Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kanver_ czemu mieliby wymienić czopka na kolesia, który strzela gole? Gdzie tutaj jest sens?
0
@FanBarcy22 tak
0
@Bajson deal barceloński.
1
@goryl-16 a kto ma kogo zwolnic? kolega kolegę?
3
Atletic chce, Barcelona chce, Nico chce, ale jest Nico nie chce xD
1
Grubcio jak tam kontrakt z nike? Jak tam płatność za Barca One?
Inwestor Barca One pewnie raz włączył tę pdesuto telewizje i od razu obrócił się na pięcie i uciekł.
Z nike to już był deal done w marcy co nie? A no nie, Midasy.
0
Grubcio i deko, katalońskie midasy.
Czekam na zakończenie okienka i sprowadzenie kolejnej gwiazdy pokroju Roque.
0
@Wojtek88 no nie wiem, wolałbym mieć finanse i zarządzenie prześcieradeł niż grubego klauna i jego przydupasa.
0
@viscabee9 stetystyki xd, zobacz jakie on dostaje te piłki i taka piłka, która do niego dotarła już się liczy do statystyk, a ona nawet nie dokładna ani nie w miejsce, w które powinna być podana.
0
@korn234 mam Robertem Kubicą
0
Lewy zawsze biegł ostatnie 15m albo dokładał nogę. Tylko tutaj nie było precyzyjnych podań za wuefisty jak to było z niemieckiej maszynie.
Dobre podania w stylu Tomka Młynarza to można na jeden ręce policzyć.
Czasami strzelał za pola karnego, ale jak miał próbę w ostatnim meczu to na La Bambli było hurr durr czemu nie podał xD
0
@BKSChemik święta prawda. Przypominam jak ludzie walili kunika do dudka siedzącego wiecznie na ławie w realu.
1
@Almighty problem jest w tym, że po pół roku w Barcelonie wymyślił sobie, że identyfikuje się jako 10. Są mecze w których mu to wyszło, ale to są pojedyncze przypadki.
Pewnie myśli, że musi się cofać, bo nikt nie potrafi podawać. Ale co mu się dziwić skoro przyszedł z niemieckiej maszyny i podań od Tomka młynarza.
0
@MesQueUnClub_87 jestem zwolennikiem lewego, ale czasami powinien wchodzić od 60 minuty na zmęczonego przeciwnika.
Rafinia tak właśnie często wchodził i wtedy coś pokazywał, jak grał od początku to było średnio.
2
Ten sezon pokaże czy mieli rację. Jakoś w męczy z PSG potrafił pressować i był najlepszym zawodnikiem. Może to reszta nie potrafi podać półki dobrze?
0
@[Oli] idąc takim tokiem myślenia powinniśmy pozbyć się Gundo.
Zrobił lepsze statystyki niż w City, najlepszy zawodnik zeszłego sezonu, ale końcówka to już było człapanie po boisku.
2
@czarnatom każdy normalny chce sprzedać ferrana i fatiego. Jeden to niewypał za 40 milionów, a drugi połamaniec z gigantyczna wypłata.
0
@Riguelme srafinia to taki gorszy dumbele.
1
"Ostatni z wymienionych nie jest typowym skrzydłowym, ale w obliczu posiadania przez klub co najmniej kilku „10”, jak İlkay Gündoğan, Pedri czy Fermín López"
Przypominam, że Robert Lewandowski identyfikuje się jako 10. Proszę o tym nie zapominać, bo jest to boiskofobiczne.
1
@th@les mógł odpisać "twój stary pijany, essa" a nie jakieś emotki
0
@Rifek co to jest? Przejeli upadły klub i prawie co roku awansowali szczebel wyżej, a od czasy dojścia do bundesligi są zawsze w jej czubie.
Z takimi ludźmi u steru to byśmy byli drugim realem jak nie jeszcze większym klubem.
6
Przecież ten emeryt nie przyjdzie tutaj za darmo, a nikt mu nie da takiej pensji jak szmatogłowi.
0
@bary a co się dzieje z wielkim Manchesterem United? Do dziś nie mogą się podnieść. Tutaj będzie to samo, bo nie widać ma horyzoncie nikogo kto mógłby to zmienić.
3
Pisałem już kiedyś, że nikt tam nas nie zrobi w chvja jak grubas i jego sitwa.
Wszystko na czym położy łapy Redbull zamienia w złoto, oni nie biorą ludzi z przypadku do zarządzania ich majątkiem. U nas biorą swoją sitwę, żeby wszyscy klepali się po pleckach i ciągneli kasę tak długo jak się da.
3
@MesQueUnClub_87 bo to miękkie faje. Wyjdzie gruby, opowie historię o Messim wszyscy zaczną płakać i dadzą mu kolejną kadencję.
4
Transferem zastępczym już był Olmo, żeby gruby i jego ferajna na konferencjach rzucała hasłami, że kupili topowego piłkarza.
Od 2 lat potrzebujemy defensywnego pomocnika, a oni kupują każdego tylko nie jego.
0
My nawet na zero nie wyjdziemy z tym stransferem xD
0
Od grudnia Oskar Hernandez, zadziała klauzula wydajności i się pożegnamy z niemieckim bajerantem
1
@vangoor na pewno niezbędny dla deco i jego konta bankowego
0
@Roobo ważne, żeby sezon zacząć z przytupem