0

Spadł z wysokiego konia. Czas wskoczyć na konia na biegunach i zaczął wszystko od nowa, powoli.
Powinien dume schować w kieszeń i pójść do jakiegos trenera na przyuczenie, potem jakieś mały klub trenować.
Teraz ma 0 umiejętności trenerskich.

2

@Elvisek przecież wuefista nie miał złych grajków. Chyba ludzie zapomieli co on pokazywał w meczach z 4 ligowcem.

0

Ciekawe mnie co będzie z fawelarskim tygryskiem.
Ma Roberta swoją dawną maszynę do strzelania goli, ale to nie jest ten sam szybki Robert co kiedyś, który potrafił zatańczyć na pięcie odwrócić się i gola strzelić.
Czy postawi na młodego energicznego fawelarza bez techniki.
Ja liczę, że Robert przeżyje druga młodość, bo pokazał już w tym roku, że jesscze może jak reszta nie gra piachu.

0

@BORO_12 niech on przestanie brać lewe L4 xD

2

Niech żyje wielki niemiec. Nasza nowa nadzieja na jutro!
Może wyprostuje FDY i Pedriego, może Gavi wróci zdrowszy niż przed kontuzją.
Najważniejsze, żeby Robercik się dobrze czuł, a on się czuje dobrze w niemieckiej filozofii.

4

Szkoda, że wuefista i grubcio zmarnowali 4 miesiące nowego trenera.

7

Pewnie jeden był fanem wuefisty, a drugi nie.

6

Gorzej nie będzie. Przynajmniej trenować będą musieli, a nie w fortnajta grać.

2

@korn234 styl barceloński czyli jaki? 2 podania do przodu i wycofanie do bramkarza?

1

@19Riki20 to jest tiki-sraka. 2 podania do przodu, a potem jedno długie do bramkarza.

24

To byłby dobry wybór. Robert nonstop narzekał na zbyt słabe treningi. Tutaj musi przyjść trener z twardą ręką i złapać młokosów za chabety i nimi potrząsnąć.
Zobaczcie jak wyglądają piłkarze prześcieradeł, a jak nasi. Nasi to jakieś chuderlaki bez mieśni. Tylko Pan Piłkarz Robercik jakoś trzyma formę choć już też widać duże spadki.

5

Nie strzela - źle
Strzela - źle
Ogarnijcie się.

3

Nic tutaj się nie zmieni.
Pudrują trupa.

2

Uwielbiam to zdjęcie. Idealnie pasuje do Dumbele.

2

Ten to powinien pakować manatki, a nie szczeka. Może arabusy kupiliby go za 20 balonów, bo nawet oni więcej za niego nie zapłacą.

3

Zapomnieli o woźnym Panu Alvaro, który jest za powołaniem Papszuna.
Co przemawia za Papszunem?
Najtanszy✓
Nie może być gorzej niż za Xaviego✓

0

@kaamil1910 no fajnie. Robert Kubica przed wypadkiem miał kontrakt z ferrari i co to zmienia?
Pedri to teraz czlapiacy po boisku wrak.

1

Może jakiś inny trener wyprostowałby Felixa.

0

Już wpuść krakena i tak bronią już wyniku.
0 ambicji do strzelenia kolejnego gola.
Odnoszę wrażenie, że oni strzelą jedną bramkę i schodzi z nich ciśnienie, że już więcej nie trzeba.

2

Ten samobój to byłaby już wisienka.

4

Oczy krwawią tak samo jak podczas oglądania polskiej reprezentacji.
Brak pomysłu, wycofanie do bramkarza, niecelne podania.

1

Śpiewali już Xavi zostań?

3

Kolejny mecz, w którym stoja jak czopki. Jak to jest, że grając z mocnym przeciwnikiem potrafią biegać coś robić. Grając z czopkami zniżają się do ich szybkości gry.
Tragedia 0 ambicji.

3

Czemu oni nonstop grają piłke do tylu.
Kunde co piłke dostaje to odgrywa do bramkarza.
Jak oni mają grać ofensywnie? Jak tam połowa piłkarzy to hamulcowi.

3

@seba444 To normalne. Każdy zalicza zjad jak trafia pod skrzydła wuefisty. ON jest najwiekszym problemem tej drużyny.

0

Właśnie wróciłem do domu. Oczywiście gdyby nie wuefista, który zdjął Pana Piłkarza i przez to brak strzelonego karnego to Robercik byłby w grze o Trofeum Panini.
Szkoda, że dopiero teraz będą na Roberta grać pod koniec sezonu zamiast cały sezon.

4

Człowieku 2.5 roku nic nie zrobiłeś, a a nagle teraz coś ogarniesz?

0

Lepszy trener wygrałby z Villareal, a nie stracił 3 gole w 10 minut.
Wygrałby z Athletic i nie upokorzyłby się przeciwko 4 ligowemu Barbastro.

0

Jakby co to Papszun jest wolny. Przecież gorzej niż wuefista to nie wypadnie. Ba! Założyłbym się o 10zl, że wypadłby lepiej.

0

@koozzi Dokładnie. Chellenge to powinno być zmuszenie sędziego do podejścia do ekranu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?