Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck gundo to emerytura za rok będzie więcej siedział na ławie niż grał.
0
@foxxxx w następnym sezonie będzie jeszcze mniej pieniędzy. Lewy i Gundo to już będzie emerytura. Nikt jakościowy nawet za darmo tu nie przyjdzie.
0
@noface jak cena fawelarza spadnie do 5mln do zrobią barceloński deal i sprzedadzą go za 3
6
Sergi Roberto to twarz Barcelony porażki. Chłop, który powinien już dawno odejść jest jej kapitanem.
0
@Rambo29 kolega to chyba z realu co?
2
Gundogan i po co ci było te hiszpańskie słońce? Trzeba było pograć jeszcze rok w city wszystko zdobyć i na emeryturze pograć w siatkonogę z lewym.
Lewy a Tomasz Młynarz to taki zły był? Ance źle było w tym Monachium? Zachciało jej się ciabatty z Alvaro.
5
Jeszcze do kompletu brakuje srogi wperdol od pogrążonego w kryzysie Napoli.
Kolekcja wprdolów szczawiego się powiększy.
1
Zamiast fawelarza trzeba było kupić takiego opalonego na solarium.
7
Może i nic nie wygramy w tym roku, ale za to mamy fawelarza na ławce za 40mln.
1
@tomasthc 40 baniek.
2
Co musi czuć fawelarz, którego na już ściągnęli w styczniu, a on cały czas ławę grzeje.
Deko okradles nas na 40 baniek i sprowadziłeś kopacza bobków z nosa
4
Wypuścić Krakena Oriola! Dawajcie fawelarzs!
0
Szczawi na konferencji: chłopaki dobrze grali. Był charakter i jaja. Jaki gol w pierwszej minucie? Że co, że już 10 w tym sezonie. Każdemu się zdarza, ale po co o tym wspominać. Chłopaki bardzo ładnie piłeczkę klepali.
0
@DonPancio araujo już w Monachium siedzi.
1
@ArcziArtt byle by nie skończyl jak nejmar.
10
Zawsze wierzyłem w xaviegi. Potężny trener barwo! Vamos!
XD
1
@siara10 od huby xD
5
Fawelarzu niedługo cyk do rezerw, pan Robert pokazuje ci gdzie twoje miejsce.
12
Potężny cudowny Polak z drewna ciosany.
1
@Qaz123 deco z faweli przywiózł gratis do koksu
1
@pasquda może to wszystko na co ich stać, dlatego lewy docenia
3
Nie wiem czy jakby ich leczyli w Polsce na NFZ to by ich lepiej nie wyleczyli niż ci partacze z Katalonii.
5
Stawiam 10zl, że papszun by lepiej poprowadził Barcelonę niż wuefista z dna Barcelony. Tam jest potrzebne dna z rakowa.
5
W zeszłym roku obrona top a w tym? Przecież czego się nie dotknie ten 0bsrany Midas to wszystko psuje.
Pedri zajechany, gundogan gra jak na emeryturze, lewy już jest na emeryturze, fawelarz nie zaczął grać a wszystko co potrafi to dłubać w nosie. Jamala będzie tak tyrał, że skończy jak Pedri.
16
DNA Szczawiowego.
9
Deco przeproś za fawelarza i oddaj 40mln.
Trzeba było kupić Krychowiaka.
2
Fawelarz dalej na ławie dłubie w nosie?
Starego byka bardziej trzymają pod kloszem niż 16 letniego dzieciaka.
Fawelarz to będzie kapiszon, oni to wiedzą.
0
@peetwithbarca Też bym go tak wpuszczał. Sardynka wchodzi na ostatnie 20 minut pełny sił na wykończonego rywala i strzela gole. Z trudniejszymi przeciwnikami tak się nie uda, bo oni są lepiej przygotowani fizycznie.
2
Fawelarz gorszy niz Drewniakowski.
1
Wpuścice fawelarza, bo już mu się gile w nosie skończyły od siedzenia na tej ławie.