0

@Hadim nie zwolnią go, bo wtedy musieliby się przyznać do błędu

0

Teraz już wiecie dlaczego tak Barca forsuje SL?
Z taką grą oni zaraz wypadną z pucharów i będę szorować środek ligi, a w SL kroplówką z kasą będzie podłączona niezależnie od umiejętności i jakości.

1

Dawajcie tego bobka z Brazylii.

2

DNA Barcelony Wuefisty

0

Messiego to do końca kariery będą nominować za 2022.

0

@45 Przecież to jest zakłamywanie rzeczywistości.
Najlepszy piłkarz zeszłego sezonu vs jakiś drugoligowy bambik.

0

Północne dziecie boże nigdy nie przyjdzie do Barcelony. Następny przystanek w jego karierze to sReal. Jeżeli ktoś uważa inaczej to jest bardzo naiwyny.

8

Panie Victorze zostanie Pan zaprezentowany kibicom, jutro albo za miesiąc. Niech się Pan nie martwi, będzie Pan zadowolony! Teraz proszę pójść do Rubercika potańczyć ciabattę, cia cia cia!

0

Skoro stary jest fanem srealu to po co wysyłał dzieciaka do szkółki barcelony?
Jak nie to sprzedać zarobić i zapomieć.

5

Akurat krystyna ma tutaj racje. Top 3 messi za 2023 to jest żart. Co on ugrał w 2023? Chyba, że ciągle wszyscy wspominają mistrzostwa świata, ale to nie ten rok.

1

Wypalony związek to on ma w domu. Jak robcio ma ma myśleć o piłce jak anka w tym czasie ociera się o alvaro na instagramie?

1

No nie dzień wcześniej wrócił. On to nie powinien w ogóle opuszczać ośrodka treningowego.

5

Ciekawe jakie gacie nosi. To bardzo ważne przydałby się news o tym.

0

@Onlikox Wufeista potrafi zgnoić nowego piłkarza w 5 spotkań.

0

U niemców to co u nas. Nie liczy się dyspozycja w danym momencie to kto z kim browara pije.

3

@VbamboeB ter Stegen też według specjalitów miał wrócić po miesiącu do gry.
Katalońscy szamani.

0

Buzzer niech jeszcze rzuci tajemną wiedzą "sól jest słona".

1

Z wyrokiem trzeba się wstrzymać, poczekajmy 5 meczy i zobaczymy co z niego wyjdzie.

0

Lewemu to dobrego prawnika i dobrej zabawy w inter miami.

11

Ja to tak po ludzku współczuję Lewemu i tych akcji z Anką. Jak chłop ma zająć się piłką jak baba w domu ociera się o Alvaro i Ricardo?

0

Lewy, Zieliński i Krychowiak. Mieliśmy polską borussie, będziemy mieć polską barcelona.

0

W szkole nauczycielki zawsze mówiły do takich gagadków "zdolny, ale leniwy".

1

@Tridente2015 Tak jak Lewandowski, Gundo, drugi felix. Jakimś cudem wszyscy co przychodzą przygaszają.

2

@Crema Catalunya Puchar Tymbarka

4

Wuefista zniszczył Felixa, tak jak innych przychodzących piłkarzy.
Yamal na początku świetna gra, szybki kocie ruchy, a teraz? Teraz to z Lewandowskim będą robić za drewno do kominka.

0

Pojechali na drugi koniec świata, żeby dostać wprd0l i zainkasować 1.5mln. To i tak lepszy deal niż Antwerp kiedy dostali łomot i wrócili z pustą kieszenią.

3

Wizja za darmo, ale już za komentarz będzie trzeba zapłacić 10€ miesięcznie.
Do tego zamiast jednej przerwy po 45 minutach to zrobią po 30 i 60, żeby dać 15 minut reklam.
Ciekawe co z tego wyjdzie.

0

Czawi powinien powiedzieć:
Lewandowski ty grasz w piłkę czy tańczysz baciatte z alvaro?

1

@syngoku1 Właśnie to jest zabetonowanie stawki, a nie to co jest teraz. Teraz jak masz słabszy rok to możesz się w ogóle nie zakwalifikować do żadnych pucharów, a tutaj siedzisz aż nie spadniesz.

0

Co oni wymyślili jakąś tęczową piramidę.
W systemie LM taka Legia, która nagle nauczy się grać w piłkę jest w stanie wygrać LM w pierwszym sezonie.
Według tęczowej piramidy musieliby najpierw awansować przez 2 lata, żeby trafić do najwyższego Tieru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?