Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DJ6 Nawałka miał farta, bo trafił na samograja. Primetime najlepszego pokolenia od 50lat. Te same wyniki mógłby zrobić Hajto.
Po prostu rudy zniszczył pokolenie zatrudniając p0lskich trenerów, zamiast wydać trochę siana na kogoś lepszego.
2
Lewandowski próbuje grać w reprezentacji jak w barcelonie. Chłop nie raz stracił piłkę po której była kontra. Potężna rozgrywająca 10-tka. Co mu w tym łbie strzeliło na zakończenie kariery, że nagle poczuł w sobie chęć rozgrywania piłki. Czekam jak Szczęsnemu coś odwali i zacznie grać w ataku.
Szawi powinien zakazać lewemu dotykać piłki poza polem karnym przeciwnika, bo inaczej źle to się kończy.
0
Ciekawe jak sobie poradzi grając na defensywne druzyny w laliga.
Skończy na machaniu rękami jak bobert.
1
Jeżeli mu płacą na poziomie innych klubów to czemu ma schodzić z pensji? Robi robotę.
Też byście się zgodzili na obniżenie pensji w pracy, bo sefowi źle idzie? Sef nabrał 3 auta w leasing i musi oszczędzać, ale to nie wasza sprawa.
7
To jest jakiś żart.
Barcelona
Wydatki: 3,4 mln
Przychody: 105,4 mln
Real Madryt
Wydatki: 129,5 mln
Przychody: 7 mln
Odwróć tabelę barcelona na czele ;D
Oni chcą zarżnąć tę ligę sedziowaniem, polityką transferową i aferami.
28
Na początku nic się nie odzywała, ale jak jej "dobre dusze" powiedziały co może ugrać i wmówiły co się stało to zaczął się cyrk na dobre.
Teraz odwróćmy sytuacje. Baba całuje chłopa, gdyby chłop nie miał baby to by wzruszył ramionami, a media by na to nawet nie zwróciły uwagi.
1
Chłop będzie tak samo płakał jak mu się kontrakt u szmatogłowych skończy.
Odklejony.
Na własne życzenię skończył karierę w 2017 roku.
0
Bramka na 1:0 i 3:0 to jest poziom błędów ekstraklasy xD
Mam nadzieję, że lewandowski do nich dołączy za rok czy dwa. Ania lubi neony w miami.
2
Xavi nie nadaje się do bercelony, za głęboka woda dla niego. za 10 lat jak się nauczy w malych klubach może wrócić. Teraz to nie ma to sensu.
To wygląda jak reprezentacja polski. Duże nazwiska, ale 0 taktyki.
Z taką grą to my nie wyjdziemy z grupy LM, będzie wstyd.
0
Słuchaliście wywiadu lewego? Zwróćcie uwagę na to jak lewy wypowiada się o ance, a jak anka o lewym. Skrajności.
Lewy chwali, ze anka jest przedsiebiorcza i nigdy nie dał jej grosza na biznes xD
Anka za to powiedziala, ze jej guwno sport wymagał więcej wysiłku niż zostanie najlepszym piłkarzem xD
6
Skoro to cofnięty napastnik to lewandowski będzie się teraz cofał do obrony? Lewy lubi rozgrywać piłkę.
1
Za leszczy dają po 100m, a za potężnego polaka 40 melonów xD
1
@Eto'o9 R10 bo żydzi grają kartą holokaust, do tego obstawiają wszystkie wysokie stanowiska w korporacjach i rządach. Chiny są potęgą ekonomiczną i im może się przeciwstawić, tylko inna potęga.
4
Piłkarze to grające banery reklamowe i często półgłówki, a nie tytani intelektu.
Nie zdziwiłbym się gdyby niektórzy nie wiedzieli, że w ogóle jakaś wojna jest.
Oni żyją w swojej bańce, bez problemów. Wątpie, żeby oglądali newsy w TV czy czytali gazety. Odpalają plejstejszyn i grają w fifę albo fortnite.
Kazali im powiedzieć zdanie do kamery to powiedzieli.
2
Ten komunikat to takie JP na 80%, bo jak ukradną rower z piwnicy to raz dwa na komisariat zgłosić kradzież.
1
Chłop ma jaja.
2
Kwestia czasu jak ManCity czy inne PSG rzucą kwotą nie do odrzucenia.
Problem jest w tym, że dzieciak ma 16 lat, a oni go zaczynają tyrać.
4
Spokojnie panowie, Robercik bawi się w pomocnika to mają dobrego zamiennika.
5
@VandaI każdy zespół z środka stawki PL jest lepszy niż barca, chyba że przychodzisz tutaj na emeryturę wygrzać kości.
Do arabów idzie się po emeryturę, a do barcy na emeryturę ;D
3
Barcelona już witała się z gąską, a wyszło jak zawsze xD
Który transfer przeszedł bez drame? Nawet z łysym za batona z biedronki były dramy.
Klub mem, a to wszystko przez zarząd.
1
@J23Closs nie tylko to, lekarze niemieccy też lepsi.
1
@Mroziu nie wspieram zorganizowanych organizacji przestępczych.
1
@Bastek1987 a co miał powiedzieć w dzisiejszych czasach? Prawdę? Przecież by go rozszarpali i zjedli.
1
@K0stek nikt normalny nie kupuje tych marek i nie ogląda takiej piłku. Ludzie szanują swój czas.
6
Właśnie to oglądam, nie wiem co gorsze to czy ekstraklasa.
Tam nie ma dynamiki, piłka toczy się ślamazarnie. Jakbym oglądał puchar tymbarka.
20
@SeWo77 to główny rywal do mistrzostwa to czemu nie?
1
Dziwne te skróty jak z filmów przyrodniczych.
1
Każdy w zyciu ma ograniczony czas. Twój czas poświecasz na oglądanie najlepszych piłkarzy na świecie czy kobiecy futbol, który jest na poziomie szkółki barcy do lat 11?
4
Ten ostatni akapit to wygląda jak jakaś pasta, albo mem.
Co to ma do rzeczy?
Równie dobrze mogliście zacytować tę pastę:
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do Biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze już do domu pojechałem.
2
Tak to jest jak do ligi farmerow do jednej drużyny sciągniesz kilka gwiazd z innej galaktyki.
Oni tam nawet się nie spinają. tylko grają na luzie.
To tak jakby 45 letni bokser przyszedł i bił dzieciaków z gimnazjum.
Sztuczny twór jak PSG, który zdobinuje ligę, a jeszcze rok temu szorowali po dnie.