Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City jak my frajerzy przegrają na własne życzenie.
3
Co to był za strzał? XD
2
Pajac out z boiska sio sio
0
Chłop pijany, że złote dziecko zdjął.
0
Haaland dziś giga drewno, a wy na Robercika narzekacie.
10
Dotknął szczekacza i ten już płacze jak mały piesek
0
Srealski fart jak zwykle
0
City się odbije. Spokojnie.
0
W Madrycie to mocno świeci słońce, że wszyscy oni tacy opaleni.
1
Jestem za City, bo jak sreal przegra to mój kumpel będzie miał ból dupska.
2
Bo to jest prawdziwy piłkarz, który przyszedł grać w piłkę a nie siedzieć na plaży jak te pizdusie.
To on powinien po tym roku dostać opaskę kapitana, a nie te pizdusie.
3
Piłkarze to najemnicy. Gdzie więcej płacą tam grają.
Tylko wychowankowie czują prawdziwa więź z klubem.
0
Zdjęliśmy spodnie i wypieliśmy dupę. Sami bez zmuszania.
0
Bobek biegaj szybciej. Idź na 9 i nie graj jako 10 przez chwilę.
1
Obrona koncertowo spierdoliła ten awans.
6
Dobra to nie oni wygrywają z nami tylko my oddaliśmy ten mecz za darmo.
2
Dobra Szczawiego nie ma, to możemy jeszcze to wygrać jak brat prowadzi.
0
10-ciu na obronę i wybijać piłkę na auty
1
Szkoda, że u nas tak ten baran nie grał.
13
Jeden błąd i jest pograne. Trzeba było już go puścić i liczyć na bramkarza.
0
@Barcafan2020 papy wali jakby krecik pukał w taborecik
0
Srealczycy płaczą o wycenę Jamala, oni chyba są ślepi i nie widzą co on robi na boisku.
2
Mamy to! XDDDDD Teraz autobus do finału
0
To samo co ostatni mecz. Do 20 minut pressing i się zmęczą.
0
Ale się rzucili na naszego husarza.
1
Jdziemy! Ważne, żeby strzelić pierwszą bramkę, a potem nie zrobić głupich błędów.
Daliśmy radę u bagiet to tym bardziej damy radę u nas.
0
Zataczamy cykl Rafini. Nie sprzedajemy > sprzedajemy > nie sprzedajemy...
Zaliczy znów kilka meczy, w których będzie strzelał w trybuny zamiast podać i znów będziemy chcieli sprzedać.
0
To najlepsze zdjęcię Dumbele.
2
Chyba lepiej byłoby wysłać Vitora do rezerw, żeby tam grał po 90 minut niż tutaj raz na 4 mecze po 15 minut.
To może się skończyć kolejnym niewypałem.
0
Ten klub to mem. Wydali górę hajsu, a nonstop dostają oklep. A najbardziej w bambuko zrobił ich Messi siedząc w domu i grając w fortnajta zamiast strzelać gole.
Amerykańskie PSG.