0

CO TO BYŁO? XDDDDDD

0

@sorantor Jakby czytał komentarze to by nie musiał go ściągać, bo lewy by strzelał XD

0

@tkankowski wygrałaby już ligę mistrzów

1

@LatajacyHolender Nawet już nie ma takiej sylwetki jak kiedyś. Obrońcy go przepychają jak jakiegoś pachołka. Szkoda chłopa, że sobie taką babę znalazł co jej sie zachciało ciabatty w hiszpani.

1

Lewy od czasu przyjścia do barcelony w ogóle nie robi sztuczek jakie robił cały czas w bajernie.
Chłop od tego hiszpańskiego słońca i tańczenia ciabatty zrobił się bardziej drewniany od pinokia.

3

Gundogan w ciągu kilku meczy pod wodzą Wuefisty z filara najlepszej drużyny na świecie stał się plamą na boisku, której nie widać.

1

Czawi to drużyna jest na zakręcie czy od 3 miesięcy kręci się na rondzie?

0

Ten mecz ma takie ślamazarne tempo a oni nie dają rady.

0

Pomyślcie, że w takiej dyspozycji wychodzimy przeciwko połamanemu sRealowi i tak dostajemy ze 3:0 w dupę.

5

Mamy to. Wuefista zrzuci to na brak Pedriego i Gaviego.

3

Jak dobrze pójdzie to Almeria może dziś zdobyć swoje pierwsze zwycięstwo.

0

Chłop ma 19 lat powini go gdzieś wypozyczyć, np do dolnej tabelki bundesligi.

0

@ef Co to za drużyna co ma 21 zawodników w kadrze. W PL niektóre kluby mają po 30, a średnia to 26. Tutaj nie ma go kim zastąpić.

0

To se chłop pograł. Zamiast go sciągać wcześniej to ten wuefista trzymał go do ostatniej sekundy.
Skompromituje klub i zatlucze graczy.

0

Czawi idź do Robercika na ciabatę. Do końca sezonu impreza!
Chipi chipi chapa chapa

Dubi dubi daba daba

0

Krychowiak to maksymalnie się nadaje do pogoni szczecin grać z Turbo De...

7

Nie no nasz defensywny pomocnik z biedronki to ostatnio ma zryw jak Robercik.
Robercik u świętego w wywiadze też się chwalił, że miał top 3 wyniki sprawnościowe w drużynie przed sezonem, a w ogóle tego nie widać na boisku.

3

Lepiej dostać łomot od PSG niż od Kopenhagi.

2

Lepiej, żeby nam oklep sprawiło PSG niż Kopenhaga.

3

W takim klubie to i robercik by strzelal jak w bajernie.

4

Ryba psuje się od głowy.
Czwi powinien polecieć pierwszy, a potem zobaczyć którzy piłkarze są słaby, a którzy przepadli przez Czawiego.
Przychodzi Gundogan i po 3 meczach jest cieniem samego siebie i tak można piłkarzy wymieniać.
Co oni przychodzą do Hiszpani i wszyscy zaczynaja ciabatte tańczyć i potem siły nie mają grać czy co?

10

@heniek1981 Jaki zakręt? Jak my po rondzie jeździmy od kilku miesięcy xD

11

Jeżeli ludzie zaczynają ciepło wspominać Dumbele tzn, że już dawno przebiliśmy dno.

0

Chłop niech spada trenować Inter Miami to jego poziom rozgrywek.

0

@PuszkinFan Anka ciabate tańczy to i Robercik gra

2

Gdyby to był problem tylko z naszym drewnianym Pinokio to by inni strzelali, ale tam nikt nie strzela.

0

@Wilku151 brak gaviego. Było dobrze mieliśmy okazję, musimy popracować nad finalizacja

1

Frajerzy.
Jak dobrze pójdzie to spadną na 6 miejsce i za rok gramy z legią w lidze konferencji.
Robercik będzie mógł tańczyć ciabate z Alvaro na tiktoku

1

@Barca4EverVeB koniec to już był kilka lat temu. Teraz to byśmy się nie utrzymali w takim Premier League.

1

Polecimy do USA zagramy mecz towarzyski z jakimiś czopkami i wygramy.
Czabi będzie chwalony przez swoich kolegów.
Dobry trener dobrze, że mu przedłużyli kontrakt i podwyższyli pensje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?