2

Fawelarz gorszy niz Drewniakowski.

1

Wpuścice fawelarza, bo już mu się gile w nosie skończyły od siedzenia na tej ławie.

2

Fawelarz za 40mln dalej grzeje ławę. Ciekawe czy go wpuszczą przed końcem sezonu ;)

0

@Ronaldinho10theking ciągle mniej niż typowy psychofan

1

Murinio do Barcelony, a Pepe do Realu.

0

Co postrzelał to jego, ale jak trzeba było z klubem zostać albo do niego wrócić to wybrał worki z kasą.

0

Nie ważne kto przejdzie i tak będzie srogi wpi3rdol.
Chyba lepiej dostać od altetiko niż znów od srealu.

0

@Lewy952468xx Tak sreal był w tym samym miejscu. W pół finale LM przegrałi z ManCity. My zaraz dostaniemy po dupie od bezzębnego napoli.

1

@olciak22 laporta gdzie ostatnio robił z siebie pajaca? Tutaj też by dostawał kasę od szmatogłowych.

1

Niedośc, że złapał ostatnio kontuzję mięśnia to jeszcze i głowy.

0

Jeżeli my mamy słaby team to co ma powiedzieć taki trener Royal Antwerp?
Przecież my ledwo wygraliśmy z Barbastro, który ma skład o wartości szatniarza.
My te mecze tylko wygrywamy, bo w 80 minucie jeszcze mamy siłę grać a przeciwnik już nie bardzo. Jak jest przeciwnik ze średniej półki, ma umiejętności i kondycję, to przegrywamy to z kretesem.

0

Bajern nie da za chłopa 80mln. Wy chyba z konia spadliście. Bajern były wstanie dać 40max za takiego piłkarza, oni szanują pieniądze.

1

@betonito Daję sobie rękę uciąć, że sprawiłby się lepiej od tego wuefisty.
Problemem byłoby zdobycie szacunku i zaufania u piłkarzy.
Xavi przyszedł z wielkim nazwiskiem to i piłkarze siedzą cicho.

2

Powinni ściągnać Xabiego za wszelką cenę. To co chłop robi w b. leverkusen to jest jakiś kosmos.
Xavi out, Xabi in.

0

Jestem ciekaw jaki odklejony inwestor to kupi.
Nie było artykułu kiedyś, że Barca studio przynosi straty?
Każdy normalny wolałbym wsadzić 200mln i kupić 10-20% udziałów w zespole F1 niż studio co robi filmiki na YT.

0

@LukaszFan no tak na złość messiemu. To nie tak. Że ta nagroda zawsze była przyznawana za rok kalendarzowy.
Akurat czy to 19 grudnia czy 1 stycznia to nie robi żadnej różnicy.

3

Według danych trenerzy i dziennikarze wybrali haalanda, piłkarze Messiego. To tylko pokazuje, że piłkarze to po prostu osoby kopiące świński napompowany pęcherz z niskim IQ i nie potrafią przeczytać za jaki okres jest przyznawana nagroda.

3

@zodiak_10 bo piłkarze to idioci, nawet nie wiedzą na co głosują.

15

Dobra ktoś mi wyjaśni co messi zdobył po mundialu?
To jest ewidentne plucie na innych zawodników.
Messi nic nie zdobył, przeszedł do ligi farmerów i zagrał 5 meczy.
Haaland zdobył wszystko i jeszcze 23/24 ciągle jest pierwszy w tabeli strzelców choć ma kontuzje i pauzuje.
Krystyna miał racje w ostatnim twitem.

5

Ja się dziwię kibicom na miejscu, że nie potrafią jakiegoś protestu zrobić. Chłopa powinni na taczkach wywieźć

1

Lewandowski grał dziś niżej niż frenkie i gundogan.

0

Balde na sofascore ma gorsza ocenę niż Araujo z czerwoną.

1

Potężny Victor Vector Fawelarz, który miał wysłać Robercika na emeryturę siedzi sobie na ławce i dłubie w nosie.

6

Sreal gra z nami lepiej niż my graliśmy przeciwko 4 ligowcowi.
K o m p r o m i t a c j a

0

@goma jeszcze możemy skończyć na miejscu w lidze nie gwarantującego grania w pucharach. Szczawi wszystko może.

0

Spokojnie jeszcze 2 mogą wpaść jak nie 3.
Szczawi najlepszy taktyk.

1

W Barcelonie nie ma duetu, który gra do siebie na ślepo. Jak w realu czy jak w bajernie Robert z Tomaszem Młynarzem.

1

16 latka wpuszczają a fawelarz dalej grzeje ławę. Dobrze wydane 40mln

1

3 atakujących srealu 8 broniących Barcelony i Barca już ma mokro.

6

Gdyby zarząd miał jaja to jutro o 9 Szczawi wychodziłby z pudłem swoich gratów ze swojego pokoju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?