Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pablozeusz klątwa Alvaro
2
Obrona Top dziś.
1
Dzik 9. Fawelarze mogą się schować.
2
2:0 to niebezpieczny winik jak to mówił Michniewicz, zawsze może być 4:0.
2
DNA Szczawiego to wysoko przegrać i podawać do bramkarza.
1
@Allblacks86 Nie znasz się Szczawi zna DNA Barcelony.
2
Oni sobie podają pod własnym polem karnym i ręce rozkładają, bo nie ma do kogo podać.
2
Aniu Lewandowska czy ty na pewno miałaś na myśli 3:1 dla Barcy czy 6:0 dla Realu?
3
Spokojnie Ania Lewandowska powiedziałą, że będzie 3:1 dla Barcy!
2
Komentarz usunięty
8
@Culer9002 Alvaro ma cela
1
@misterio oczywiście, bo ona ciężko pracowała na sukces w kopniakach w powietrzu, a lewemu samo przyszło.
5
Dzięki Anka, czyli będzie 1:3 i Lewy nic nie strzeli.
0
Jaki oni mogą ruch zrobić jak na teraz jest potrzebny defensywny pomocnik, a oni maja w banku nie mają wystarczającej kowty, żeby kupić duże cipsy.
Barcelona na rynku transferowym to może się bić z drugą bundesligą, bo taki mają budżet.
3
Szczawi znów o tym swoim DNA. DNA Szczawiego to dostanie oklepu od jakiś ogórów.
0
@zygzakmaklini wyjdzie na sreal, złapie kontuzje i tyle będzie z grania.
1
Taki Felix to wart i 60. Szkoda, że Szczawi nie potrafi wydobyć z niego potencjału
0
@David_Martin wszystko zgodnie z planem szczawiego
2
Wypuścić krakena z faweli.
0
@seba444 2:0 to niebezpieczny wynik, a mamy 1:0
1
Oriol na rozgrzewce. Szczawi postawił u buka 1:1.
0
@zygzakmaklini po prostu to buduje drużynę i więź. Liczą się małe gęsty.
0
@Magicc89PL gundogan to jedyna osoba, która potrafi coś podać
0
Nie rozumiem tych cieszynek piłkarzy, którzy lecą do kamer zamiast do drużyny, która mu pomogła przy golu.
Haaland zawsze biegnie do drużyny.
1
Dawajcie tego fawelarza. Jak on ma coś pokazać jak go wpuszcza na 10 minut na zmęczonych piłkarzy.
4
Tutaj nie ma piłek do przodu. Nie ma dryblingów. Tylko wycofywanie i laga na kogokolwiek.
4
@cyron1 po prostu ludzie nie są fanatycznie zaślepieni.
3
Prawda jest taka, że wymęczymy ten mecz i w finale to będzie potężny wpi3rd....
0
@aiven oczywiście. Barcelona grałaby w ogonie PL, albo w championship.
1
@Barca2022 dostaną viagrę na ostatnie 15 minut i się obudzą.