Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spadł z wysokiego konia. Czas wskoczyć na konia na biegunach i zaczął wszystko od nowa, powoli.
Powinien dume schować w kieszeń i pójść do jakiegos trenera na przyuczenie, potem jakieś mały klub trenować.
Teraz ma 0 umiejętności trenerskich.
2
@Elvisek przecież wuefista nie miał złych grajków. Chyba ludzie zapomieli co on pokazywał w meczach z 4 ligowcem.
0
Ciekawe mnie co będzie z fawelarskim tygryskiem.
Ma Roberta swoją dawną maszynę do strzelania goli, ale to nie jest ten sam szybki Robert co kiedyś, który potrafił zatańczyć na pięcie odwrócić się i gola strzelić.
Czy postawi na młodego energicznego fawelarza bez techniki.
Ja liczę, że Robert przeżyje druga młodość, bo pokazał już w tym roku, że jesscze może jak reszta nie gra piachu.
0
@BORO_12 niech on przestanie brać lewe L4 xD
2
Niech żyje wielki niemiec. Nasza nowa nadzieja na jutro!
Może wyprostuje FDY i Pedriego, może Gavi wróci zdrowszy niż przed kontuzją.
Najważniejsze, żeby Robercik się dobrze czuł, a on się czuje dobrze w niemieckiej filozofii.
4
Szkoda, że wuefista i grubcio zmarnowali 4 miesiące nowego trenera.
7
Pewnie jeden był fanem wuefisty, a drugi nie.
6
Gorzej nie będzie. Przynajmniej trenować będą musieli, a nie w fortnajta grać.
2
@korn234 styl barceloński czyli jaki? 2 podania do przodu i wycofanie do bramkarza?
1
@19Riki20 to jest tiki-sraka. 2 podania do przodu, a potem jedno długie do bramkarza.
24
To byłby dobry wybór. Robert nonstop narzekał na zbyt słabe treningi. Tutaj musi przyjść trener z twardą ręką i złapać młokosów za chabety i nimi potrząsnąć.
Zobaczcie jak wyglądają piłkarze prześcieradeł, a jak nasi. Nasi to jakieś chuderlaki bez mieśni. Tylko Pan Piłkarz Robercik jakoś trzyma formę choć już też widać duże spadki.
5
Nie strzela - źle
Strzela - źle
Ogarnijcie się.
3
Nic tutaj się nie zmieni.
Pudrują trupa.
2
Uwielbiam to zdjęcie. Idealnie pasuje do Dumbele.
2
Ten to powinien pakować manatki, a nie szczeka. Może arabusy kupiliby go za 20 balonów, bo nawet oni więcej za niego nie zapłacą.
3
Zapomnieli o woźnym Panu Alvaro, który jest za powołaniem Papszuna.
Co przemawia za Papszunem?
Najtanszy✓
Nie może być gorzej niż za Xaviego✓
0
@kaamil1910 no fajnie. Robert Kubica przed wypadkiem miał kontrakt z ferrari i co to zmienia?
Pedri to teraz czlapiacy po boisku wrak.
1
Może jakiś inny trener wyprostowałby Felixa.
0
Już wpuść krakena i tak bronią już wyniku.
0 ambicji do strzelenia kolejnego gola.
Odnoszę wrażenie, że oni strzelą jedną bramkę i schodzi z nich ciśnienie, że już więcej nie trzeba.
2
Ten samobój to byłaby już wisienka.
4
Oczy krwawią tak samo jak podczas oglądania polskiej reprezentacji.
Brak pomysłu, wycofanie do bramkarza, niecelne podania.
1
Śpiewali już Xavi zostań?
3
Kolejny mecz, w którym stoja jak czopki. Jak to jest, że grając z mocnym przeciwnikiem potrafią biegać coś robić. Grając z czopkami zniżają się do ich szybkości gry.
Tragedia 0 ambicji.
3
Czemu oni nonstop grają piłke do tylu.
Kunde co piłke dostaje to odgrywa do bramkarza.
Jak oni mają grać ofensywnie? Jak tam połowa piłkarzy to hamulcowi.
3
@seba444 To normalne. Każdy zalicza zjad jak trafia pod skrzydła wuefisty. ON jest najwiekszym problemem tej drużyny.
0
Właśnie wróciłem do domu. Oczywiście gdyby nie wuefista, który zdjął Pana Piłkarza i przez to brak strzelonego karnego to Robercik byłby w grze o Trofeum Panini.
Szkoda, że dopiero teraz będą na Roberta grać pod koniec sezonu zamiast cały sezon.
4
Człowieku 2.5 roku nic nie zrobiłeś, a a nagle teraz coś ogarniesz?
0
Lepszy trener wygrałby z Villareal, a nie stracił 3 gole w 10 minut.
Wygrałby z Athletic i nie upokorzyłby się przeciwko 4 ligowemu Barbastro.
0
Jakby co to Papszun jest wolny. Przecież gorzej niż wuefista to nie wypadnie. Ba! Założyłbym się o 10zl, że wypadłby lepiej.
0
@koozzi Dokładnie. Chellenge to powinno być zmuszenie sędziego do podejścia do ekranu.