1

@sepek Nowe DNA Barcelony to laga do bramkarza ala polska reprezentacja.

0

Pinokio może podziękować ance. Tak naprawdę on nie potrzebował Barcelony, ani Barcelona jego. Mógł zostać u Hansa i niszczyć wszystkie rekordy.

1

Jak Pedri i Frenkie odajdą do lepszych klubów to będzie można już znicz zapalić.

0

Chłop leży gra na czas zamiast atakować to czekają, a chłop po 20 sekundach zmartwychwstał.

1

Gundogan niby stary dziad, a kręci nimi jak chce. Tymczasem młodziaki ledwo co się potrafią obrócić.

2

Romek to się nadaje jako zmiennik na ostastnie 30 minut, albo na słabszych rywali, a nie jako podstawowy defensywny pomocnik.

0

Jak oni im rozkładają czerwony dywan do bramki xD

1

Bez pedriego i frankiego to tutaj nie ma co szukać.

2

Zamiast wypuścić Pedriego i Felixa, żeby grali z polskim Pinokiem, to on Romka i Ferrana wypuszcza. Potem będzie płacz, że pinokio stoi na tych drewnianych nóżkach i drewnianymi rączkami macha, bo nikt piłek nie podaje.

0

@kamillek88 Jak wszyscy będą zdrowi to możemy coś tam ugrać, ale ćwierć finał to maks.

1

Już widze jak realczyk, który zachowuje się jak - każdy wie jak - będzie słuchał katalończyka.

0

Serio, ale jak Robert vel Drewno miał cokolwiek zrobić jak oni przez 70 minut to z własnej połowy nie mogli wyjść?
Tam nikt oprócz bramkarza i Araujo nie powinien dostać więcej niz 3.
Jeżeli średnia piłkarzy w środku to 5, to za co dostał 3 nasz pinokio z drewnianymi nóżkami?
Środek pola to powinien dostać po ocenie 1 i batem po plecach. Obudzili sie w 89 minucie i nagle oceny po 5-6.

9

ManCity albo Bajern robi takie filmy? Ktoś coś wie?

7

Bajern był idealnym miejscem dla naszego drewienka, ale ance zachciało się ciabatty.

2

@cyron1 nie wiem jak ty, ale ja bym takiego bellinghama przyjąć z otwartymi ramionami.
Jak on robi mizerną grę to co robi barcelona?

2

Real nie zasłużył na zwycięstwo w klasyku według Czawiego. To czy teraz my zasłużyliśmy i czy powie na konferencji, że nie zasłużyliśmy?

1

Trzeba powiedzieć wprost, oni wygrali mecz, my mieliśmy farta.

0

Mordo, ale fart. He he he.
Można przegrywać 92 minuty i strzelić gola w ostatniej. Wystarczy być odpowiedzialnym i zacząć grać w odpowiednim momencie.

2

Jeżeli DNA Barcelony to 1 oddany strzał na bramkę do 6 przeciwnika, to może czas zmienić DNA?

0

@sorantor pruchłem ze śmiechu pod nosem

2

Nie ma lepszego trenera do wyciągniecia, któryi nie będzie nonstop powtarzał "DNA Barcelony"?

4

Jak będzie remis to Czawi powinien iść na klęczkach do szatni i dziękować opaczności.

0

@michasfcb89 w sercu powrut

0

@Arka1985 będzie baciata, ale najpierw bigos.

7

Jak można zawsze szkalować Roberta i jego drewniane nogi to w tym meczu nie miał nic do powiedzenia. Tutaj nie ma środka, to czego czawi oczekuje? Sam powtarza, że Robert ma grać jako 9 i nie bawić się w żadne rozgrywanie piłki.

2

Dobra niech Czawi da Pedriemu APAP i niech wypuści krakena. Tego nie da się oglądać.

2

Gramy na farcie, ale kiedyś musi się skończyć.

2

Mam nadzieję, że mają siły na 15-20 max jak Polska reprezentacja, a potem zacznie się człapanie.

1

Bez Pedriego i Frankiego to my nawet piłki nie potrafimy wyprowadzić.

2

Początek tragedia. Jak strzelą to zgaśniemy jak pety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?