9

@MesQueUnClub96 ile messi ma zlotych pilek bez kontrowersji?

4

Widzę, że redaktor Bartosz Pluciński to swój chłop. Barca na 1 i trofeum panini dla Pana Piłkarza.

1

Czyli dostał za swoje. Myśli, że ma syna gwiazdę to może wszystko.

8

Potwór pressingu

1

Coraz lepiej wygląda, widać, że bierze przykład z Robercika. Forma kozak

1

@dziku77 Już coś takiego istnieje nazywa się Harlem Globetrotters.
My musimy zrobić Laporta Globetrotters.

3

1/4 ligi w USA, 1/4 ligi w azji, 2/4 w Hiszpani.
Po co lecieć do stanów na jeden mecz jak można tam rozegrać 1/4 ligi?

1

@Konstanty23 roland makdonald = Ronald Araújo

7

Żeby nie wchodził w rytm tak jak wchodził pewien fawelarz.

1

Tutaj doczłapie się do końca kontraktu, pójdzie za darmo do szmatogłowych i tam nagle będzie zdrowy.

2

@jarkszon chyba inne mecze oglądaliśmy.

1

@jeronimofrancisco jakby mieli dobrych prawników i negocjatorów to by mieli zapis o zmniejszenie pensji za absencje. Albo po prostu niższa podstawa + kasa za występy.

1

Najlepszy kapitan zaraz po Ronaldzie Makdonaldzie.

3

@PatrychoO Goat

9

Oni wygrywają Super Puchar, a my przegraliśmy Puchar Tymbarka.
Znamy swoje miejsce.

1

@KacperVEB szybciej ktoś wyskoczy z kapelusza jak Jamal niż kogoś kupimy.

5

Ciekawe jak to wyglądało. Mozliwe, że to wina rehabilitantów/masażystów.

1

@Encore pewnie ma nagranego na kasecie VHS z komuni, na której póxniej był nagrany p0rnos starych, a on go nadpisał jakimś Bobbim

1

Dajcie tylko Ednricka. Niech pokażą swojego fawelarza.

1

@PaPo Możemy liczyć na potknięcie realu. Ale oni nawet drugi skład mają moceniejszy niż my.

2

Mamy za mało czekoladek w drużynie. Robert ostatnio się opalił na alvaro.

1

Akcja czekoladek. El Czekoladki

2

Takie piłki powinien dostawać Robert...

1

@kacperFCB_ oni czasami nie mają tak, że jak coś odwała to z automatu mają odbierane członkowstwo i ban do końca życia? U nas też nie ma ultrasów i stypa na młynie.

1

@La Pulgaa 6 na 10 w skali torresa

0

Niby prześcieradła graja najlepszym składem, ale coś średnio to im idzie.

1

@Dari0G powinien się cieszyć, że małpy nie miały noży.

2

@kanver_ czemu mieliby wymienić czopka na kolesia, który strzela gole? Gdzie tutaj jest sens?

0

0

@Bajson deal barceloński.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?