Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@MesQueUnClub96 ile messi ma zlotych pilek bez kontrowersji?
4
Widzę, że redaktor Bartosz Pluciński to swój chłop. Barca na 1 i trofeum panini dla Pana Piłkarza.
1
Czyli dostał za swoje. Myśli, że ma syna gwiazdę to może wszystko.
8
Potwór pressingu
1
Coraz lepiej wygląda, widać, że bierze przykład z Robercika. Forma kozak
1
@dziku77 Już coś takiego istnieje nazywa się Harlem Globetrotters.
My musimy zrobić Laporta Globetrotters.
3
1/4 ligi w USA, 1/4 ligi w azji, 2/4 w Hiszpani.
Po co lecieć do stanów na jeden mecz jak można tam rozegrać 1/4 ligi?
1
@Konstanty23 roland makdonald = Ronald Araújo
7
Żeby nie wchodził w rytm tak jak wchodził pewien fawelarz.
1
Tutaj doczłapie się do końca kontraktu, pójdzie za darmo do szmatogłowych i tam nagle będzie zdrowy.
2
@jarkszon chyba inne mecze oglądaliśmy.
1
@jeronimofrancisco jakby mieli dobrych prawników i negocjatorów to by mieli zapis o zmniejszenie pensji za absencje. Albo po prostu niższa podstawa + kasa za występy.
1
Najlepszy kapitan zaraz po Ronaldzie Makdonaldzie.
3
@PatrychoO Goat
9
Oni wygrywają Super Puchar, a my przegraliśmy Puchar Tymbarka.
Znamy swoje miejsce.
1
@KacperVEB szybciej ktoś wyskoczy z kapelusza jak Jamal niż kogoś kupimy.
5
Ciekawe jak to wyglądało. Mozliwe, że to wina rehabilitantów/masażystów.
1
@Encore pewnie ma nagranego na kasecie VHS z komuni, na której póxniej był nagrany p0rnos starych, a on go nadpisał jakimś Bobbim
1
Dajcie tylko Ednricka. Niech pokażą swojego fawelarza.
1
@PaPo Możemy liczyć na potknięcie realu. Ale oni nawet drugi skład mają moceniejszy niż my.
2
Mamy za mało czekoladek w drużynie. Robert ostatnio się opalił na alvaro.
1
Akcja czekoladek. El Czekoladki
2
Takie piłki powinien dostawać Robert...
1
@kacperFCB_ oni czasami nie mają tak, że jak coś odwała to z automatu mają odbierane członkowstwo i ban do końca życia? U nas też nie ma ultrasów i stypa na młynie.
1
@La Pulgaa 6 na 10 w skali torresa
0
Niby prześcieradła graja najlepszym składem, ale coś średnio to im idzie.
1
@Dari0G powinien się cieszyć, że małpy nie miały noży.
2
@kanver_ czemu mieliby wymienić czopka na kolesia, który strzela gole? Gdzie tutaj jest sens?
0
@FanBarcy22 tak
0
@Bajson deal barceloński.