6

Wrócił Pedro i FDJ a u nas dalej grają piach w ataku. Teraz już nie ma wytłumaczenia, że kreatorzy mają kontuzje. Teraz będą zrzucać, że nie ma Gaviego.

1

Czawi to niech wystawi wszystkich ofensywnych zawodników. Remisami to on nie wygra meczu. Lepiej przegrać próbując niż jechać na remisach jak czopek.

1

To będzie kolejny wymęczony mecz jednym golem, jak dobrze pójdzie...

1

@Rivaldinho11 nie jest nudno

2

A co ma powiedzieć? Lepiej chwalić szefa nieudacznika w konkurencyjnej firmie niż doprowadzić do zmiany na kogoś lepszego, kto może ci zaszkodzić.

0

Barcelona powinna iść pod rękę ze srealem do arabów, żeby przepchali ten projekt swoimi petrodolarami. Inaczej Barca w ciągu 5 lat barca przestanie wychodzić z grupy LM, albo w ogóle nie będzie się tam kwalifikowała.
W każdej lidze powstają mocarze (wcześniej słabe średniaki) za petrodolary, jak nie wystawią po nie ręki to polecą na dno i to szybko.

0

Ania o odkryła anie sprzed lat, czyli ciabata z Alvarem i Hugiem.
Ania musi się wyszaleć, bo to ostatni dzwonek.

37

Przypominam, że wczoraj przebimbali 3mln€ za wygraną. I mówią, że wszysgko zgodnie z planem.
W czasie wolnego lecą do USA, żeby zarobić niecałe 1.5mln zamiast dać wolne piłkarzom.
Ktoś tutaj z *ujem na głowy się zamienił.

0

Ręka ręke myje. Jak go zwolnią to pokażą, że podjeli złą decyzję. Będzie się go trzymać aż nie wypadną z pucharów.

4

My z każdym przegramy. Nasza przygoda w tegorocznej edycji LM się zakończyła.

1

wstyd
żenada
kompromitacja
hańba
frajerstwo

0

@noface dlatego tiki sraka

5

Dzięki Czabiemu nie mamy:
Kontrataków, Strzałów za pola karnego.
Za to nauczył piłkarzy tiki sraki i cofania piłki do bramkarza.

5

Czemu Barcelona nie potrafi zrobić takiego kontrataku? Kiedy my ostatni raz zdobyliśmy gola z kontry?
Aż mnie telepie.

3

Oni powinni im jakieś urządzenia montować w tyłku, żeby dawać impuls do kontrataku. Mają szanse na kontre, a ci się zatrzymuja i robią tiki srake.

1

@FC4BARCA Graja o 3 miliony, dla nich to dużo. Dla nas też XD

23

Żeby ugasić pożar w szatni to trzeba Brauna zawołać.

6

Jak oni każdy własny kontratak stopują. Może od razu podawajcie do bramkarza jak już macie tak cofać piłkę.

2

Klepanie piłki bez pomysłu, potem odbiór przez przeciwnika, kontra, gol.
DNA Barcelony według Czabiego.

0

Przyjdą z farmerskiej ligi do ligi pasterzy i wtedy się przekonamy który jest lepszy.

0

Kiedy dominujesz, grasz lepiej, masz więcej okazji i ... przegrywasz.
Czawi fejs.

40

Kupili za 5, a sprzedadzą za 2. Tak zwany Deal Barceloński.

0

Czas zmienić Xaviego na Xabiego.
Według tego opisu DNA Barcelony to po prostu wizja każdego trenera jak ma działać drużyna.
DNA Barcelony to takie masło maślane.

1

La Wpi3rdol.
Spokojnie jeszcze Czawi załatwi nam Ligę Europy.

32

Czego oni oczekiwali, że dopuszczą chłopa do grania z babami? Przecież on by je tam rozstawiał jak pionki.

0

Jak przyjdzie Vitora Roque odpali w 2-3 spotkaniach, a potem będzie masakryczny zjazd jak w przypadku nowych piłkarzy, którzy przyszli w tym roku to dalej będzie wina piłkarzy, a nie Czawiego i jego ekipy.

0

Ojezu kłamczuszek. Nie mógł wrócić, bo PSG i USA mu zbyt duże kłody (czeki) rzucali pod nogi ;)

0

A to wszystko tworzone dzięki kasie generowanej przez ligi chłopów.

1

Ja bym poszedł o krok dalej. Dać głównemu sędziemu pałe, niech sobie dynda przy pasie. Jak któryś zacznie pyskować na murawie to szybka pacyfikacja i wracamy do meczu.
Po co jakieś podchody robią, nasłuchują. Od razu pałować.

0

Jak można bronić Lewandowskiego, że piłek nie dostaje itp, to to co się dziś działo to tragedia.
Dajcie mu odpocząć na jeden mecz niech wejdzie w 70 minucie, bo on tylko tupta po tej murawie, a jak trzeba się zebrać to nie ma sił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?