Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Właśnie to oglądam, nie wiem co gorsze to czy ekstraklasa.
Tam nie ma dynamiki, piłka toczy się ślamazarnie. Jakbym oglądał puchar tymbarka.
20
@SeWo77 to główny rywal do mistrzostwa to czemu nie?
1
Dziwne te skróty jak z filmów przyrodniczych.
1
Każdy w zyciu ma ograniczony czas. Twój czas poświecasz na oglądanie najlepszych piłkarzy na świecie czy kobiecy futbol, który jest na poziomie szkółki barcy do lat 11?
4
Ten ostatni akapit to wygląda jak jakaś pasta, albo mem.
Co to ma do rzeczy?
Równie dobrze mogliście zacytować tę pastę:
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do Biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze już do domu pojechałem.
2
Tak to jest jak do ligi farmerow do jednej drużyny sciągniesz kilka gwiazd z innej galaktyki.
Oni tam nawet się nie spinają. tylko grają na luzie.
To tak jakby 45 letni bokser przyszedł i bił dzieciaków z gimnazjum.
Sztuczny twór jak PSG, który zdobinuje ligę, a jeszcze rok temu szorowali po dnie.
0
Za piątaka może przyjść. Potem za 2 lata my możemy odsprzedać arabusom za 20.
0
No kto by się spodziewał. Upadłe gwiazdy.
5
Tragedia, w PL to karnety dziedziczy się z ojca na syna, bo kupienie karnetu graniczy z cudem.
3
Za dwa lata to on będzie chodził na czworaka jak progress jego kontuzjii dalej będzie nabierał tempa.
1
Kolejna była upadła gwiazda barcelony, która zawsze płacze jak to chciałaby wrócić, a wystarczy mu pomachać plikiem banknotów przed oczami i biegnie jak pies.
W sporcie jak i w biznesie nie ma sentymentów.
3
W ogóle ten monitorek na VAR to ma chyba z 10cali. Niech im pokazują to na telefonie komórkowym, d3bile. Tam powinien stać wielki 50calowy telewizor, żeby ci durnie coś zobaczyli.
2
La Cabaret.
Tych sędziów powinni do kamieniołomów wysyłać.
2
@natanvip za 10 lat czy 15 będzie typowym brazylijskim bankrutem.
4
@OTX Z messim jak było? Oni zawsze chcą do barcelony, a kończą tam gdzie będzie większy przelew na konto.
2
Jak on pójdzie do pasterzy do krystyny grać. Nikomu on tutaj nie jest potrzebny.
Wydawać tyle kasy na pałamańca, a za 3,5 mln obstawić najważniejszą pozycję (defensywnego pomocnika) w zespole.
justbarcelonathings
0
2023 ktoś jeszcze wierzy w NFT Metaverse itp?
XD
"Barça Vision to inicjatywa klubu mająca na celu połączenie wszystkich działań związanych z Web3, NFT i Metaverso"
Coś czuję, że będą jeszcze cyrki z tym całym projektem.
Edit.
Przypominam tylko, że facebookowy metaverse (największy projekt) za 1.2bn$ miał 30 użytkowników.
1
12 mln dla kolesia, który więcej leży przed telewizorem i gra w fortnajta niż w piłkę.
2
Nie zdziwię się, że zaraz wyląduje w Miami albo jakims AL-Kebab.
7
Prosta sprawa. Ściągniemy Silve, Nejmara i mbappe zaraz po tym jak zarejestrujemy wszystkich piłkarzy ;)
7
Ludzie łudzą się, że przyjdzie nejmar i silva, a barcelony nie stać na zarejestrowanie podstawowych piłkarzy.
Top transfer 2023 to był łysy koleś w cenie batona z biedronki.
Nawet nie czytajcie tych pseudo dziennikarzy, bo zamiast podawać sprawdzone informacje to kilka razy dziennie wymyślają pato plotki.
35
Spokojnie. Dzis wieczorem wyjdzie news, że dementują plotki i nigdzie nie idzie.
A jutro od nowa dzień świstaka.
1
Dzieciaka powinni wrzucać co mecz na 30 minut, żeby go nie zatyrać, bo jeszcze młody. Niech się uczy.
0
@michasfcb89 obecna barcelona to szorowałaby po dnie PL i tutaj nie ma co się czarować.
3
Tragedia. Chaos. Ruszają się jak muchy w smole.
Łysy chłop co przyszedł w cenie batona z biedronki robi większą robotę niż grajki co siedzą tutaj kilka lat.
1
@Esteban_ Tak samo z Kubica, za granicą go szanują, a p0laki r0baki szkalują.
0
To tylko pokazuje, że nawet szmatogłowi mogą nas dymać i dają oferty mniejsze o 5-10 baniek.
Gdzie indziej przepłacają, a barcy dają mniej niż wartość rynkowa bo wiedzą, że barca ma nóż na szyi.
2
Zamienił stryjek siekierkie na kijek. Nejmar to jest połamaniec i potrafi się tylko trulać po boisku.
0
@Pawlak1992 Grosicki
1
@ZygmuntTrzeciFaza gdzieś usłyszeli, spodobało się słowo i użyli, a najpierw mogli sprawdzić znaczenie.