0

City jak my frajerzy przegrają na własne życzenie.

3

Co to był za strzał? XD

2

Pajac out z boiska sio sio

0

Chłop pijany, że złote dziecko zdjął.

0

Haaland dziś giga drewno, a wy na Robercika narzekacie.

10

Dotknął szczekacza i ten już płacze jak mały piesek

0

Srealski fart jak zwykle

0

City się odbije. Spokojnie.

0

W Madrycie to mocno świeci słońce, że wszyscy oni tacy opaleni.

1

Jestem za City, bo jak sreal przegra to mój kumpel będzie miał ból dupska.

2

Bo to jest prawdziwy piłkarz, który przyszedł grać w piłkę a nie siedzieć na plaży jak te pizdusie.
To on powinien po tym roku dostać opaskę kapitana, a nie te pizdusie.

3

Piłkarze to najemnicy. Gdzie więcej płacą tam grają.
Tylko wychowankowie czują prawdziwa więź z klubem.

0

Zdjęliśmy spodnie i wypieliśmy dupę. Sami bez zmuszania.

0

Bobek biegaj szybciej. Idź na 9 i nie graj jako 10 przez chwilę.

1

Obrona koncertowo spierdoliła ten awans.

6

Dobra to nie oni wygrywają z nami tylko my oddaliśmy ten mecz za darmo.

2

Dobra Szczawiego nie ma, to możemy jeszcze to wygrać jak brat prowadzi.

0

10-ciu na obronę i wybijać piłkę na auty

1

Szkoda, że u nas tak ten baran nie grał.

13

Jeden błąd i jest pograne. Trzeba było już go puścić i liczyć na bramkarza.

0

@Barcafan2020 papy wali jakby krecik pukał w taborecik

0

Srealczycy płaczą o wycenę Jamala, oni chyba są ślepi i nie widzą co on robi na boisku.

2

Mamy to! XDDDDD Teraz autobus do finału

0

To samo co ostatni mecz. Do 20 minut pressing i się zmęczą.

0

Ale się rzucili na naszego husarza.

1

Jdziemy! Ważne, żeby strzelić pierwszą bramkę, a potem nie zrobić głupich błędów.
Daliśmy radę u bagiet to tym bardziej damy radę u nas.

0

Zataczamy cykl Rafini. Nie sprzedajemy > sprzedajemy > nie sprzedajemy...
Zaliczy znów kilka meczy, w których będzie strzelał w trybuny zamiast podać i znów będziemy chcieli sprzedać.

0

To najlepsze zdjęcię Dumbele.

2

Chyba lepiej byłoby wysłać Vitora do rezerw, żeby tam grał po 90 minut niż tutaj raz na 4 mecze po 15 minut.
To może się skończyć kolejnym niewypałem.

0

Ten klub to mem. Wydali górę hajsu, a nonstop dostają oklep. A najbardziej w bambuko zrobił ich Messi siedząc w domu i grając w fortnajta zamiast strzelać gole.
Amerykańskie PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?