1

@BORO_12 Zobacz w jakiej formie wrócił Lewy, wygląda jak młody bóg. Tymczasem płotka wróci i ledwo będzie miał siłe chodzić.

1

Jamal bawi się z Nico, a dziewczyna Jamala ze swoim kolegą ;)

10

Mam nadzieję, że półgłówki grubasa nie dadzą mu grać za szybko, bo on to pewnie będzie chciał jak najszybciej wrócić.

1

Nikt go nie kupi. Wysłać na trybuny do kolejnego okienka, żeby znów się nie połamał i sprzedać za 1$ + ewentualny % z kolejnej sprzedaży. Tracimy tylko na jego wypłacie.

1

Nagłówki powinny brzemieć tak:
Kwestia tygodni, czyli nikogo jeszcze nie kupiliśmy.

0

Może tam Roque dostałby szansę? Wystarczy żeby zaczął indetyfikowac się jako kobieta.

1

@Coutinho007 Oriola Krakena Romeu, specjalista od drukowania meczy dla Grubcia i Sreko.

0

Jak sprzedadzą za 40mln tzn, że zamrozili 40mln + stracili na inflacji i wypłacie. Takie biznesy to tylko Grubcio ze swoim przydupasem xD
Mogli rok temu zamiast krakena kupić normalnego defensywanego pomocnika, to wzięli fawelarza co nic nie grał.

0

@Krecinho Roberto lepiej nie mieć niż mieć. On miał jeden dobry mecz i zapomnieli jakim był kapciem.

0

@ziomal88 haha. ty (specjalnie z małej) i twoje błyskotliwe odpowiedzi.

0

@Barca_Big_Moment kristensen się nie sprawdza, a Kraken jest do ustawiania meczu jak wygrywamy a musimy przegrać

0

@waletpl to co on robi. Siedziałbym na L4 i ciągnął gigantyczna kasę. A potem do arabów na 2 lata na emeryturę.

3

Wrócił i ma braki fizyczne to wiele mówi co się z nim stało przez rok w Barcelonie. Przyjął za dużą dawkę DNA Barcelony.

0

@Pablozeusz pójdzie na dwa lata zarobi i wróci do Europy, jeżeli coś pokaże.

2

Robert właśnie tańczy baciatte z Alvaro, a w tym czasie tygrys, który miał wysłać drewniaka na emeryturę pakuje walizki i wysyłają go kontenerem do szmatogłowych.
Cza cza cza

7

@MILOSZ_F22 ktoś ma kompleks prześcieradeł i ich Brazylijczyków. Ktoś musiał zarobić ;)

0

Piłkarze powinni być oklejeni sponsorami jak bolidy F1, jak jest miejsce tzn, że może tam być sponsor.

0

Poczekajmy 3 miesiące, teraz ze wszystkiego jest zadowolony. Co ma powiedzieć? Że sztab medyczny, fizjo to więcej szkodzą niż pomagają?

0

FDY i Ronald Mcdonald nie powinni być kapitanami. Jeden ciągnie kasę, a drugi nie potrafi przyznać się do błędów.
Gundo, Lewy, Stegen, Gavi.
Opaska Gundoganowi należy się jak psu buda.

0

Gość będzie ciągnął hajs do konca kontraktu, a potem do arabusów na emerytorkę złapać kontuzje jak Nejmar xD

0

@Rupert_Haubica @ziomal88 teraz możesz przeprosić za ostatnia swoją wypowiedź do mnie.
Tymczasem Byczek Lewandowski tańczy ciabatte.

5

Ha ha ha. Gdzie są ci co pisali, żeby go zostawić?
Da się jakoś rozwiązać kontrakt z piłkarzem?
Ciekawe kiedy się będzie news o FDY i Pedrim.

0

Ja bym Olmo nie brał. Mamy tam grajków, a nikogo nie mamy na defensywnego pomocnika. Kolejne okno zmarnowane na kupienie graczy, którzy nam są niepotrzebni.
Wiliamsa brać, bo raczej nie straci na wartości i jak coś to się odsprzeda w podobnych pieniądzach, a Olmo może być flopem jak fawelarz.

8

Robercik już pakuje go do kontenera i macha na pożegnanie tańcząc baciatte.

1

@ziomal88 21 latkowie, którzy są częściej połamani w jednym sezonie niż Lewandowski przez całą karerę. He He He.
Nie rozumiesz przekazu, typowe dla głupiomądrych.
Nikt im nie odbiera umiejętności, ale brak im siły fizycznej.

0

Ten Olmo to na serio nam to tak potrzebne? Nie lepiej defensywnego szukać?

3

Lewy to jest byk, on mógłby zostać w klubie jako kołcz i batem lać tych suchoklatesów na siłowni.

1

Ciekawe ile dadzą, bo jak dadzą 15-20 to nikogo za tyle się nie kupi i lepiej go trzymać do końca kontraktu.

1

@D.Villa nie masz siana leć do bociana

0

@Herbert pewny, pewniejszy, ekstremalnie pewny, grubcio kłamca
4 stopnie słowa pewny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?