Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wymienić za Modera. Więcej chłop nie jest wart.
3
Biega jak głupi, tzn jak Dumbele. Tylko Dumbele potrafił czasami dośrodkować.
0
Mógłby na siłę kartkę złapać a nie go ściąga.
0
Chłop co nie strzelił. Ale dziś słaby ten mecz. Niby są szanse, a nikt ich nie wykorzystuje.
0
Vitor Vector profesjonalny grzacz ławy.
1
"Wygląda na to, że koncepcja związana z posłaniem do gry Vitora Roque na wysoko ustawioną linię obrony Las Palmas znów nie zostanie zrealizowana. "
He He He. Sprowadź fawelarza za 40mln, mów wszystkim od 4 miesięcy, że nie pasuje do koncepcji.
Lewy przed sezonem "chciałbym schodzić w 70-80 minucie, bo ostatnie 15 minut jest najgorsze dla zawodnika"
Szczawi w sezonie "Lewy, pompa! Jakie 3000 minut, jeszcze 1000 pobiegasz"
"Byszczku Vitorku, ty młody jeszcze jesteś masz czas na grę"
8
Tym się różni Lewandowski od Krystyny, Miessiego czy Nejmara. Oni przechodząc do PSG wybrali emeryturę i worek pieniędzy, a później już gorzej liga farmerów i liga turbanów.
1
Teraz pytanie czy Pedri jest potrzebny? Jak ma siłę i chce mu się grać to robi różnice.
Nie robi różnicy jak człapie po boisku albo się połamie i pół sezonu siedzi na kanapie.
2
@Kamil689 jakim leaderem? On miał zawsze siano w głowie.
13
Przecież on ma że 20kg nadwagi, co chwil się łamie. Niech spada na drzewo zdrajca.
Pograć to on może w siatkonogę na plaży w Barcelonie.
0
W Barcelonie jest w trakcje adaptacji, w reprezentacji jest w trakcie adaptacji.
Tymczasem 16 letni dzieciak wchodzi z buta do reprezentacji i pierwszego składu barcelony, a zaraz po nim kolejny 17-letni "gówniarz".
Jak Robercikowi oczy się zamknął to Vitor ciągle będzie w trakcje adaptacji.
0
Gdyby sprzedali pół drużyny to by mieli kasę na złotego chłopca, tylko czy on by chciał przyjść do zespoły w którym zostałyby same bambiki? No kurva wątpie.
Teraz gra w zespole, w którym może wszystko wygrać to czemu w swoim peaku miałby przejść do średniaków?
Laporta to musi wciągać proszek do prania, bo nic innego by tak na niego nie podziałało.
4
Krzyż na drogę i spadaj do PL. Z takim zachowaniem to szybko dostaniesz bananami.
2
Wypychacie Roberta, a jak na razie to nie ma jego następcy. Jego nemesis, który miał wysłać go na emeryturę do MLS grać w farmerskiej lidze z Messim, siedzi ma ławie i dłubie w nosie od 3 miesięcy.
2
Za tyle to chłop już powinien stać w turbanie ze spakowaną walizką.
0
Zamiast zainwestować w dzieciaka, do dobrej szkoły go puścić to pcha beztalencie w piłkę.
9
Czy doczekamy się artykułu o mężczyznach w Barcelonie i ich związkach? Taki sam jaki był na dzień kobiet. Dzień mężczyzn już był, a artykułu nie ma.
2
Ból dupy byłby gdyby sprowadzili złote dziecko - Haalanda.
W realu jest teraz za dużo czekoladek z wywalonym ego, może być toksycznie w szatni.
6
Lewy takie mecze powinien sobie odpuszczać ewentualnie wchodzić na ostatnie 30 minut.
Poza tym moim zdaniem w ogóle powinien odpuścić sobie kadrę.
5
Fatiego wypożyczyć do Włoch, w PL jeszcze bardziej go połamią. Jak nie to go sprzedać może ktoś głupi się na niego skusi.
Pedriego też poskładać do kupy i sprzedać. Po co nam piłkarze, którzy połowe sezonu pauzują?
0
@AbelKabel to już lepiej pozbyć się szklanego pedriego
2
Szczawi 3 zdrowaśki i będzie przebaczone.
9
Skąd oni biorą takie głupie panny?
1
@Maynard666 szklanego Pedriego trzeba się pozbyć. Po co nam grajek, który pół sezonu leży w łóżku? Już lepiej kupić kogoś innego.
7
Robert powinie odpuścić sobie całkowicie kadrę narodowa i skupić się na klubie. Ma szansę pograć jeszcze jeden pełny sezon i drugi już na pół gwizdka.
0
Jest i on, 15 minutowy piłkarz i boski Kraken.
3
Dziś hejterzy lewego mają niezły zawał i to już trzeci raz.
0
Strasznie wolno wybiegali Ferminowi. Co to ma być?
0
Wpuśćcie tego fawelarza. Dajcie mu pograć z dobrym przeciwnikiem.
1
@Sebolinho hejterzy wciskali fawelarza, a on siedzi na ławie i w nosie grzebie