Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aiven oczywiście. Barcelona grałaby w ogonie PL, albo w championship.
1
@Barca2022 dostaną viagrę na ostatnie 15 minut i się obudzą.
1
To jest wielka Barcelona czy reprezentacja szpitala geriatrycznego?
2
Nie mogę patrzeć na wuefistę. Jak tak dalej pójdzie to z ikony stanie się persona non grata
2
Czemu tego fawelarza nie wpuszczają? Ile on ma się aklimatyzować?
0
@Lanosss Nikt normalny tu nie przyjdzie patrząc jaki zjazd zaliczają wszyscy piłkarze.
1
@kejdzi Mam nadzieję, że nigdy tam nie pójdzie i skiśnie w tym PSG.
2
On jeszcze nie wie, że popełnił błąd.
5
Trudnych wylosowało.
0
Czawi to już doleciał. Ciekawe co chłop bierze.
2
@narses85 Tak i jest to normalne za kadencji Wuefisty.
0
Przecież nawet Buzzer by lepiej poprowadził tę druzynę.
Serio w barcelonie nie ma na miejscu kibiców, żeby tego niedorajdę wywieźli na taczkach?
1
@Damian_Balde ale za to taki egzotyczny, czekoladowy
2
Xavi dziękujemy za piekny mecz 2:3 z wielką Barcelona to nie wstyd! Za rok 3 liga, a potem już prosta droga do La Ligi!
A nie czekaj.
9
Dziękuję Panie Robercie za tego karnego inaczej byłby wstyd.
5
Dobry ten nowy Tygrys, taki bezzębny.
1
LEEEWANGOOOLSKI!!
Teraz do domu i tańczenie ciabatty z Alvaro.
7
Co jak oni grają na zwolenienie trenera, ale oni nie wiedzą, że trenera nie można zwolnić?
0
@noface trygrysem to może i on był grając w farmerskiej lidze. Teraz widzi co to prawdziwa piłka grając z 2 ligowym przeciwnikiem!
1
To wszystko wina lewandowskiego ;)
5
Barcelona to płaci lekarzom za wyleczenie czy leczenie piłkarzy? To dość istotne.
2
Barcelona gra jak równy z równym. Brawo Srawi.
0
Niech oni najpierw zaczną wygrywać mecz, a potem niech myślą o zmiennikach, bo jeszcze wrócą na tarczy.
0
@Greenalley On nie jest tyle wart, do tego nie jest medialny. Dadzą 50 max.
0
Grzegorz Krychowiak! A nie czekaj, wielkiej barcelony nie stac na krychowiaka.
11
Znów fart wuefisty. Tam jest więcej szczęścia niż umiejętności.
2
Robert wskakuj na karnego
1
Fawelarz wchodzi
4
Alvaro i Anka pewnie teraz siedzą wkurzeni w jacuzzi. Jak to wuefista ściągnął Roberta!
2
Dawajcie tego Brazylijczyka. Po co go kupiliście i sprowadziliście? Co on musi najpierw do żłobka pójść?