić drogo sprzedać tanio.

1

O zapomiałem, że go sprowadziliśmy. Kolejna perełka, 19-latek kiśnie w 3 lidze tymczasem 16latek gra po 120minut w pierwszej drużynie.
Wszystko w tym sezonie jest przegrane. Niech się utrzymają w miejscu w lidze gdzie, na którym gwarantują udział w lidze mistrzów i nic więcej. Niech dadzą szansę grać młodym.

0

Zamiast dać każde pieniądze Xabiemu i utrzeć nosa srealowi to oni chcą dziada, który nic nadzwyczajnego nie pokazał.
Xabi to jest przyszłość, trener na lata.
Ewentualnie już zmęczony Klopp. W La Lidze nie ma takiej intensywności jak w PL, mógłby tutaj sobie odpocząć i wygrzać kości.

2

@GrzesFCB2006 a w tej bajce to pewnie krystyna walczyła ze smokami o złotą piłkę?

0

Jak po kolejnym sezonie Robert odejdzie z barcelony mając ponad 100 spotkań rozegranych to będzie można mówić o DNA Barcelony?

7

Powinni zrobić wszystko, żeby sprowadzić Kloppa lub Xabiego.

2

Miały być trofea, a będzie liga europy. Miał być pogromca Robercika a jest fawelarz dłubiący w nosie.

1

@kinio006 trzeba wstawić cip z dna barcelony

0

Dobra. Szczawi weź pakuj manatki i na lekcje ciabaty do Anki.

8

Ha Ha dopóki Robercik grał to wygrywaliśmy.

2

Real znów przekupił sędziów.

2

Odebrali karnego Robercikowi.

0

Odwórć tabelę barca na czele (w bronieniu).

4

Gdyby Lewusek tego nie strzelił to już hejterzy by się odpalili.

0

@KondiCules znów wejdzie na 5 minut nic nie zrobi i kartke zobaczy.

0

Lewusek powinien zrobić nejmara, położyć się na ziemi płakać i turlać.

0

Mmm ten Lewusek jak zwykle na złość hejterom ze srealu.

0

Lewusek stoi między dwoma obrońcami zamiast wyjść, a potem macha rękoma jakby tańczył ciabatte.

0

Miło, że Szczawi bije brawo wychowankom barcelony.

0

Wszyscy obwiniają Lewuska, a co do czego to on strzeli gola. Reszta dłubie w nosie i nie powiem gdzie jeszcze.

0

@seba444 real przekupił sędziów

1

Wyjdzie na to, że sreal kupił lepszego fawelarza. Nasz tylko grzeje ławę i dłubie w nosie.
Miałbyć stary nejmar, a jest nowy nejmar, który siedzi na ławie i dłubie w nosie.

20

Barca to chyba tych lekarzy to zatrudniła prosto z pontonu. Nie ogarnęli, że to są żarty o czekoladowych inżynierach i lekarzach.

0

Klopp dawaj na emeryturę do Barcelony. Robercik i Gundogan polecają!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?