1

A co z utalanetowanym fawelarzem Vitorem? Co z utalentowanym Mika Faye? Kogo tam jeszcze nazywali utalentowanym i sprowadzili?

0

@slayer nas na Krychowiaka nie stać, a co dopiero na kimisia.

2

Znów zapomniałem, że go sprowadzili. Ciekawe czy go już odcięli od toksycznej rodziny czy dalej są oni z nim w komplecie.
Jego też by można było jak najszybciej zacząć testować na jakiś ogórkach, w razie czego zawsze odsprzedać drożej.

1

@weber10michal Krystyna irytował innych, bo był najlepszy. A ten pajac irytuje swoim zachowaniem.

0

@domin682 nikt nie da tyle za połamańca co gra po pół sezonu. Jak ktoś go kupi za 50 to będzie cud.

0

@Who_you_mam można. Tylko trzeba ich znaleźć. Barcelona tego nie potrafi co pokazała przez ostatnie lata.

0

Niech dadzą 50 za fawelarza Viktora Rolę, on już siedzi na walizkach w hotelu.

0

@BISHBASHBOSH Byli łowcy skór z Łodzi, jeszcze Szczawi z Barcelony. Lekarze mu pewnie odpalają hajs za każdego połamańca.

0

@rogal478 Jakie dobre wejscie? Chłop wszedł na zmęczonych i zrobił 1 akcja z której nic nie wyszło, a lewy ma asystę.

7

Kolejne 90 minut 16 latka. Prędzej niż później będzie szpital.

1

Jest i on Kraken na boisku! Auuuu

3

Ha Ha! Narzekacie na sposób wykonywania karnego przez Robercika, a to on ma najlepszą skuteczność.

2

Ale ładny teatrzyk niczym Nejmar w najlepszych swoich latach.

2

Może ten Szczawi to odwrotnie tablice pokazuje na odprowawie skoro oni wiecznie grają do tyłu zamiast do przodu?

1

@bronx Razem z Jamalem będzie oodpoczywał pod tą samą palmą

1

@Qaz123 Coś czuję, że oni wiedzą co kupili. Jednak fawelarz, którego kupił sreal będzie lepszy.

0

Mogliby dać odpocząć ilkay'owi, bo chłop ma najwięcej minut w zespole.

2

@Xonar Fawelarz grzębiący w nosie na ławie.

1

@Qaz123 ponad 2 miesiące, 190 minut na boisku. 40mln

2

Ha Ha! Fawelarz za 40mln nawet nie jest w podstawowym składzie jak Robercik odpoczywa na ławce XD

0

Zwykły krzykacz i sprzedajna kura.

5

Admina strumyków ze śmiechu to pewnie już brzuszek boli.

2

@Pawlak1992 psychofanom tego nie przetłumaczysz.

1

Jak Lewandowski na koniec kariery trafi do Znicza Pruszków to też będziecie robić newsy o jego golach, przecież to podobny poziom.

13

Pokazany tylko jeden heteroseksualny związek.
Za związki LGBTQ+ dostajecie jakiś social score?

0

@olciak22 Możesz napisać coś więcej o tej odwadze?
Co do ciężkiem pracy to raczej to dotyczy każdego sportowca.

3

Doprowadzić go do stanu, żeby przyszedł testy medyczne i sprzedać. Gwarancja do bramy i się nie znamy.

6

Piłkarze to powinni się martwić o wyniki, a nie o trenera, bo z tego są rozliczani.

0

Lewy to musi Szczawiemu w menażce przynosić sojowe kotleciki, że nawet na 15 minut nie chce wpuścić fawelarza.

1

Pomyliłem się o 5 minut, ale jest i on.
Potężny Oriol, dupnął monasterka w przerwie i jest MOC!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?