Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mightyanaldevastator dupne se monsterka i będę miał moc
2
70 minuta i Szczawin wpuści Jokera - Oriola ;)
1
@th@les na naszego rodzynka Oriola
1
@Rabona_1 to taki drugi Dembele. Tylko Dembele jeszcze potrafił szybko biegać.
0
@michasfcb89 gdyby Barca grała w premier league to oni w tym momecie już by nie mieli kim grać. Pewnie stare zahartowane byki jak Gundo i Lewy by dali radę.
0
Pedri w tym sezonie rozegrał tylko 1500 minut.
Gundogan 3000, Kunde 2800, Lewandowski 27000.
Fawelarz za 40mln, 13 razy w kadrze i rozegrał 190 minut.
2
Szklany chłopiec znów do szpitala.
Xavi wykończył pedriego ciekawe czy też wykończy Jamala przed odejściem.
2
Tydzień odpoczynku a Pedri dalej zmęczony i nic mu się nie chce.
4
Mamy marzec a fawelarz dalej się aklimatyzuje na ławce rezerwowych.
Dobrze wydane 40mln.
5
Nie wiem kto jest bardziej odklejony płaskoziemcy czy hiszpańscy dziennikarze (i polscy, którzy to potem przepisują)?
0
Zostawcie Robercika!
Nie sprzedawajcie go!
On ciągle strzela gole!
Weźcie ankę i fawelarzowego tygrysa.
0
Tutaj by się przydał mem z Jaworowicz "Pani my nie wiedzioł co podpisujemy. Doli to my podpisali".
Oni po pijaku te umowy podpisuje czy po prostu są niepełnosprawni umysłowo?
1
@slayer Ja bym powiedział, że gdyby messi założył korkotrampki i zagrał w nich na betonowym szkolnym boisku to byłby gorszy od Ciebie.
0
Zdajecie sobie sprawę, że to liga na poziomie ekstraklasy?
Cyrk z miami za 100mln i dostaje co chwile baty.
0
Jak skreślą zero to można go wymienić za Oriola + 1mln. Deal?
0
Ten klub to jest mem. Wydali masę kasy nic nie wygrywają, jeżdża dookoła świata jak cyrk i przegrywają z miejscowymi drużynami. Wszystko reklamują twarzą messiego, który nawet nie wychodzi na boisko.
3
W studio mąja rację. Murzyn podciął naszego.
0
@szczurzysyn może i sękiem, ale gundo miał okazję to strzelić.
2
1:1 to uczciwy wynik. My mogliśmy mieć 2:0, a oni mieli okazję na 1:2.
0
@FATTOMY on jest zajęty dłubaniem w nosie.
2
Mamy to! Kraken zaraz wejdzie na boisko. Auuu wielki Oriol!
0
@Pako96 do 80 minuty to Napoli leżało jak my teraz stoimy. Teraz się obudzili
0
Napoli się obudziło. Będzie gol.
Oni 80 minut spali a nie atakowali
3
Jamal dobra pierwsza połowa. Szkoda, że nie odegrał do Robercika. Mógł go zmienić 10-15 minut wcześniej.
2
Wypuścić Krakena (Oriola), tylko on może nas uratować.
3
Mamy farta, że Napoli nie chce się grać. Czas na zmiany próbować ich wybiegać.
4
@BISHBASHBOSH eksperci z komentarzy piszą, że młody to się szybko regeneruje może tyle grać. Tylko jak złapie kontuzje to może go to wiele kosztować i może skończyć jak fati.
0
@Marcin43 dla mnie więcej umiejętności mają niebiescy, ale my mamy więcej chęci. Napoli tak jakby się im nie chciało grać.
1
Brawo za strzał z daleka
2
WIELKI ROBERCIK!!! Fawelarza spakować na statek i niech wraca do Brazylii.