Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sepek Nowe DNA Barcelony to laga do bramkarza ala polska reprezentacja.
0
Pinokio może podziękować ance. Tak naprawdę on nie potrzebował Barcelony, ani Barcelona jego. Mógł zostać u Hansa i niszczyć wszystkie rekordy.
1
Jak Pedri i Frenkie odajdą do lepszych klubów to będzie można już znicz zapalić.
0
Chłop leży gra na czas zamiast atakować to czekają, a chłop po 20 sekundach zmartwychwstał.
1
Gundogan niby stary dziad, a kręci nimi jak chce. Tymczasem młodziaki ledwo co się potrafią obrócić.
2
Romek to się nadaje jako zmiennik na ostastnie 30 minut, albo na słabszych rywali, a nie jako podstawowy defensywny pomocnik.
0
Jak oni im rozkładają czerwony dywan do bramki xD
1
Bez pedriego i frankiego to tutaj nie ma co szukać.
2
Zamiast wypuścić Pedriego i Felixa, żeby grali z polskim Pinokiem, to on Romka i Ferrana wypuszcza. Potem będzie płacz, że pinokio stoi na tych drewnianych nóżkach i drewnianymi rączkami macha, bo nikt piłek nie podaje.
0
@kamillek88 Jak wszyscy będą zdrowi to możemy coś tam ugrać, ale ćwierć finał to maks.
1
Już widze jak realczyk, który zachowuje się jak - każdy wie jak - będzie słuchał katalończyka.
0
Serio, ale jak Robert vel Drewno miał cokolwiek zrobić jak oni przez 70 minut to z własnej połowy nie mogli wyjść?
Tam nikt oprócz bramkarza i Araujo nie powinien dostać więcej niz 3.
Jeżeli średnia piłkarzy w środku to 5, to za co dostał 3 nasz pinokio z drewnianymi nóżkami?
Środek pola to powinien dostać po ocenie 1 i batem po plecach. Obudzili sie w 89 minucie i nagle oceny po 5-6.
9
ManCity albo Bajern robi takie filmy? Ktoś coś wie?
7
Bajern był idealnym miejscem dla naszego drewienka, ale ance zachciało się ciabatty.
2
@cyron1 nie wiem jak ty, ale ja bym takiego bellinghama przyjąć z otwartymi ramionami.
Jak on robi mizerną grę to co robi barcelona?
2
Real nie zasłużył na zwycięstwo w klasyku według Czawiego. To czy teraz my zasłużyliśmy i czy powie na konferencji, że nie zasłużyliśmy?
1
Trzeba powiedzieć wprost, oni wygrali mecz, my mieliśmy farta.
0
Mordo, ale fart. He he he.
Można przegrywać 92 minuty i strzelić gola w ostatniej. Wystarczy być odpowiedzialnym i zacząć grać w odpowiednim momencie.
2
Jeżeli DNA Barcelony to 1 oddany strzał na bramkę do 6 przeciwnika, to może czas zmienić DNA?
0
@sorantor pruchłem ze śmiechu pod nosem
2
Nie ma lepszego trenera do wyciągniecia, któryi nie będzie nonstop powtarzał "DNA Barcelony"?
4
Jak będzie remis to Czawi powinien iść na klęczkach do szatni i dziękować opaczności.
0
@michasfcb89 w sercu powrut
0
@Arka1985 będzie baciata, ale najpierw bigos.
7
Jak można zawsze szkalować Roberta i jego drewniane nogi to w tym meczu nie miał nic do powiedzenia. Tutaj nie ma środka, to czego czawi oczekuje? Sam powtarza, że Robert ma grać jako 9 i nie bawić się w żadne rozgrywanie piłki.
2
Dobra niech Czawi da Pedriemu APAP i niech wypuści krakena. Tego nie da się oglądać.
2
Gramy na farcie, ale kiedyś musi się skończyć.
2
Mam nadzieję, że mają siły na 15-20 max jak Polska reprezentacja, a potem zacznie się człapanie.
1
Bez Pedriego i Frankiego to my nawet piłki nie potrafimy wyprowadzić.
2
Początek tragedia. Jak strzelą to zgaśniemy jak pety.