1

@mightyanaldevastator dupne se monsterka i będę miał moc

2

70 minuta i Szczawin wpuści Jokera - Oriola ;)

1

@th@les na naszego rodzynka Oriola

1

@Rabona_1 to taki drugi Dembele. Tylko Dembele jeszcze potrafił szybko biegać.

0

@michasfcb89 gdyby Barca grała w premier league to oni w tym momecie już by nie mieli kim grać. Pewnie stare zahartowane byki jak Gundo i Lewy by dali radę.

0

Pedri w tym sezonie rozegrał tylko 1500 minut.
Gundogan 3000, Kunde 2800, Lewandowski 27000.
Fawelarz za 40mln, 13 razy w kadrze i rozegrał 190 minut.

2

Szklany chłopiec znów do szpitala.
Xavi wykończył pedriego ciekawe czy też wykończy Jamala przed odejściem.

2

Tydzień odpoczynku a Pedri dalej zmęczony i nic mu się nie chce.

4

Mamy marzec a fawelarz dalej się aklimatyzuje na ławce rezerwowych.
Dobrze wydane 40mln.

5

Nie wiem kto jest bardziej odklejony płaskoziemcy czy hiszpańscy dziennikarze (i polscy, którzy to potem przepisują)?

0

Zostawcie Robercika!
Nie sprzedawajcie go!
On ciągle strzela gole!
Weźcie ankę i fawelarzowego tygrysa.

0

Tutaj by się przydał mem z Jaworowicz "Pani my nie wiedzioł co podpisujemy. Doli to my podpisali".
Oni po pijaku te umowy podpisuje czy po prostu są niepełnosprawni umysłowo?

1

@slayer Ja bym powiedział, że gdyby messi założył korkotrampki i zagrał w nich na betonowym szkolnym boisku to byłby gorszy od Ciebie.

0

Zdajecie sobie sprawę, że to liga na poziomie ekstraklasy?
Cyrk z miami za 100mln i dostaje co chwile baty.

0

Jak skreślą zero to można go wymienić za Oriola + 1mln. Deal?

0

Ten klub to jest mem. Wydali masę kasy nic nie wygrywają, jeżdża dookoła świata jak cyrk i przegrywają z miejscowymi drużynami. Wszystko reklamują twarzą messiego, który nawet nie wychodzi na boisko.

3

W studio mąja rację. Murzyn podciął naszego.

0

@szczurzysyn może i sękiem, ale gundo miał okazję to strzelić.

2

1:1 to uczciwy wynik. My mogliśmy mieć 2:0, a oni mieli okazję na 1:2.

0

@FATTOMY on jest zajęty dłubaniem w nosie.

2

Mamy to! Kraken zaraz wejdzie na boisko. Auuu wielki Oriol!

0

@Pako96 do 80 minuty to Napoli leżało jak my teraz stoimy. Teraz się obudzili

0

Napoli się obudziło. Będzie gol.
Oni 80 minut spali a nie atakowali

3

Jamal dobra pierwsza połowa. Szkoda, że nie odegrał do Robercika. Mógł go zmienić 10-15 minut wcześniej.

2

Wypuścić Krakena (Oriola), tylko on może nas uratować.

3

Mamy farta, że Napoli nie chce się grać. Czas na zmiany próbować ich wybiegać.

4

@BISHBASHBOSH eksperci z komentarzy piszą, że młody to się szybko regeneruje może tyle grać. Tylko jak złapie kontuzje to może go to wiele kosztować i może skończyć jak fati.

0

@Marcin43 dla mnie więcej umiejętności mają niebiescy, ale my mamy więcej chęci. Napoli tak jakby się im nie chciało grać.

1

Brawo za strzał z daleka

2

WIELKI ROBERCIK!!! Fawelarza spakować na statek i niech wraca do Brazylii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?