0

Siła przyjaźni vs umiejętności.

1

Jakbym Barce widział xD

1

@tbas Na Krychowiaka nas stać nie to może Puchacza kupimy.

1

@fart Jak nie sprzedamy Arajło to dostaniemy drugiego Oriola, bo na nic więcej nas nie stać.

1

@Kamilos84 Komornik, Kredyt i Nico.

0

Deco powinien cegłe wysrać i Nico sprowadzić, to powinien być priorytet. On zaraz będzie 2x tyle wart.

0

Barceloński deal. Kup drogo sprzedaj tanio/oddaj za darmo.

2

@Comentateiro On już ma emeryturę. z 5mln na ręke dostaje rocznie od barcelony, a gra tyle co nic.

0

Fati równie dobrze może pójść grać w golfa jak kiedyś Bale.
Ma kontrakt nie musi się na nic zgadzać.

0

Dziadzie za 15 lat to już ciebie na świecie nie będzie.

0

On to już powinien się pogodzić z odejściem rok temu.

4

Mam nadzieję, że bezdomnych niemców a nie na bezdomnych subsaharyjskich nachodźców.

0

Do 2027 będzie ciągnął bajeczną pensje jak na takiego połamanego młokosa i nigdzie nie pójdzie. Po 2027 pójdzie 2-3 lata do arabusów i skończy karierę.
Jeżeli chcą go odbudować to powinni go wysłać do słabej ligi, żeby złapał pewność sobie i zaczął masowo strzelać gole.

4

Super szkoda, że z okazji dnia mężczyzny nic nie dostaliśmy. Z okazji kobiet i LGBT dostaliśmy artykuł.
Chyba największym targetem tej strony są mężczyźni, ale co ja tam mogę wiedzieć.

0

Maciek z gazety Podlaskiej napisał, że porto może zapłacić 6.9mln, a deco chce 13mln. Ja tam Maćkowi wierzę bardziej niż pismakom z Hiszpanii.

0

Panie Areczku podwyżki i owocowe czwartki są dla zarządu i Robercika, dla pana jest 10zł/h i umowa o dzieło.

4

Nikt nie da więcej (nawet arabusy) niż 20 baniek za takiego połamańca, a ci chcą 40.
Wyślijcie go na rok na turnus rehabilitacyjny do ciechocinka to wróci jak nowy.

1

Hejterzy nie widzą, że nawet Lewy z dwoma lewymi nogamic jest groźniejszy i absorbuję większą ilość obrońców niz jakikolwiek inny polski napastnik.
A Lewemu to powinni zakazać wykonywania tych rzutów karnych z baciattą.
W ogóle to powinni zmienić zasady, że karny wykonuje się z miejsca i by nie było takich cyrków.

2

Tutaj jest cyrk jak z Wisłą Kraków, Ly Vannem i Matsem Hartlingiem.
Przyszli dzień dobry my po barca vision, jutro będą pieniążki.
Oni nie wiedzą jak się interesy robi? Powinni im pokazać zabezpieczonie z banku na tę tranzakcje, a ci im uwierzyli na krzywy ryj xD

4

Żółw już gra jak rasowy realczyl. XD dej rzut karny panie władzo

13

Przez lewego wreszcie zmienia te przepisy, bo ta baciatta przed karnym wszystkich denerwuje

0

@Destroyer_of_Worlds ale tylko wtedy jak messi nie wygra euro

2

Jaki fart xD przestań tą baciate tańczyć przez karnym

0

Lewy z tym tańcem to ma farta

2

Chłopu mógł nogę połamać. Znów czarnuch (sędzia) przekupiony

0

Lewy dogadał się z żółwiem na remis.

10

Ale złapał żółwia za skorupę xD

0

@DonCarletto pierdlny beton ha tfu na ten zwiazek i trenerow

0

Czemu Bułka nie gra? On powinien być następcą Szczęsnego.

0

dumbele XD dobrze, że to on nas atakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?