Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hadim nie zwolnią go, bo wtedy musieliby się przyznać do błędu
0
Teraz już wiecie dlaczego tak Barca forsuje SL?
Z taką grą oni zaraz wypadną z pucharów i będę szorować środek ligi, a w SL kroplówką z kasą będzie podłączona niezależnie od umiejętności i jakości.
1
Dawajcie tego bobka z Brazylii.
2
DNA Barcelony Wuefisty
0
Messiego to do końca kariery będą nominować za 2022.
0
@45 Przecież to jest zakłamywanie rzeczywistości.
Najlepszy piłkarz zeszłego sezonu vs jakiś drugoligowy bambik.
0
Północne dziecie boże nigdy nie przyjdzie do Barcelony. Następny przystanek w jego karierze to sReal. Jeżeli ktoś uważa inaczej to jest bardzo naiwyny.
8
Panie Victorze zostanie Pan zaprezentowany kibicom, jutro albo za miesiąc. Niech się Pan nie martwi, będzie Pan zadowolony! Teraz proszę pójść do Rubercika potańczyć ciabattę, cia cia cia!
0
Skoro stary jest fanem srealu to po co wysyłał dzieciaka do szkółki barcelony?
Jak nie to sprzedać zarobić i zapomieć.
5
Akurat krystyna ma tutaj racje. Top 3 messi za 2023 to jest żart. Co on ugrał w 2023? Chyba, że ciągle wszyscy wspominają mistrzostwa świata, ale to nie ten rok.
1
Wypalony związek to on ma w domu. Jak robcio ma ma myśleć o piłce jak anka w tym czasie ociera się o alvaro na instagramie?
1
No nie dzień wcześniej wrócił. On to nie powinien w ogóle opuszczać ośrodka treningowego.
5
Ciekawe jakie gacie nosi. To bardzo ważne przydałby się news o tym.
0
@Onlikox Wufeista potrafi zgnoić nowego piłkarza w 5 spotkań.
0
U niemców to co u nas. Nie liczy się dyspozycja w danym momencie to kto z kim browara pije.
3
@VbamboeB ter Stegen też według specjalitów miał wrócić po miesiącu do gry.
Katalońscy szamani.
0
Buzzer niech jeszcze rzuci tajemną wiedzą "sól jest słona".
1
Z wyrokiem trzeba się wstrzymać, poczekajmy 5 meczy i zobaczymy co z niego wyjdzie.
0
Lewemu to dobrego prawnika i dobrej zabawy w inter miami.
11
Ja to tak po ludzku współczuję Lewemu i tych akcji z Anką. Jak chłop ma zająć się piłką jak baba w domu ociera się o Alvaro i Ricardo?
0
Lewy, Zieliński i Krychowiak. Mieliśmy polską borussie, będziemy mieć polską barcelona.
0
W szkole nauczycielki zawsze mówiły do takich gagadków "zdolny, ale leniwy".
1
@Tridente2015 Tak jak Lewandowski, Gundo, drugi felix. Jakimś cudem wszyscy co przychodzą przygaszają.
2
@Crema Catalunya Puchar Tymbarka
4
Wuefista zniszczył Felixa, tak jak innych przychodzących piłkarzy.
Yamal na początku świetna gra, szybki kocie ruchy, a teraz? Teraz to z Lewandowskim będą robić za drewno do kominka.
0
Pojechali na drugi koniec świata, żeby dostać wprd0l i zainkasować 1.5mln. To i tak lepszy deal niż Antwerp kiedy dostali łomot i wrócili z pustą kieszenią.
3
Wizja za darmo, ale już za komentarz będzie trzeba zapłacić 10€ miesięcznie.
Do tego zamiast jednej przerwy po 45 minutach to zrobią po 30 i 60, żeby dać 15 minut reklam.
Ciekawe co z tego wyjdzie.
0
Czawi powinien powiedzieć:
Lewandowski ty grasz w piłkę czy tańczysz baciatte z alvaro?
1
@syngoku1 Właśnie to jest zabetonowanie stawki, a nie to co jest teraz. Teraz jak masz słabszy rok to możesz się w ogóle nie zakwalifikować do żadnych pucharów, a tutaj siedzisz aż nie spadniesz.
0
Co oni wymyślili jakąś tęczową piramidę.
W systemie LM taka Legia, która nagle nauczy się grać w piłkę jest w stanie wygrać LM w pierwszym sezonie.
Według tęczowej piramidy musieliby najpierw awansować przez 2 lata, żeby trafić do najwyższego Tieru.