2

Wygrał z rasizmem ;)

2

Może Robercika w miejsce Gaviego? On się cofa prawie do obrony, żeby piłkę rozgrywać. On zapomiał jak wygląda pole karne.

0

Komu ma ten lewandowski grać? xD oni nie ogarniają co się dzieje na boisku.

2

Chłop bierze dobry przykład.


1

@szkutnik91 Przecież to cieszynka Grosickiego


0

Polska mistrzem Polski!

0

Zobaczcie na sofascore pozycje lewandowskiego. Najwięcej gra na lewym skrzydle.
Fluidposition, Robercik się czuje rozgrywającym, który nie potrafi piłki przyjąć.

3

@IronSanHybrid Jeszcze dodaj tutaj Kubicę. Ja to mam ciężko.

0

@MesQueUnClub96 pierwsze. Mylisz mnie z kimś.

0

@Nazio_87 a kto ma drewniane nóżki? Nasza 9tka, która jest fluidposition i teraz czuję się 10tką.

1

Pinokio znów próbuje grac jako rozgrywający. Co mu się w tej głowie poprzekręcało od tej baciaty.

1

Niech go odkupią za 3 pod warunkiem, że odetnie się od otoczenia. Potem go sprzedać za 10 do arabów.

5

Technicznie lepiej to wygląda niż ekstraklasa, ale siłowo to na poziomie 6 klasy podstawówki.

0

@kakusus chapeau bas

0

Już kręcą bączkiem, żeby skłócić drużynę.

11

I co hejterzy pinokia. Jak ma strzelać gole jak tam nikt nie potrafi czysto podać. Gdyby to był problem tylko Lewandowskiego to reszta by co mecz strzelała, a tak się nie dzieje.

1

@Dream86 Skoro Pinokio taki zły to czemu inni nie strzelają? Jakoś nie widac czystych akcji kogokolwiek. Tam jest chaos w polu karnym i przypadkowe podania.

3

Jakbyśmy w polu karnym postawili złotego chłopca Erlinga Haalanda to nawet on by tam nic nie strzelił z takich podań.

0

@Barca2022 w punkt

16

Te nasze podania są takie bezsensowne, puste. Robimy 10 niepotrzebnych podań, a oni robią 1 konkretne.
Taka upośledzona tiki taka.

3

Żul Kunde to gra dla nas czy dla przeciwnika?

0

Myślałem, że jest mecz od 16:30, odpalem sobie meczycho, a tam wszystko zgodnie z planem Czwiego już przegrywamy 0:1.

0

Ściągać emerytów za taki hajs, szaleństwo. Takie coś to jest projekt na 2-3 lata max.
Niekórzy się śmiali, że arabusy zrobią sobię mini Barcelone (chcieli też mieć możliwość nazwania tak klubu xD), a projekt zealizują hamburgery.

2

Jak cała drużyna bazuje tylko na Pedrim jak go nie ma, to nie ma niczego.
Problem jest w tym, ze u nas nie ma zmienników.

0

@Derean Jak będzie siedział w tym pseudo klubie grającym w farmerskiej lidze to nie ma w ogóle ambicji.

0

Komentarz usunięty

0

@LM10GOAT Gdzie on może pójść? Jedynie do ManCity jak oni stracą złotego chłopca na rzecz realu. To są jedyne dwa kluby na poziomie i z kasą, reszta to kompromitacja ale dla niego.

1

Nie dziwne. Ten żół ninja mógł przejść już dawno temu to nonstop odbiera telefony od od Emanuela Makarona.
To już lepiej wszystko postawić na złotego chłopca Eryka Halanda, który jest lepszy i mniej toksyczny od mbappe.

1

Widzieliście jakie podania pinokio dostawał? Było tam jakieś czyste? Można dużo zarzucić jego drewnianym nóżkom, ale on sam nie przebiegnie całego boiska od swojego bramkarza i nie strzeli gola.
Jak nie gra Pedri i Frankie to nie ma komu rozgrywać piłki.

0

@Maynard666 Też tego nie rozumiem, czemu wszyscy zrzucają winę na Pinokia. Ile podań miał w bajernie, a ile tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?