0

@Pablozeusz klątwa Alvaro

2

Obrona Top dziś.

1

Dzik 9. Fawelarze mogą się schować.

2

2:0 to niebezpieczny winik jak to mówił Michniewicz, zawsze może być 4:0.

2

DNA Szczawiego to wysoko przegrać i podawać do bramkarza.

1

@Allblacks86 Nie znasz się Szczawi zna DNA Barcelony.

2

Oni sobie podają pod własnym polem karnym i ręce rozkładają, bo nie ma do kogo podać.

2

Aniu Lewandowska czy ty na pewno miałaś na myśli 3:1 dla Barcy czy 6:0 dla Realu?

3

Spokojnie Ania Lewandowska powiedziałą, że będzie 3:1 dla Barcy!

2

Komentarz usunięty

8

@Culer9002 Alvaro ma cela

1

@misterio oczywiście, bo ona ciężko pracowała na sukces w kopniakach w powietrzu, a lewemu samo przyszło.

5

Dzięki Anka, czyli będzie 1:3 i Lewy nic nie strzeli.

0

Jaki oni mogą ruch zrobić jak na teraz jest potrzebny defensywny pomocnik, a oni maja w banku nie mają wystarczającej kowty, żeby kupić duże cipsy.
Barcelona na rynku transferowym to może się bić z drugą bundesligą, bo taki mają budżet.

3

Szczawi znów o tym swoim DNA. DNA Szczawiego to dostanie oklepu od jakiś ogórów.

0

@zygzakmaklini wyjdzie na sreal, złapie kontuzje i tyle będzie z grania.

1

Taki Felix to wart i 60. Szkoda, że Szczawi nie potrafi wydobyć z niego potencjału

0

@David_Martin wszystko zgodnie z planem szczawiego

2

Wypuścić krakena z faweli.

0

@seba444 2:0 to niebezpieczny wynik, a mamy 1:0

1

Oriol na rozgrzewce. Szczawi postawił u buka 1:1.

0

@zygzakmaklini po prostu to buduje drużynę i więź. Liczą się małe gęsty.

0

@Magicc89PL gundogan to jedyna osoba, która potrafi coś podać

0

Nie rozumiem tych cieszynek piłkarzy, którzy lecą do kamer zamiast do drużyny, która mu pomogła przy golu.
Haaland zawsze biegnie do drużyny.

1

Dawajcie tego fawelarza. Jak on ma coś pokazać jak go wpuszcza na 10 minut na zmęczonych piłkarzy.

4

Tutaj nie ma piłek do przodu. Nie ma dryblingów. Tylko wycofywanie i laga na kogokolwiek.

4

@cyron1 po prostu ludzie nie są fanatycznie zaślepieni.

3

Prawda jest taka, że wymęczymy ten mecz i w finale to będzie potężny wpi3rd....

0

@aiven oczywiście. Barcelona grałaby w ogonie PL, albo w championship.

1

@Barca2022 dostaną viagrę na ostatnie 15 minut i się obudzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?