Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żeby ktoś z Barcelony mógł zdobyć złotego balona to najpierw drużyna musi zacząć dobrze grać. Jak będziemy odpadać na etapie grupy LM i kręcić się 1-3 miejsce w lidze to nikt niczego nie dostanie.
0
Czyli mentalnośc młodej legii. Nażelowane chłopaczki z wysoką pensją i 0 ambicji.
7
Słuchajcie kupiliśmy za 5 sprzedamy za 1, tak po katalońsku. Deal?
10
XD chory świat. Drugi Grzegorz Floryda, męczennik.
1
Zobaczcie jak gra Haaland, jak Robercik kiedyś, tylko noge dostawia. Teraz Robercikowi coś się przestawiło i chce być rozgrywającym, tylko on nie potrafi dobrze piłki przyjąć.
0
@DaPidejpi żółw lepszy, bo gra w lidze farmerskiej? To nie wina Halanda, że urodził się w Norwegii.
Złota piłka nie powinna być przyznawana na podstawie miejsca urodzenia.
10
Sam prowokuje, a potem płaczę. Jak w tym memie co rowerzysta sam sobie wkłada kij w szprychy.
0
gundogan gra wyżej od robercika...
0
Robercik na 60 minut, żeby strzelił ze dwa gole, a potem da pograć młodym.
1
Pedri to taki nejmar. Niby jest, ale nie gra ;)
0
Bobercik to w domu ze złości to musi pierogatte tańczyć. Jeszcze go ten gnojek wygryzie.
0
Wy się dziwicie, że Robercik nic nie gra jak próbuje się cofać.
@alexdelmas10: 5 - tyle kontaktów miał João Felix z piłką do 25 minuty meczu, w czasie gdy grał na pozycji fałszywej "9".
0
Alvaro to najlepszy przyjaciel ;)
0
W tym sekretnym pokoju siedzi Jacek Jaworek, dlatego od 2 lat nikt go nie może znaleźć.
1
Szkoda, że nie przejął kadry. Prodiż to za miekka klucha.
0
Dobra niech chłop przyjdzie i niech strzeli kilka bramek to wtedy będziemy się podniecać.
W tym momencie jest niżej niz Piątek, który strzelał gole w Genoa'nie a każdy wie jak skończył.
3
Z Krystyny można się śmiać, ale pieniądze zawsze potrafił liczyć.
Jak skończy karierę to pejsy zapuści.
6
W momencie kiedy podał numer konta bankowego szmatogłowym z PSG to skończyła się jego przygoda z Barceloną. Koniec i kropka.
Przestańcie wciskać Messiego do Barcelony, bo się zachowujecie jak powrotowcy wciskają Kubicę do F1.
2
@4Fabregas4 wszyscy narzekaja na Lewego, a nie wiadomo jak wypadnie połamany brazylijczyk jak trafi do prawdziwiej ligi, a nie ligi farmerów.
0
@Firestone Nie wiadomo jak będzie wyglądać szmatogłowa liga za 2 lata. Jak oglądam skróty MLS to jakbym oglądał ekstraklase.
6
Gdyby Błaszczykowski strzelił karnego...
0
Nie rozumiem czemu Szawi nie ściągnął Lewego wcześniej jak już wynik był dawno przesądzony. Sam Lewy mówił, ze chce schodzić wcześniej i nie ma z tym problemu, że już nie ma tyle lat co kiedyś i ostatnie minuty go najbardziej wykańczają.
1
@Campeon87 w barcelonie to mu nogę, utnął przybiją sobię piątkę za dobrą operację i dadzą kule do chodzenia.
3
Dlatego nic sie nie zmieni. Liczyłem na papszuna, żeby wywalił gwiazdorów postawił na młodych i celował w kolejną imprezę.
0
Może on miał na myśli grupę ligi europy? Jak LE to już wyszli.
7
Ze sportem robi się to co z filmami/serialami. Pierdyliard platform i każda ma po max kilka fajnych rzeczy do oglądania. Z powodu rozdrobnienia na mniejsze serwisy z mniejszą ilością kontentu piractwo wróciło do łask.
W polsce, żeby legalnie oglądać f1 po polsku musisz płacić 60zl miesięcznie, a w miesiącu masz 2 wyścigi.
4
Skazani nie mają takich obostrzeń jak on, a chłop jeszcze wyroku nie usłyszał.
Ta sitwa chce go zniszczyć.
6
Lewy na ławkę, niech sobię tam ciabatte tańczy i tiktoki nagrywa. Wpuścić go na ostatnie 20 minut, niech sobie pobiega i rękami pomacha.
4
Zaraz będą chciały zwrównania płac z piłkarzami tak jak w USA. W USA w piłce nożnej albo w NBA, część dochodów jest przekazywana sekcji kobiecej. Śmiech na sali. Zapracowali sobie i muszą oddawać gorzej grającym/mniej widowiskowo babom.
Brawo.
0
Tym rekinem to jest Alvaro - trener pierogatty.
Chłop ma blokade w głowie, którą mu anka zasponsorowała.
Bobercik w ogóle nie jest skupiony na grze, ona ma głowę gdzie indziej.
Karynę wywalić, z reprezentacji odejśc. Po co mu takie balasty. Niech się skupi na graniu w klubie.