Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mavcin1980 wyjdzie na to, że sreal kupił lepszego fawelarza.
1
Chłop się adoptował miesiąc czasu strzelił jednego gola i już fawelarza na piedestał stawiają.
Jamal miał 2 gorsze mecze i już na dzieciaku krzyżyk stawiali.
Z tego fawelarza nic nie będzie.
1
@juri90 przecież oni grali przeciwko najdroższej drużynie w mls. Miami ma większą wartość zawodnikow o 1/3 od drugiego zespołu. Już zapomniałeś jak na początku Messi przyszedł i wszystkich pokonywało 3:0.
1
Połowa drużyna składająca się z gwiazd starej Barcelony.
To pokazuje na jakim poziomie jest hamburgerska Liga. A co niektórzy się podniecali bramkami Messiego, jak on gra przeciwko chłopakom z blokowiska.
2
Kupiony za 5 pół roku temu, sprzedamy za 1mln. Barceloński deal, najlepiej do girony.
0
Anka powinna zostać pierwsza przetransferowana do innego klubu, a zaraz za nia rafinia i frenkie.
0
Kolejny co przyjdzie trafi do 3 ligi i po 3 miesiącach wszyscy zapomną o tym transferze. Na koniec gdzieś odejdzie za 1mln. Taki Barceloński Deal. Kupić drogo sprzedać tanio.
1
O zapomiałem, że go sprowadziliśmy. Kolejna perełka, 19-latek kiśnie w 3 lidze tymczasem 16latek gra po 120minut w pierwszej drużynie.
Wszystko w tym sezonie jest przegrane. Niech się utrzymają w miejscu w lidze gdzie, na którym gwarantują udział w lidze mistrzów i nic więcej. Niech dadzą szansę grać młodym.
0
Zamiast dać każde pieniądze Xabiemu i utrzeć nosa srealowi to oni chcą dziada, który nic nadzwyczajnego nie pokazał.
Xabi to jest przyszłość, trener na lata.
Ewentualnie już zmęczony Klopp. W La Lidze nie ma takiej intensywności jak w PL, mógłby tutaj sobie odpocząć i wygrzać kości.
2
@GrzesFCB2006 a w tej bajce to pewnie krystyna walczyła ze smokami o złotą piłkę?
0
Jak po kolejnym sezonie Robert odejdzie z barcelony mając ponad 100 spotkań rozegranych to będzie można mówić o DNA Barcelony?
7
Powinni zrobić wszystko, żeby sprowadzić Kloppa lub Xabiego.
2
Miały być trofea, a będzie liga europy. Miał być pogromca Robercika a jest fawelarz dłubiący w nosie.
1
@kinio006 trzeba wstawić cip z dna barcelony
0
Dobra. Szczawi weź pakuj manatki i na lekcje ciabaty do Anki.
8
Ha Ha dopóki Robercik grał to wygrywaliśmy.
2
Real znów przekupił sędziów.
2
Odebrali karnego Robercikowi.
0
Odwórć tabelę barca na czele (w bronieniu).
4
Gdyby Lewusek tego nie strzelił to już hejterzy by się odpalili.
0
@KondiCules znów wejdzie na 5 minut nic nie zrobi i kartke zobaczy.
0
Lewusek powinien zrobić nejmara, położyć się na ziemi płakać i turlać.
0
Mmm ten Lewusek jak zwykle na złość hejterom ze srealu.
0
Lewusek stoi między dwoma obrońcami zamiast wyjść, a potem macha rękoma jakby tańczył ciabatte.
0
Miło, że Szczawi bije brawo wychowankom barcelony.
0
Wszyscy obwiniają Lewuska, a co do czego to on strzeli gola. Reszta dłubie w nosie i nie powiem gdzie jeszcze.
0
@seba444 real przekupił sędziów
1
Wyjdzie na to, że sreal kupił lepszego fawelarza. Nasz tylko grzeje ławę i dłubie w nosie.
Miałbyć stary nejmar, a jest nowy nejmar, który siedzi na ławie i dłubie w nosie.
20
Barca to chyba tych lekarzy to zatrudniła prosto z pontonu. Nie ogarnęli, że to są żarty o czekoladowych inżynierach i lekarzach.
0
Klopp dawaj na emeryturę do Barcelony. Robercik i Gundogan polecają!