1

Żeby ktoś z Barcelony mógł zdobyć złotego balona to najpierw drużyna musi zacząć dobrze grać. Jak będziemy odpadać na etapie grupy LM i kręcić się 1-3 miejsce w lidze to nikt niczego nie dostanie.

0

Czyli mentalnośc młodej legii. Nażelowane chłopaczki z wysoką pensją i 0 ambicji.

7

Słuchajcie kupiliśmy za 5 sprzedamy za 1, tak po katalońsku. Deal?

10

XD chory świat. Drugi Grzegorz Floryda, męczennik.

1

Zobaczcie jak gra Haaland, jak Robercik kiedyś, tylko noge dostawia. Teraz Robercikowi coś się przestawiło i chce być rozgrywającym, tylko on nie potrafi dobrze piłki przyjąć.

0

@DaPidejpi żółw lepszy, bo gra w lidze farmerskiej? To nie wina Halanda, że urodził się w Norwegii.
Złota piłka nie powinna być przyznawana na podstawie miejsca urodzenia.

10

Sam prowokuje, a potem płaczę. Jak w tym memie co rowerzysta sam sobie wkłada kij w szprychy.

0

gundogan gra wyżej od robercika...

0

Robercik na 60 minut, żeby strzelił ze dwa gole, a potem da pograć młodym.

1

Pedri to taki nejmar. Niby jest, ale nie gra ;)

0

Bobercik to w domu ze złości to musi pierogatte tańczyć. Jeszcze go ten gnojek wygryzie.

0

Wy się dziwicie, że Robercik nic nie gra jak próbuje się cofać.
@alexdelmas10: 5 - tyle kontaktów miał João Felix z piłką do 25 minuty meczu, w czasie gdy grał na pozycji fałszywej "9".

0

Alvaro to najlepszy przyjaciel ;)

0

W tym sekretnym pokoju siedzi Jacek Jaworek, dlatego od 2 lat nikt go nie może znaleźć.

1

Szkoda, że nie przejął kadry. Prodiż to za miekka klucha.

0

Dobra niech chłop przyjdzie i niech strzeli kilka bramek to wtedy będziemy się podniecać.
W tym momencie jest niżej niz Piątek, który strzelał gole w Genoa'nie a każdy wie jak skończył.

3

Z Krystyny można się śmiać, ale pieniądze zawsze potrafił liczyć.
Jak skończy karierę to pejsy zapuści.

6

W momencie kiedy podał numer konta bankowego szmatogłowym z PSG to skończyła się jego przygoda z Barceloną. Koniec i kropka.
Przestańcie wciskać Messiego do Barcelony, bo się zachowujecie jak powrotowcy wciskają Kubicę do F1.

2

@4Fabregas4 wszyscy narzekaja na Lewego, a nie wiadomo jak wypadnie połamany brazylijczyk jak trafi do prawdziwiej ligi, a nie ligi farmerów.

0

@Firestone Nie wiadomo jak będzie wyglądać szmatogłowa liga za 2 lata. Jak oglądam skróty MLS to jakbym oglądał ekstraklase.

6

Gdyby Błaszczykowski strzelił karnego...

0

Nie rozumiem czemu Szawi nie ściągnął Lewego wcześniej jak już wynik był dawno przesądzony. Sam Lewy mówił, ze chce schodzić wcześniej i nie ma z tym problemu, że już nie ma tyle lat co kiedyś i ostatnie minuty go najbardziej wykańczają.

1

@Campeon87 w barcelonie to mu nogę, utnął przybiją sobię piątkę za dobrą operację i dadzą kule do chodzenia.

3

Dlatego nic sie nie zmieni. Liczyłem na papszuna, żeby wywalił gwiazdorów postawił na młodych i celował w kolejną imprezę.

0

Może on miał na myśli grupę ligi europy? Jak LE to już wyszli.

7

Ze sportem robi się to co z filmami/serialami. Pierdyliard platform i każda ma po max kilka fajnych rzeczy do oglądania. Z powodu rozdrobnienia na mniejsze serwisy z mniejszą ilością kontentu piractwo wróciło do łask.
W polsce, żeby legalnie oglądać f1 po polsku musisz płacić 60zl miesięcznie, a w miesiącu masz 2 wyścigi.

4

Skazani nie mają takich obostrzeń jak on, a chłop jeszcze wyroku nie usłyszał.
Ta sitwa chce go zniszczyć.

6

Lewy na ławkę, niech sobię tam ciabatte tańczy i tiktoki nagrywa. Wpuścić go na ostatnie 20 minut, niech sobie pobiega i rękami pomacha.

4

Zaraz będą chciały zwrównania płac z piłkarzami tak jak w USA. W USA w piłce nożnej albo w NBA, część dochodów jest przekazywana sekcji kobiecej. Śmiech na sali. Zapracowali sobie i muszą oddawać gorzej grającym/mniej widowiskowo babom.
Brawo.

0

Tym rekinem to jest Alvaro - trener pierogatty.
Chłop ma blokade w głowie, którą mu anka zasponsorowała.
Bobercik w ogóle nie jest skupiony na grze, ona ma głowę gdzie indziej.
Karynę wywalić, z reprezentacji odejśc. Po co mu takie balasty. Niech się skupi na graniu w klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?