Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo za strzał z daleka
2
WIELKI ROBERCIK!!! Fawelarza spakować na statek i niech wraca do Brazylii.
0
Ciekawe czy wpuszcza fawelarza na takiego bezzębnego przeciwnika czy nie. Jak nie to po co go kupowali.
1
Stypa ten mecz. Lepsza zabawa była z 4 ligowcem.
0
Po co oni do tyłu podają zamiast próbować wrzucić, albo oddac strzał z daleka.
0
Jak nie trafią nam w ciągu 5 minut to mecz jest nasz. Trzeba 0:0 przetrzymac do 85 minuty, a potem jak zwykle strzelamy i viva lakukaracza
4
Robercik dziś strzela bramkę i wygrywamy 2:1
6
Takie wyceny są nic nie warte. Barcelona grała jak równy z równym z Barbastro (wartość drużyny 1mln€).
0
@blondasek żyjemy w czasach kiedy span attention to 15 sekundowy filmik na pikpoku, większość osób czyta tylko nagłowki, a prawie nikt długie felietony.
Po co dawać więcej skoro kliknięć pewnie będzie tyle samo.
0
16 latek tyra, a jeszcze przed chwilą pił mleko z butelki. Za to fawelarz za 40 milionów gra piach i musi się zaaklimatyzować.
4
XD nasze możliwości to jest Oriol z biedronki za 5 melonów, albo ktoś za darmo.
1
Pedri w tym roku nie istnieje.
1
Wygranie pucharu Tymbarka może być trudne w tym roku.
0
@normasubiektywna TLTR?
1
Tylko Xabi albo Klopp. Każdy inny będzie tylko półśrodkiem. Jeżeli chcą być wielką barcelona to muszą mieć topowego trenera.
5
Robercika już skreślili fanatycy fawelarza, który od 1,5 miesiąca się aklimatyzuje i nic nie pokazał.
Polski dzik 9 miażdży brazylijskiego kapiszona w strzelaniu goli i tańczeniu ciabatty.
3
Skoro sreal chce się pozbyć Viniego to powinniśmy go kupić to byłby atak.
0
@Natwill on tak strzela od zawsze i nigdy nikt nie miał z tym problemu.
1
16 latek gra kolejne 90+ minut i dzięki swojej dupie daje wygrana drużynie.
1
Potężny polski dzik, a nie jakas płotka z faweli.
2
Powtórzyć rzut karny Błaszczykowskiego po tym.
1
@michasfcb89 dupa 16latka ratuje potężna Barcelonę przed kompromitacja
0
Dawaj Robercik.
0
Kundel xD jakby chłop wycofał to byłoby po meczu.
0
Srafinia to tak denerwuje jak Dumbele. Już rok temu trzeba było się go pozbyć.
1
Dobry wyrównany mecz i wynik oddaje to co się działo na murawie.
Celta to bardzo mocna drużyna. Dostaliśmy dwie mocne drużyny kolejka po kolejce najpierw Granada a potem Celta. Później już będzie z górki.
Trzymajcie się chłopacy w tej Barcelonie.
0
@Pablozeusz przed odejsciem szczawi chce jeszcze z dzieciaka kaleke zrobić. Kwestia czasu jak złapie jakąś mocną kontuzję.
2
@mightyanaldevastator Wszystko zgodnie z planem Szczawiego. Mamy LM do wygrania.
2
Fawelarz out. Sprzedać to drewno dopóki ktoś jeszcze się może nabrać na jego umiejętności.
1.5 miesiąca w drużynie a on nic nie gra.
2
Jak Lewy to drewno to Fawelarz może robić za trumne.