1

Brawo za strzał z daleka

2

WIELKI ROBERCIK!!! Fawelarza spakować na statek i niech wraca do Brazylii.

0

Ciekawe czy wpuszcza fawelarza na takiego bezzębnego przeciwnika czy nie. Jak nie to po co go kupowali.

1

Stypa ten mecz. Lepsza zabawa była z 4 ligowcem.

0

Po co oni do tyłu podają zamiast próbować wrzucić, albo oddac strzał z daleka.

0

Jak nie trafią nam w ciągu 5 minut to mecz jest nasz. Trzeba 0:0 przetrzymac do 85 minuty, a potem jak zwykle strzelamy i viva lakukaracza

4

Robercik dziś strzela bramkę i wygrywamy 2:1

6

Takie wyceny są nic nie warte. Barcelona grała jak równy z równym z Barbastro (wartość drużyny 1mln€).

0

@blondasek żyjemy w czasach kiedy span attention to 15 sekundowy filmik na pikpoku, większość osób czyta tylko nagłowki, a prawie nikt długie felietony.
Po co dawać więcej skoro kliknięć pewnie będzie tyle samo.

0

16 latek tyra, a jeszcze przed chwilą pił mleko z butelki. Za to fawelarz za 40 milionów gra piach i musi się zaaklimatyzować.

4

XD nasze możliwości to jest Oriol z biedronki za 5 melonów, albo ktoś za darmo.

1

Pedri w tym roku nie istnieje.

1

Wygranie pucharu Tymbarka może być trudne w tym roku.

0

1

Tylko Xabi albo Klopp. Każdy inny będzie tylko półśrodkiem. Jeżeli chcą być wielką barcelona to muszą mieć topowego trenera.

5

Robercika już skreślili fanatycy fawelarza, który od 1,5 miesiąca się aklimatyzuje i nic nie pokazał.
Polski dzik 9 miażdży brazylijskiego kapiszona w strzelaniu goli i tańczeniu ciabatty.

3

Skoro sreal chce się pozbyć Viniego to powinniśmy go kupić to byłby atak.

0

@Natwill on tak strzela od zawsze i nigdy nikt nie miał z tym problemu.

1

16 latek gra kolejne 90+ minut i dzięki swojej dupie daje wygrana drużynie.

1

Potężny polski dzik, a nie jakas płotka z faweli.

2

Powtórzyć rzut karny Błaszczykowskiego po tym.

1

@michasfcb89 dupa 16latka ratuje potężna Barcelonę przed kompromitacja

0

Dawaj Robercik.

0

Kundel xD jakby chłop wycofał to byłoby po meczu.

0

Srafinia to tak denerwuje jak Dumbele. Już rok temu trzeba było się go pozbyć.

1

Dobry wyrównany mecz i wynik oddaje to co się działo na murawie.
Celta to bardzo mocna drużyna. Dostaliśmy dwie mocne drużyny kolejka po kolejce najpierw Granada a potem Celta. Później już będzie z górki.
Trzymajcie się chłopacy w tej Barcelonie.

0

@Pablozeusz przed odejsciem szczawi chce jeszcze z dzieciaka kaleke zrobić. Kwestia czasu jak złapie jakąś mocną kontuzję.

2

@mightyanaldevastator Wszystko zgodnie z planem Szczawiego. Mamy LM do wygrania.

2

Fawelarz out. Sprzedać to drewno dopóki ktoś jeszcze się może nabrać na jego umiejętności.
1.5 miesiąca w drużynie a on nic nie gra.

2

Jak Lewy to drewno to Fawelarz może robić za trumne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?