0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Właśnie dlatego Nico nie chciał przyjść, nie jakaś presją ze strony brata czy pozwy od klubu wątrobę Barcelony.
Brak kasy na wykupienie piłkarza + brak gwarancji zarejestrowania.
Kibice Barcelony w cyrku się nie śmieją.

0

@damcio24 bo Gundo się nadaje do wygrywania trofeuf a nie do przegrywania, dlatego u nas nie pasuje. Czego nie rozumiesz? ;)

0

@Greenalley Każdy ma swoją racje. Ja po prostu myśle, że to max jaki będzie wart kiedykolwiek i raczej nie zarobimy na nim. Dla mnie on był niepotrzebnie sprowadzany, trzeba bylo się skupić na Nico, albo szukać defensywnego, a ten transfer był po prostu z dvpy.

0

@kpiarz Ćwiąkała i Święty robią najlepsza robotę. Kto dla ciebie jest dziennikarzem? Borek, Pol? Może inni klauni mejweni?

0

@Junio Mati Kopyto

0

Komentarz usunięty

0

@Greenalley Ilu to już było graczy, którzy peakowali wcześnie, a potem był zjazd?
Mario Balotelli peak w wieku 23 lat.
Mario Götze peak 22-23 lata, Można tak wymieniać.

1

@Criell no wiadomo, dla nas 3 pkt

3

Odnoszę wrażenie, że za Faye za rok czy dwa dostalibśmy więcej niż za tygrysa z faweli.
Pozbywamy się ludzi z potencjałem, a bierzemy szklanego Olmo, który właśnie osiągnął swój szczyt i już raczej wyżej nie będzie.

2

Mam nadzieję, że strzeli gola ośmieszając tym Grubego i jego przydupasa.

1

@Kamil689 nie a co? Jest czas musi się zaklimatyzować, może w zimowym okienku zarejestrujemy.

1

@Hadim Przecież FDJ jest przykuty do łóżka jak ty chcesz go sprzedać? Z łóżkiem to niehumanitarnie.

0

@Veraciter Gdzie przedłużenie od Rolanda Makdonalda? Jakoś od pół roku mu to nie wychodzi i się wykręca. Poczytaj newsy.
Jak wraca gra 3 mecze i człapie po boisku. Odnoszę wrażenie, że kibice mają pamięć złotej rybki.

0

@WiktoRVEB całował, żeby wkurzyć atletiko

0

Ja go trochę polubiłem. Taki 100% piłkarz najemnik, nie całuje herbu, nie robi szopki. Przynajmniej nie udaje jak inni.

0

@Litman Jak nie jak arabusy proponowały mu astronomiczną pensje i jeszcze kasę za podpis. W USA też by mu tyle dali jak nie więcej.
Po prostu Stachurska woli tańczyć ciabattę na plaży w Barcelonie, a sam Robert jeszcze ma jakieś ambicje.

1

@Herbert nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi? xD

0

@martool2 bo siedzą na bezrobociu u matuli na garnuszku i nic im się nie chce. Przecież to Hiszpanie nie oczekuj od nich jakiegoś zrywu.

0

@KibicBarcy84 widać właśnie mentalność prezesów i niektorych kibiców jak właśnie pozbyli się najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu. Według tych "kibiców" był nikim, dlatego też od razu drugi najlepszy klub na świecie go wziął z pocałowaniem ręki. XD

1

Najładniejsze bramki jeszcze jak trzymał formę z bajernu.

0

@KibicBarcy84 Fati też miał pójść na odbudowe, a wrócił połamany, bez minut na boisku i z jeszczą gorszą reputacją. Sprzedawać tak szybko jak się da te kapiszony.

1

Klub/władze pośmiewisko, tylko kibice i piłkarze na tym tracą.

8

Do końca kontraktu będzie, bo nie widać nikogo na horyzoncie kto mógłby mu to i teraz zagrozić.
Wszystkiego najlepszego dla Pana Piłkarza i niech gra jak najdłużej, żeby hejtorów dvpy bolały.

0

@Wiking88 najwidoczniej nie ma budżetu na wypłacenie 60mln tu i teraz, a olmo kupili na raty na 30 lat.

2

Jak co roku, najpierw rzucają dużymi nazwiskami, a na końcu i tak przychodzą płotki albo odrzutki z innych klubów.

2

Czyli nie potrafili dać 60 mln za Nico, ale dadzą 100 za tego? Ciekawe czy dadzą mu gwarancję rejestracji xD

0

@Ronad10 Bo nie przyjdzie. Ja po prostu nie mam założonych różowych okularów i mówie jak jest. Nie żyje w bańce czasów przeszłych.
Jesteśmy klubem z 3 ligi; nie mamy pieniędzy; nasz zarząd może dzielnie walczyć o najgłupszy zarząd z wisła kraków; przyłkarze nie są rejestrowani na sezon i nie mogą grać; nowi piłkarze nie dostają zapewnienia, że zostaną zarejestrowani od 1 meczu; kupowanie niepotrzebnych piłkarzy; renegocjacja kontraktów, bo nas nie stać na ich wypełnienie; przedłużanie kontraktów na chorych warunkach; jesteśmy nikim na runku transferowym - nikt niczego od nas nie chce; w negocjacjach z innymi klubami to niy my dyktujemy warunki, tylko oni; renegocjacja umowy z Nike trwa od pół roku, już w tym "tygodniu"; kasa za Barca One itp.
Czego jeszcze chcesz?

0

@Ronad10 Jak mam inaczej odpowiedzieć na taki głupi zarzut. Trzymam poziom rozmówcy.

0

@Ronad10 idz pocałuj krystynę, którą masz na plakacie nad łóżkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?